Женски финти за манипулирање

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.779
Поени од реакции
5.519
А кој не го прави тоа? од мали го правиме сите, и машки и женски.Коа сакавме мастика или некоја играчка плачевме.тоа е нормално човечко однесување.
сите го правите тоа само што ретки се тие што признаваат е тука е проблемот.значи ке изиграваме совршени ма дај :pos::pos:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Манипулатор сум...ама со усул...за да биде послатко се...не сум во лоша смисла манипулатор, туку ете така, со некои мои адути пробувам да се извлечам од некоја ситуација:pipi:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.779
Поени од реакции
5.519
ама не само да се извлечеш туку и да добиеш нешто од таа ситуација нели?
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
ама не само да се извлечеш туку и да добиеш нешто од таа ситуација нели?
да, да секако и да добијам нешто...А ти на сите им поставуваш прашања?:)
 

NaTaLi

BabaSera pod Ste4aj
Член од
22 април 2006
Мислења
1.061
Поени од реакции
17
*сфаќа дека не е женско, се повлекува у себе, и кроз зуби процедува (едит:да, иронично):* Баш сладок туторијал... кутрите мали машки со вакви кучки околу нив :nesum:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
ај прво да се насмеам убаво :pos2::pos2::pos2:мислам нема потреба од глумење лудило.значи нема девојка јас со живот гарантирам што нема направено ако не сите барем дел од овие работи.
Не биди толку сигурен.И јас гарантирам дека никогаш немам употребено некоја од овие за да манипулирам.Далеку од тоа дека не манипулирам,ама си имам и јас свои не толку продзирни финти.

Значи сум грешела дека нема женско кое ги прави овие финти,затоа сега да не избрзувам со заклучоците и прво да прашам:А има машки што паѓаат на овие финти?
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.779
Поени од реакции
5.519
Не биди толку сигурен.И јас гарантирам дека никогаш немам употребено некоја од овие за да манипулирам.Далеку од тоа дека не манипулирам,ама си имам и јас свои не толку продзирни финти.

Значи сум грешела дека нема женско кое ги прави овие финти,затоа сега да не избрзувам со заклучоците и прво да прашам:А има машки што паѓаат на овие финти?
додека има женски што ги практикуваат овие финти ќе има мушки што паѓаат на нив :pos::pos:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
Ок тогаш.Завршив јас на темава,да не донесувам само џабе погрешни заклучоци.Се изјаснив за мене лично
И да,сигурна сум дека да му ги правам овие финти на дечко ми нема ништо да добијам на крај и нема да изманипулирам:pipi:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Хехехе....барем една од овие мислам дека секое женско има употребено..проѕирни,проѕирни,ама палат:)
 
Член од
27 август 2005
Мислења
30
Поени од реакции
2
А кој не го прави тоа? од мали го правиме сите, и машки и женски.Коа сакавме мастика или некоја играчка плачевме.тоа е нормално човечко однесување.
Не бе цуцо, грешка си, тоа е нормално ДЕТСКО, ИНФАНТИЛНО однесување. Родител да потпадне на тоа е сосема во ред, дечко ако потпадне на такви манипулации е gutless wimp!!!
П.С За тие што рекоа дека употребиле вакви манипулации и што им успеале:"Тоа многу кажува за Вас а уште повеќе за т.н машки со кои сте биле"
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Не бе цуцо, грешка си, тоа е нормално ДЕТСКО, ИНФАНТИЛНО однесување. Родител да потпадне на тоа е сосема во ред, дечко ако потпадне на такви манипулации е gutless wimp!!!
П.С За тие што рекоа дека употребиле вакви манипулации и што им успеале:"Тоа многу кажува за Вас а уште повеќе за т.н машки со кои сте биле"
Јас мислам обратно.Ако родителот подпаѓа на тоа тогаш тешко од детето и карактерот кој ќе го има ако добива се.А за разлика од ова другово..Што е толку лошо ако машко подпадне на тоа?!
Што тоа толку кажува за мене ако сум трепнала неколку пати за да добијам нешто?! или сум заплакала?
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Јас мислам обратно.Ако родителот подпаѓа на тоа тогаш тешко од детето и карактерот кој ќе го има ако добива се.А за разлика од ова другово..Што е толку лошо ако машко подпадне на тоа?!
Ништо само етикета : ПАПУЧАР и ЛИГУШ
Ќе му дадат како награда за достигнатото подпаднување ...
Ем се коси со законите на природата ...
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Ништо само етикета : ПАПУЧАР и ЛИГУШ
Ќе му дадат како награда за достигнатото подпаднување ...
Ем се коси со законите на природата ...
оф леле..ајде машкото его надвор сите! до сеа зборевте зашто некои форумџики велат дека не употребуваат вакви методи, сеа истото го праите.Аман те бре од кај ги вадите етикетиве? Папучар, златна апостолка дрн дрн јариња.Ајде..сите машки подпаднале ако на ништо друго на секс..незначи тоа дека сте папучари.
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
оф леле..ајде машкото его надвор сите! до сеа зборевте зашто некои форумџики велат дека не употребуваат вакви методи, сеа истото го праите.Аман те бре од кај ги вадите етикетиве? Папучар, златна апостолка дрн дрн јариња.Ајде..сите машки подпаднале ако на ништо друго на секс..незначи тоа дека сте папучари.
јбг .. опшество ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom