„Курва“ во кревет

Jovannah

Smile me baby
Член од
11 февруари 2008
Мислења
584
Поени од реакции
50
Па сигурно ќе знае дека нејќам.Добро јас не знам зошто е толку чудно човек да не сака орален секс?Да се појави некој на форумов зоофил што сака да дупи кози или овци сигурно ќе има поголемо одобрување отколку за мене :pos2:
А како ќе знае дека нејќиш??????? Со мимики ке и укажиш.. или...?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Јас не знам што се разочара толку женскава популација на форумов дека нејќам орален секс немојте има многу други кои што сакаат.Се смеам(се шалам)
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
bucio напиша:
Секс-полов однос
Едноставен-Што не се преправа,неизвештачен,природен,отворен
Јас незнам каква е оваа дефиниција за едноставен секс,Братот треба да ни ја објасни:).

Едноставен=досаден, според мене:

Не сака светло, не си води грижа за дундето па обраснало, се срами да се покаже, се согласува само на една поза и тоа не е ниту класична “мисионерска“ туку гмечење и валјање по девојката, не дозволува да гледам дури..онакво,не сака да добие ниту да даде орален секс, не сака сперма на себе ни во уста, не сака од позади, не сака да биде ВоманОнТоп, не знае да игра...да провоцира, никогаш не користи секси долна облека, не ни помислува на разни други гаџети, премногу е флегматична и практикува исклучиво секс во кревет ( во најлоша варијанта под чаршав уше), не дозволува разговор околу секс теми и сл.

Е со ваква девојка на пример, колку и да е убава или добра карактерно, не би можел да издржам.... не е работата да го закопам и да почнам со буквално “пеглање“ :toe:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
А како ќе знае дека нејќиш??????? Со мимики ке и укажиш.. или...?
1.Туркај гаќите
2.Шири ги нозете
3.Нема орален секс:pos2:

Едноставен=досаден, според мене:

Не сака светло, не си води грижа за дундето па обраснало, се срами да се покаже, се согласува само на една поза и тоа не е ниту класична “мисионерска“ туку гмечење и валјање по девојката, не дозволува да гледам дури..онакво,не сака да добие ниту да даде орален секс, не сака сперма на себе ни во уста, не сака од позади, не сака да биде ВоманОнТоп, не знае да игра...да провоцира, никогаш не користи секси долна облека, не ни помислува на разни други гаџети, премногу е флегматична и практикува исклучиво секс во кревет ( во најлоша варијанта под чаршав уше), не дозволува разговор околу секс теми и сл.

Е со ваква девојка на пример, колку и да е убава или добра карактерно, не би можел да издржам.... не е работата да го закопам и да почнам со буквално “пеглање“ :toe:
Прочитај ја пак дефиницијата за едноставен таму го нема зборот досаден.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Едноставен=досаден, според мене:

Не сака светло, не си води грижа за дундето па обраснало, се срами да се покаже, се согласува само на една поза и тоа не е ниту класична “мисионерска“ туку гмечење и валјање по девојката, не дозволува да гледам дури..онакво,не сака да добие ниту да даде орален секс, не сака сперма на себе ни во уста, не сака од позади, не сака да биде ВоманОнТоп, не знае да игра...да провоцира, никогаш не користи секси долна облека, не ни помислува на разни други гаџети, премногу е флегматична и практикува исклучиво секс во кревет ( во најлоша варијанта под чаршав уше), не дозволува разговор околу секс теми и сл.

Е со ваква девојка на пример, колку и да е убава или добра карактерно, не би можел да издржам.... не е работата да го закопам и да почнам со буквално “пеглање“ :toe:
Е токму поради вакви објаснувања го сакам форумов!Благодарам брат за твоето гледање на работите за едноставен секс.
Буцио,дали твојот нормален секс е ова што го опиша братот за да не препрашувам по сто пати една иста работа?
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Прочитај ја пак дефиницијата за едноставен таму го нема зборот досаден.
Да не излезе дека спамирам, ама колку да биде редоследно со репликите.

Реков според мене, едноставниот секс, да не бидам груб кон луѓе кои се пронаоѓаат во мојата дефиниција... е досаден. Тоа мое мислење и впечаток.

А твојата дефиниција, е повеќе класика, да биде нежен, отворен, природен и сл.

Кажи сликовито, што е тоа природно, што е тоа отворено... :toe:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Што ви е бе на сите. Ќе ебе таму ќе задоволува жена некоја, НЕКА ПАТИ МАМУ И НЕЈЗИНА. Со инка ќе и става од семето негово, жена служи само за оплодување и раѓање.
Ќе задоволува, што сте смешни:pos:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Едноставен-што не се преправа,неизвештачен,природен,отворен.
Значи не се преправа не офка со сила ине се прави поголем католик од папата.
Никакви вештачки играчки камшици,сабји итн.
Едноставно природен да оставиш да те води инстиктот.
Отворен со взаемна согласност за се пози,мози,дење,ноќе,на отворено на затворено итн.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Икрено,јас незнаев до денес дека некој ме смета за ненормална поради тоа што освен мисионерска поза и некој да се поти над мене,сакам и други нешта во сексот.Човек учи додека е жив:)

едит:Знам дека ти застанав на трепки,но ме интересираат уште неколку прашања во врска со твојов нормален секс.Дали менувате пози?Дали ако и се стенка,стенка гласно(без глумење)?Дали се галите во предигра насекаде по телото или секаде освен на половите органи?Дали разговарате за сексот?
Дали побогу некогаш свршила?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Што ви е бе на сите. Ќе ебе таму ќе задоволува жена некоја, НЕКА ПАТИ МАМУ И НЕЈЗИНА. Со инка ќе и става од семето негово, жена служи само за оплодување и раѓање.
Ќе задоволува, што сте смешни:pos:
Тоа си етвое мислење.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Икрено,јас незнаев до денес дека некој ме смета за ненормална поради тоа што освен мисионерска поза и некој да се поти над мене,сакам и други нешта во сексот.Човек учи додека е жив:)
Никаде не пишав дека си ненормална немој да ми ги извртуваш зборовите не во ред.

А и позите зависи како ќе се договориме тоа спаѓа под взаемна согласност(не со тебе лично).
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Едноставен-што не се преправа,неизвештачен,природен,отворен.
Значи не се преправа не офка со сила ине се прави поголем католик од папата.
Никакви вештачки играчки камшици,сабји итн.
Едноставно природен да оставиш да те води инстиктот.
Отворен со взаемна согласност за се пози,мози,дење,ноќе,на отворено на затворено итн.
Нели приметуваш..мала забуна сега?

Со други зборови, според тебе и твојот инстинкт ако добро те толкувам, оралниот секс е со сила, извештачен и не пружа задоволство?

А што доколку на твојата партнерка тоа и пружа задоволство и “побара“ од тебе, те наведе да и го дадеш тоа?

Мислам дека не се работи за конкретна дефиниција, ниту инстинкт во твојот случај, туку некоја премногу лична аверзија, а ти си знаеш зашто де..да не нагаѓаме сега.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ама јас според тебе имам ненормален секс(орален),тоа де факто значи дека сум ненормална:)
Како ги договарате позите?Писмено или претходниот ден:pos:
Прости,ми дојде смешно.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Ама јас според тебе имам ненормален секс(орален),тоа де факто значи дека сум ненормална:)
Ама тоа за тебе си е нормално и ако го сакаш тоа во ред.Немам ништо против тебе и тоа дека сакаш орален секс тоа за тебе си е нормално и ти си нормална личност.Не е во нормалата за мене бидејќи тоа не го практикувам ок?

Ама јас според тебе имам ненормален секс(орален),тоа де факто значи дека сум ненормална:)
Како ги договарате позите?Писмено или претходниот ден:pos:
Прости,ми дојде смешно.
Е ај сега како да одговорам на ова?Преку протоколарно писмо:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom