Побарувања на мп3

Статус
Затворена за нови мислења.

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
A барам една Electro-House трака...Ја имам снимено на моб..па кој сака да ми помогне околу барањето нека каже,ќе му дадам да ја слушне!!:toe:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.200
Поени од реакции
918
A барам една Electro-House трака...Ја имам снимено на моб..па кој сака да ми помогне околу барањето нека каже,ќе му дадам да ја слушне!!:toe:
Ако е таа што имаше ставено линк, па ти ја избришаа, само да ти кажам дека ја слушнав, ама не знам која е, жалам.

Btw, некој да ја има Ена Попов-Хладна Вода?
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Ако е таа што имаше ставено линк, па ти ја избришаа, само да ти кажам дека ја слушнав, ама не знам која е, жалам.

Btw, некој да ја има Ена Попов-Хладна Вода?
Е таа беше..во секој случај фала за трудот:smir:
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
ауу убава тема...па ако може 4 minutes од Justin & Madona мислам дека така некако се вика не сум 100% сигурен...фала однапред:vozbud:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
A барам една Electro-House трака...Ја имам снимено на моб..па кој сака да ми помогне околу барањето нека каже,ќе му дадам да ја слушне!!:toe:
Може да добијам да ја слушнам, ако не си ја нашол веќе
 

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
Ристо Самарџиев & Ирена Крстеска - Се` исто како лани ?
 

Акаша

Hydra
Член од
28 мај 2006
Мислења
1.684
Поени од реакции
128
A барам една Electro-House трака...Ја имам снимено на моб..па кој сака да ми помогне околу барањето нека каже,ќе му дадам да ја слушне!!:toe:
Дај линк :)
И уше нешто, зошто би било забрането да има семпл од некоја песна кога семплови има на секој легален сајт за купување песни?
kako da ja najdam mp3 kafe bravo pijam od k15
Пратено.
 

Gabu

Les Paul
Член од
26 април 2008
Мислења
75
Поени од реакции
7
Ja има некој Party girl од U2? Ја барам одамна и никако да ја најдам ако ја има некој нека ми ја прати :wink:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Ja има некој Party girl од U2? Ја барам одамна и никако да ја најдам ако ја има некој нека ми ја прати :wink:
Провери си на профилот.


Абе, никој ја нема од Бени - Свој после се?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom