ЕМО стил!

Г

Господ

Гостин
Мислам дека емофците не треба да ги задеваме...не се знае низ што се минале :(
 
Член од
23 октомври 2010
Мислења
243
Поени од реакции
86
Изгледа очајно. Стилот на косата единствено на некои луѓе добро им стои.
 
P

PewDiePie

Гостин
Ми се свиѓаат емо типки,добар стил ама само на женските им стои. Понашањето им е за на бесилка.
 
Член од
1 декември 2010
Мислења
14
Поени од реакции
2
Јас го имам само стилот ама не оноа депресивно однесување..
 
Член од
22 март 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
ае бе кој сече вени се се тоа замлатувања од земја хахах :)))изгребал/а на рака буква една и емо е.
ондак и ја сум емо иам лузна од кафе хахахаха xD шала на страна емовци во скопјево наше нема све
се некои грдички фаци од пето до осмо одд. Имаше порано постари ама тие беа све Scene[слично на емо стилот само се по шарени и не запаѓаат у депресии и сечат вени и такви срања.тоа би дошло као Happy Emo :) ] меѓутоа со помаливе генерации шо дојдоа фацкиве грди што го реков све се откажаа :/ .Eве пример ја лично бев Scene ама морав да си се вратам во нормала зашо глупаво е гледано од луѓето од друга страна :)) а и ми се гади од сегашниве емофчиња шо дома на плеј листа им стојат "Цеца""Јелена Карлеуша"и"Миле Ќитич" абе ајде xD а да и Слаткар ке го забораев. и така а емо дека нечини нечини..
 
Член од
5 јуни 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
Sho vi e be na vas...??? Vie glupi ste ili??? Ahhh daaa.... se setiv vie ushte ziveette vo 19 vek... Ushte se nosite kao mama i tato so ke kazat... Ostajte gi lugeto t.e. decata Emo da si bidat toa shto sakaat da bidat... Vas vi se mesha nekoj.. ve navreduva nekoj za stilot???? Ne ! togash ostavete gi da si se nosat taka kako shto sakaat... I covek ne se ocenuva po nadvoresniot izgled.. treba da go zapoznaesh od vnatre i potoa da go navreduvash... Zashto deskriminirate ???? i tie se deca :) :) :););):)
--- надополнето: 5 јуни 2013 во 15:32 ---
ае бе кој сече вени се се тоа замлатувања од земја хахах :)))изгребал/а на рака буква една и емо е.
ондак и ја сум емо иам лузна од кафе хахахаха xD шала на страна емовци во скопјево наше нема све
се некои грдички фаци од пето до осмо одд. Имаше порано постари ама тие беа све Scene[слично на емо стилот само се по шарени и не запаѓаат у депресии и сечат вени и такви срања.тоа би дошло као Happy Emo :) ] меѓутоа со помаливе генерации шо дојдоа фацкиве грди што го реков све се откажаа :/ .Eве пример ја лично бев Scene ама морав да си се вратам во нормала зашо глупаво е гледано од луѓето од друга страна :)) а и ми се гади од сегашниве емофчиња шо дома на плеј листа им стојат "Цеца""Јелена Карлеуша"и"Миле Ќитич" абе ајде xD а да и Слаткар ке го забораев. и така а емо дека нечини нечини..
Mhmm a ti zashose sekiraash drugite sho ke kazat za tebe i kao te gledaat... Toa si e tvoj still i ne im se zamaraj na drugite...
Ja sum roker i od l.iskustvo znam u kakvi momenti si se naogjala.. Na tie luge ne treba da im se zamarahs.. i ja ne im se zamaram... Si go furam mojot stil kao ja shto sakam a ne kao shto im odgovara na drugite :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom