Late Night Show со Миленко Неделковски

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Навистина добри теми обработува , последнава му беше за НЛО малку морночава. Тој како водител е супер , има солидни познавања за сите теми што ги обработува.
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.048
Поени од реакции
105
никогаш не сум го гледал, кај нас Канал 5 нема тон, па ништо од тоа шоу
 

CELTIK

magionicar
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.909
Поени од реакции
839
milenko isto taka e golem mafijas ima odeno vo zatvor samo ne znam zosto ako znae nekoj neka kaze inace emisijata mu e odlicna
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
1
Ц ц ц хехе ти изгледа не си ги разбрал работите како што треба, човек ако отиде во затвор мора да значи дека бил голем мафијаш? Со кој памет го кажуваш тоа? Звучиш како дете од 2 одделение, јас нит сум голем обожавач на неговите дела нит ништо, За да отидеш во затвор, не треба да значи дека си убил човек, или пак дека си опљачкал дуќан... Може да се отиде од прости причини, да немаш пари да платиш казна за неправилно паркирање, затајување танок и сл.. А миленко беше во затвор заради местенка, божем местел игри на среќа и тд. поздрав
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
714
Не да е незгоден терминот... Јас никогаш не го фаќам... ЧАт пат начекано некогаш... ама онака, на среќа. Иначе ок ми е...
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
502
Поени од реакции
4
има ли живот на Марс?Кој ги изградил пирамидите?Не знаете? прашајте го Миленко,Миленко знае се...:pos: :pos: :pos:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Многу добра емисија ама многу лош термин! барем реприза да имаше.:toe:
 

bavarec_oh

FCB Support
Член од
8 ноември 2007
Мислења
188
Поени од реакции
1
Ова е најдобра македноска емисија, а Миленко е најдобар македонски водител и е најинформиран. Темите за емисиите ги одбираат гледачите т.е. гледачите бараат теми а Милнеко ги разработува и вика интересни гости. Треминот е малце лош, и многу луѓе бараат репризи, но Миленко не сакал репризи и затоа нема. Добро е што нема спонзори, проверете и на страната на Миленко нема ниту еден спонзор.
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Миленко е многу шетан и паметен човек,ама има и лежено затвор за проневера
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Миленко е многу шетан и паметен човек,ама има и лежено затвор за проневера
Ако Миленко е паметен јас сум Ајнштајн :)

Мене ми остава впечаток дека 3 чисти нема....

Инаку, се наоѓа понекоја интересна тема...
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.804
Поени од реакции
5.465
Ајде вечерва ако си дојдам побргу ќе го следам..Дими посети ја www.milenko.com.mk и види нешто (односно во слики, за тоа колку е шетан човекот, и на какви настани присуствувал и какви луѓе какви коментари имаат дадено за Миленко и после отцени) спремај го кафето!:wink:
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Почнувам да го менувам мислењето за типов после емисијата сношти.

Мислам, тој многу многу не кажа, остави на Мирка да зборува, но, сепак, добра емисија...
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Се согласувам. Жената е доста начитана и со издржани ставови, малце и научив од неа за порано кој праел дубари. :)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
Ме радува ако емисијата ја гледала поголема популација,зошто многу работи фини беа да се слушнат.
Не често го гледам,немам некое високо мислење за него,ама навистина кавалитетна емисија направи,благодарејќи на гостинката.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom