Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Madness

12.12.2009
Член од
6 септември 2008
Мислења
344
Поени од реакции
28
najbolje admin "pwned":pos2::pos2::pos2::pos2: ednas mesecno online
 

aGl

Access Denied
Член од
23 октомври 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Не знам кој се админи сите ама од досегашниве киндер :smir:.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
92
Поени од реакции
4
Најболје е KaGeBe влегува на кгн1 ја става de_piranesi и излегува од сервер , па од таму се префрлува на кгн2 и таму ја става de_piranesi и си излегува од игра :zver:
 

aGl

Access Denied
Член од
23 октомври 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Не лажи сеа не беше баш така :D прво беше cs_assault, па cs_backaley и на крај piranesi x).
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
Најболје е KaGeBe влегува на кгн1 ја става de_piranesi и излегува од сервер , па од таму се префрлува на кгн2 и таму ја става de_piranesi и си излегува од игра :zver:
omg omg znam se nevrivaf so mojot drugar MiKi vika ne stai piranise ja izvleguvam , otide na kgn 2 jas otidof i na kgn 2 staif piranesi. :uvo:
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
1
Nemam nekoj posebno omilen admin, ali adware e cool :pehar:
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
Imav malce slobodno vreme vecerva i si ja citav temava od pocetok do kraj .. ako nekoj isto taka ima slobodno vreme neka zeme i neka ja cita ne se mnogu samo 30 stranici :)) ke vidite koja razlika ja ima od pocetokot do kraj so razmisluvanjava :D patem starite i novite igraci na serverov .. ili edni isti samo si razlichni nickovi :D Patem se nasmeav ... zelboteka na radio kajgana :) Samo shega ... da ne se navredi nekoj/a ::tv:
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
Според мене најдоври админи на кгн се: SpywAr3* , The Man , pop5 , i ZiLLe_KiLLeR
Но од dACreW! подобар нема ... :)
 
I

Ivan_FBI

Гостин
Може да отворите тема: Koj Admin Go Najvise Mrazete: ... Од мене ке има прв одговор... "SkorpionoT" го највише мразам .. затоа што мисли оти е админ на кгн како цел свет да е негов.. банира и со причина и без причина! ... тоа е све од мене.. :helou:
Mrazi me, ama jas seuste mnogu te sakam.. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom