Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Член од
20 јануари 2008
Мислења
387
Поени од реакции
27
Омилен админ: TonInter - Henot. :)

Зошто ? Не кажувам. :D
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Sekoja cest na 90% od adminite stvarno si ja izzvrsuvaat obvrskata koja im e dodelena ama zatoa sekogas mora da ima i nekoj koj ke nema pojma ke go zemam za primer Sparky ne znam od kaj iskoci de4kovo ama kompetencija za adminstvo..... misli deka nekoj ima aim , misli deka nekoj ima wh i se ostanuva na mislenje mu vikame idi proveri ako sumnjas za bilo koj... Ali odgovorot e ne be me mrzi sea mi se igra.( ne go svakaj licno deka imam nesto protiv tebe ednostavno sporeduvajki te so drugite admini narodski kazano treba uste furni leb da jades):toe::salut:
A не си помислил.. дека некад и админите се желни за крв.. дека само едноставно нели им се пука.. На сервер има полно од 10 годишњаци-копиљаци и ко ке го убијат читер читер.. и некој треба одма да го трчка тоа?
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Kinder mislam deka malce pogresno me svati jasno mi e se toa so go zboris na kgn serverite sum da ne preteram godina ipol ima sekakvi deca no ovde ne stanuva zbor za toa.Ako dobro procita samiot admin se sumnjase t.e MISLESE deka nekoj bese citer i koga tipot pocna da tepa bezveze i go primetivme site rekovme da ide da go vidi toa bese muabetot!!!
A ako mene me smetas za 10 godisen kopilj mislam deka si zgresil.
vo sekoj slucaj ne mislam da napagam nikogo igram za zabava samo sakav da ukazam na greska:helou:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
Aбе ок е.. не реков за тебе, реков има.
ама дајте малце соработка.. снимајте и вие демо понекоаш де, на времето играчите помагаа многу, и овде пасте демото..

п.с користи кирилица јеботе (=

:violent1: :violent1:
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
iskreno za mene ako ima nekoj somnitelen sto jas ke go primetam odma snimam demo pa go gledam 2 pati min.a toa sto nekoj botcinja ke mi kazat voopsto ne gi slusam:D inace kinder imase pravo pozz:D
 

Александар Wallace

Струмички
Член од
2 јануари 2008
Мислења
132
Поени од реакции
5
Sekoja cest na 90% od adminite stvarno si ja izzvrsuvaat obvrskata koja im e dodelena ama zatoa sekogas mora da ima i nekoj koj ke nema pojma ke go zemam za primer Sparky ne znam od kaj iskoci de4kovo ama kompetencija za adminstvo..... misli deka nekoj ima aim , misli deka nekoj ima wh i se ostanuva na mislenje mu vikame idi proveri ako sumnjas za bilo koj... Ali odgovorot e ne be me mrzi sea mi se igra.( ne go svakaj licno deka imam nesto protiv tebe ednostavno sporeduvajki te so drugite admini narodski kazano treba uste furni leb da jades):toe::salut:

Nikoj ne se rodil se da znae . . deckoto e po4etnik taka da . . . btw admin ne e kojznae kolku golema opcija pa da treba furni leb da jadi . . znae da smeni staza , da snima demo i res da dae :vozbud:. . toa ti e naj vazno :smir:
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Потполно се слоѕувам со тебе Мето тоа е се ок постот бесе со намера НЕ да им го оневоѕмоѕам уѕивањето во играње на админите НЕ да нападнам некого и сигурно да НЕ омаловаѕам некого, јасно е дека секогас некој нооб ке крека читер читер но ако самиот админ примети несто сомнително треба да превѕеме мерки.Иначе МостВантед бр ѕа коректниот пристап кон работите. Пак да се повторам постот бесе добронамерен.:helou:

Еве ти кирилица кинди јеботе:pos2::vozbud:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Потполно се слоѕувам со тебе Мето тоа е се ок постот бесе со намера НЕ да им го оневоѕмоѕам уѕивањето во играње на админите НЕ да нападнам некого и сигурно да НЕ омаловаѕам некого, јасно е дека секогас некој нооб ке крека читер читер но ако самиот админ примети несто сомнително треба да превѕеме мерки.Иначе МостВантед бр ѕа коректниот пристап кон работите. Пак да се повторам постот бесе добронамерен.:helou:

Еве ти кирилица кинди јеботе:pos2::vozbud:
I'm Meto. Овој над тебе ми е брат..
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Да иви е супер малце нервира со HS (фегету еден:vozbud:) али у секој случај пофалби ,а btw и кинди е добар keep the good work:cug:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
На времето беше админ, СкорпијаТа, топ човек, и заебанциии и дисциплина, и авп мапи, ама веќе го нема ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom