Што мислите за Jaнко и емисијата "Јади Бурек"?

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Ja nemam zborovi za tipov od edno obicno citanje na vesnici i zezanje po internet od dresovi, salovi muabeti za milan napravi elitna emisija so trocifrena gledanost posledno vecerva bese PREMIEROT gostin ejjjjjj!!!!!
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Абе неможам да го смислам и него и емисијата!!
Ебати ставот ебати...а и темата..

Кој ве праша вас што вие мислите за Јанко и неговата емисија?

Ако не ви се допаѓа, ако ви е одвратен Јанко, едноставно нели, одјебете. Сменете канал и игнорирајте. Не постои за Вас и точка.

Се прашувам само колку мазохисти има...неможат да го смислат, не го поднесуваат, а гледаат бе мме.

П.С. Ретко го гледам, скоро ич. Зависи кој има гостин.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не мислам ништо особено за него ама имам мислење за гледаноста на емисијата:)
Гледана е од масата, од тетки и чичковци кои се палат на малограѓанските муабети и кои кога ќе се јават во емисија се чувствуваат пресреќни, зашто ете, некој им дал можност да зборуваат јавно. Пих
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Janko kako karakter ne mi sviga licno ali emisijata e ok!!!! (mora da priznaeme).
Janko se obiduva da napravi nekoja kultna emisija neso kao Lary King Show so dosega mu uspeva prva emisija od vakov tip vo MAKEDONIJA!!!
Tipot nosi jaki luge i razgovara na seriozni temi(ne sekogas) i so e najbitno gostite gi ostava direkno vo programa so narodot toa bogami e golema rabota!!!
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Јас мислам да не јаде многу бурек типот додека може да стои на нозе, секакви будали шетаат по земјава (не велам дека сум јас еден од нив) ама некад стварно ми иде да го упуцам :( само тато не ми го дава пиштолот :(
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
202
Поени од реакции
1
Ni sam cul ni sam videl za taa emisija...A citam i po forumiv deka nema OK mislenja..

barca.jpg
Only B A R C A is in my heart!!!
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Кај нас во Охрид не даваат Скај нет,ама едно време даваа на една охридска ТВ снимки од емисиите.Мене емисијата ми е ОК.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Добар е.
Некогаш има добри гости днаш Трендо коа беше закон емисија напрај.Чат пат ако нема шо друго глеам.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.153
Поени од реакции
870
Го имам загледано неколку пати и многу ми е досаден, емисијата предолго му трае, само една емисија за цела телевизија, се мисли дека е компетентен за се да дискутира и кога ќе му идат контра неговото мислење, почнува да се брука :)
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Bezvezen e. 2-3 pati imam gledano i tolku,me nervira, se praj mnogu pameten, ne trpi sprotivno miselnje od negovoto...
 

pcjodamaster

:trololo:
Член од
20 мај 2006
Мислења
4.180
Поени од реакции
127
Коа ги пљукаше вуна и тепај време беше интересно... комуњарски блогови, не заебавај...

Чоекот не е ништо посебно, емисијата исто...
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
Емисии од типот рамо за плачење стално ќе бидат гледани, да не е таа емисија скај нет може да стави клуч на дуќанот.
 

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Ima nekoe minimalno znaenje vo nego,ima i malku harizma,ali tolku loso izgleda tipot so nemozam da go gledam podolgo od 2 min...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom