Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

BrownEye

And so it is...
Член од
10 јули 2007
Мислења
158
Поени од реакции
0
се наоѓа некој тука шо се појавувал на ебизнис и располага со информација до каде треба да се учи за 2 кол?
Рекол дека ќе биде некаде до 120 страна. Наредниот петок ќе кажел за сигурно. Као демек имало и некои делови шо се помалку битни, и тие ќе ги кажел наредната недела... Ќе видиме :)
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
ae nekoj za ekonomika naka kaze zbor dva kako vtoriov kolokvium, kolku strani ke bide...:)
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
ae nekoj za ekonomika naka kaze zbor dva kako vtoriov kolokvium, kolku strani ke bide...:)

I jas toa prasuvam:smir:.. ..
i plus toa dali rece prof. deka ke ima i zadaci na vtoriot kolok. ??

... i uste nesto..
ZNae li nekoj od tie sto sto idat na vezbi kaj Maca vo cetvrtok od 14 do 16 dali ima zakazano dopolnitelen cas za vezbi i koga ?:icon_razzPisete plss
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
I jas toa prasuvam:smir:.. ..
i plus toa dali rece prof. deka ke ima i zadaci na vtoriot kolok. ??

... i uste nesto..
ZNae li nekoj od tie sto sto idat na vezbi kaj Maca vo cetvrtok od 14 do 16 dali ima zakazano dopolnitelen cas za vezbi i koga ?:icon_razzPisete plss
за задачи не знам, ама ко што ми кажа една другарка, професорот рекол дека треба до 312(мислам дека) страна, поточно до крајот на петта тема. значи за 2 колоквиум требаат само 4та и 5та тема:)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
A шо е работава со групата? Порано не бараше да се зачлениш?
А и имам проблеми нешто со зачленувањето па ако може некој да ми ги прати презентациите? Фалаа
Претено :)
А задачи за колоквиумот ќе решаваме ли воопшто на час или не ?
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Претено :)
А задачи за колоквиумот ќе решаваме ли воопшто на час или не ?
Фалааа. Па треба да решаваме сега оваа недела, не знам дали во понеделник или вторник или и двата дена.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Фалааа. Па треба да решаваме сега оваа недела, не знам дали во понеделник или вторник или и двата дена.

По што тие задачи , по статистика ли ?:pos2:
АЈ некој од тие што одат на вежби кај Маца во четврток од 14 до 16 ( тие што се на департан економија) , дали Маца има закажано дополинтелен час? :smir::smir:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
2
Zosto prof. Kalina ne ja ima staveno na zephyr 6tata tema od nejziniot u4ebnik ??? Ja ima zaboraveno ili ne treba da se u4i ???
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
Zosto prof. Kalina ne ja ima staveno na zephyr 6tata tema od nejziniot u4ebnik ??? Ja ima zaboraveno ili ne treba da se u4i ???
Колешке ако зборуваш за темата за примерок (9), ја има подолу. Гледајте по датумите десно кои се нови аплоудирани фајлови. :kajg:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Утре кога има вежби статистика и каде ? :S
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
ZNae li nekoj od tie sto sto idat na vezbi kaj Maca vo cetvrtok od 14 do 16 dali ima zakazano dopolnitelen cas za vezbi i koga ?:icon_razzzaso ne piseteeeeeeeee???:pipi:
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колеги а во петок од колку сат има вежби статистика и во кои предавални?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom