Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
znaci jas sto sun vonreden student tesko mozam da se nadevam da me pusti so 48,posto nemam otideno na predavanje taka? :toe:
Колега уживај и јас сум вонредно тоа нема врска, како што кажа колешката ако пушти список запишивај се. Ај дај боже и оваа година да ви пушти
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.304
Поени од реакции
15.538
:kesa::kesa::kesa: ti go udrija merakot Beneamata:pos2::smir:
Смеј се смеј се хахахаха:pos2:

:helou:Hehe...Nemav namera da se resgistriram ama koga go vidov kolegata shto napishal morashe da vratam na nekoj nachin :D:D:D
Епа еве веќе кога ми "врати", сеа може слободно да се одрегистрираш:smir:

Pa ja li sam kriva zatoj shto ne si nauchija kako shto treba??? :D
Yes-No:smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Пишете бе што се случило и јас ќе ви кажам кој е крив.
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Аман бе дете... ќе одиш кај него на консултации и ќе те пушти сигурно. Бојаџиоски е добар кога станува збор за такви работи... Немој ти одма да се откажеш, неколку пати речи му, ова-она... на крајот на краиштата Економика е многу лесен и на испит :) Десет страни прашувате дали Бојаџиоски пуштал со 48 поени :pos:
epa sto da pravam koga nikoj ne mi odgovara,eve sega dobiv odgovor i gotovo :),samo uste ako znaes da mi kazes kako odi boduvanjeto po statistika za e-bisnis tie sto sme,dokolku si e-biz?:kesa:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Фала колешке. Него покрај тоа има на пример кај друштво со ограничена одговорност , подточки за престанок на друштвото и надзор на друштвото до кој во скриптата има ставено иксови и сега незнам дали и тоа да учам. Знам дека пребирам од 40 страни сакам повеќе да скратам али ме измачија статистика и економија... :vozbud:
hehe epa kolega stvarno prebiras mnogu:pos2:citni si go i toa lesno se pamti, prasanjata se lesni, i samo da go citas materijalot ke mozes da projdes:smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.304
Поени од реакции
15.538
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Колега уживај и јас сум вонредно тоа нема врска, како што кажа колешката ако пушти список запишивај се. Ај дај боже и оваа година да ви пушти
a ke bide li greska ako utre mu otidam na Bojadziovski vo kabinet,posto ne pisuva na oglasna koga ima uvid?
 
Член од
10 ноември 2008
Мислења
21
Поени од реакции
3
Точна ти е информацијата...?

Ај, пак да прашам колку да се осигурам...во колку часот полагаме утре ЈАВНИ ФИНАНСИИ...и каде???:smir:

п.с
(...тешко ли е?? :(:( )...пошто ништо не знам...ил барем така ми се чини...
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
lele luge ekonomika imam 48 poeni,za edno prasanje sum padnat ,daj nekoj neka mi kaze po moznost od postarite kolegi dali ako odam na uvid moze da me pusti na vtor kolokvium.ve molam za odgovor
asistentot im rece vcera na edni sto padnaa da mu pratat mail, pa toj ke im pisel ili pak ke objavel koga ke imalo uvid za da si gi vidat samo sifrarnicite i da gi sporedat so tocniot sifrarnik

znaci ekonomika golemi se sansite da ne pusti tie sto sme so 48
ps-mene mi rekoa deka profesorkata bez problem pustala,nekogas duri i so pomalku od 48
hhhhhhhhhhh, profesorkata???? mene ke me ubiese koa ja prasav dali moze etika da me pusti deka bev so 56, pa posle neznam kako se smiluva i ne pusti site(prv kolokvium)
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
a ke bide li greska ako utre mu otidam na Bojadziovski vo kabinet,posto ne pisuva na oglasna koga ima uvid?
Нема зошто да е проблем, иако си вонредно имаш право да одиш на увид, него јас мислам дека на увид се оди кај асистентот а не кај проф. а ако ти е за да го замолиш да те пушти тогаш оди кај проф. :toe:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.304
Поени од реакции
15.538
Може некој да ми каже кај се наоѓа кабинетот на Драган-Статистика???
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
Точна ти е информацијата...?

Ај, пак да прашам колку да се осигурам...во колку часот полагаме утре ЈАВНИ ФИНАНСИИ...и каде???:smir:

п.с
(...тешко ли е?? :(:( )...пошто ништо не знам...ил барем така ми се чини...
Да не беше точна немаше да пишам. Има и списоци кој каде полага, според број на индекс сме наместени.
Поздрав и среќно утре :wink:

Може некој да ми каже кај се наоѓа кабинетот на Драган-Статистика???
После амф. 2 лево.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.031
Поени од реакции
6.051
Ај да прашам нешто.
На списоците по Е-бизнис мене ме нема.
Јас сум вонреден студент.
Да не случајно требало нешо да се прави на таа страната со акаунт шо е на Zephyr или како и да е. Јас неам нишо напраено, НИ со сабскрајб мислам или било шо друго.
Да не поради тоа ме нема на списоците?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom