Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Kolegi znae li nekoj koga se polaga Angliski 2?
Англиски 2 ќе биде на 2 колоквиума. Сега нема да се полага, првиот колоквиум ќе го полагаме кога ќе бидат вторите колоквиуми за другите предмети
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Фала многу јас сум баш неинформирана...колега ако знаеш нешто за финансиско 2,управувачко 2 и пазари извести ме(тестови ако постојат, или било каква корисна информација) :wink:поздрав
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
115
Поени од реакции
8
Фала многу јас сум баш неинформирана...колега ако знаеш нешто за финансиско 2,управувачко 2 и пазари извести ме(тестови ако постојат, или било каква корисна информација) :wink:поздрав
Што знам ќе ти кажам :) Ти пишав и приватна порака, за да не пишувам тука толку :)
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Јас имам слушнато за информациони дека и пола од 6та глава требало !???!?:toe:
Не знам која е 6та глава ама вчера на предавање кажа до бази на податоци. Значи без бази на податоци... а предаде се за хардвер...
 
Член од
4 ноември 2009
Мислења
25
Поени од реакции
2

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Нема зошто заблагодарување :pipi: јас навистина се надевам на сите ке ви се најдат колку толку, на крај краева за проверка на знаењето на крајот од учењето :hug:

Него јас уште ги немам прегледано колега така да незнам дали се само за 1 кол или за сите 3
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Што знам ќе ти кажам :) Ти пишав и приватна порака, за да не пишувам тука толку :)
Јас уште не можам да пишам приватна заради бла бла...инаку до вечер може ќе знам кое до каде па ке ти пишам...а финансиски пазари нели се полага на 04? :S
 

kosta-p

relax-m
Член од
27 декември 2009
Мислења
63
Поени од реакции
1
Ајдеееееееееееееееееееееееееееееее ги добивме, сепак сум била поефикасна од Нимиц :pos2::pos2:
Еве за повторно да не ствараме гужви на форум ги уплодувам и повелете линкот
http://www.megaupload.com/?d=C9R65X4B
Намерно ги конвертирав во пдф бидејки беа пишувани со фонт, па може некој да го нема а вака сите ке можете да ги отворите, ако случајно некој ептен сака word.doc нека пише на пм и одма пракам :hug::hug::hug::hug::hug::hug::hug:
ајдеееееееее со лесноооооооо

Има ли уште на некој што му прави проблем линкот?
Намерно го ставив на megaupload бидејки rapidshare прави привремени проблеми односно не дава да се спушти, ако има некој предлог за друг сајт за уплоад нека каже одма ке го уплодувам
::$:

Еве линк и од rapidshare http://rapidshare.com/files/354431270/Ekonomika.rar.html
fala koleske za uslugata :D se nadevam deka ke ti vratime nekako :D , site ovie testovi se za prviot kolokvium ?fala
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
61
Поени од реакции
1
Kolegi statistika Dragan osven vo cetvrtok koga drug den drzi vezbi znae nekoj?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom