Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
Некој да ми каже нешто за Политика на технолошки развој ако го имал?
Или евентуално Маркетинг комуникации или Маркетинг на трг. прет.
Не знам кој да го изберам, маркетинзите не сакам, ама овој првиов ми личи тапа.
Ако ме слушаш мене, никако првиот, да не му го пишувам и името :tapp: мене ми беше задолжителен и од искуство ти кажувам дека подобро е да избереш некој од другите два. МТП го слушав и ок е предметот а за другиот не можам ништо да ти кажам. Сепак одлуката е твоја.:helou:
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Kolegi..znae nekoj vo kolku se polaga osnovi na ekonomija... na 31 ?! :icon_roll
 

energichen

EOTL
Член од
19 септември 2007
Мислења
519
Поени од реакции
75
да не знае некој кога ке има истакнато резултати по управувачко сметководство 1?
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
абе колеги ај опишете ми го вашиот прв бруцошки ден на економски :? како ви изгледало тоа на вас, слично ли е нешо ко у средно, поопуштено или од одма почињаат со предавање? :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Дали има друг конкурс за втор уписен рок и дали има слободни места знае ли некој?
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
epa prviot brucoski den isto ko u sredno da ti kazam vi se prestavuvaat profesorite koi se stos e i nesto za predmetot, e sea Drage Janev(matematika) odma pocna so predavanje kaza so kaza i odma pocna so t.n mal striptiz(soblekuvanje na paltoto) ali u glavnom isto e ko sredno ali pred ova Dekanot ke odrzi govor eden lani bese Bobek Suklev od novata ucebna godina e Kekenovski. pa ova bi bilo na kratko onaka za brviot brucoski den i opusteno e ne se sekiraj niz cela godina ne samo prviot den :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
абе колеги ај опишете ми го вашиот прв бруцошки ден на економски :? како ви изгледало тоа на вас, слично ли е нешо ко у средно, поопуштено или од одма почињаат со предавање? :)
Ако се паднеш во првата група што е од сабајле си одиш дома и доаѓаш нареден ден. Ако си во втората ти викаат предавањата почнуваат за 2 саати и седиш таму.:)
Ќе се накрцате 350 души и нешто ќе ви предаваат колку за загревање, па за 1 - 2 недели од тие 350 ќе останат 100 души.:)
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
zavisi kaj koj 150 od 350 :) na primer kaj taki fiti od sabajle poso e od 10h ke ima i 500dusi ali kaj Ljubisa(smetkovotstvo) edvaj 50 ke ima kaj nego na predavanja lani spiev ko trup se odmarav za kaj taki fiti da mozam da pratam :)
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
hahaha kje treba use od prv den da sedam 2 saati na edno mesto? aaa kje ima poklada u dvorceto :uvo:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.690
Поени од реакции
2.963
ako ne ti se sedi nemoras da ides na predavanje ne e moralno da znaes,nema da ti odzemat od nisto ako ne ides na predavanje
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom