Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Finansisko smetkovodstvo ima rezultati, sega mi kazaa deka granicata bila 27 poeni
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Луѓе шо ке кажете за менаџмент 3 колоквиум???
 

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678
Луѓе шо ке кажете за менаџмент 3 колоквиум???
Дека е гола вода материјалот,само многу табели има ама и тие се совладливи.Некако имам претчувство дека пола тест ќе биде од корпоративно управување и дека ќе биде лесен.Се надевам дека и ќе биде:wink:
Батали менаџмент,задутре е главната фешта:vozbud:
Инаку од 9 се полага нели!?
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Дека е гола вода материјалот,само многу табели има ама и тие се совладливи.Некако имам претчувство дека пола тест ќе биде од корпоративно управување и дека ќе биде лесен.Се надевам дека и ќе биде:wink:
Батали менаџмент,задутре е главната фешта:vozbud:
Инаку од 9 се полага нели!?
јесте да .... 9-00 sharp
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Да, да од 9 до 11.Јас полагам и читалната.
Имам едни прашања од либро и на 2 колоквиум доста прашања се паднаа од нив. Да се надеваме дека и овој пат ке биде така.Само што во овие прашања од вкупно 90 само 6 се од корпоративно управување.

Грешка моја.Има повеќе прашања само размешани.Ајде им се посветувам сега на нив.Со среќа утре.
 
Член од
21 декември 2008
Мислења
171
Поени од реакции
5
Kolegi ima nekoj koj polagase denes Megjunarodni???
A ako ima nekoj od disperizranata paralleka u Stip neka se sprema na haos test :)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Да пренесе некој искуство од минатите години трет колоквиум математика? Се паѓаат некои стварно заебани задачи со амортизации и кредити или горе доле се просечни?
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
25
Поени од реакции
0
Да пренесе некој искуство од минатите години трет колоквиум математика? Се паѓаат некои стварно заебани задачи со амортизации и кредити или горе доле се просечни?
Ајде, не е толку страшно, трет колоквиум кај Драги Јанев не е толку тежок. Штом си ги поминал првите два, Драги Јанев не дава толку тешка стопанска математика. :) Ама тоа не значи дека е прелесно :)
 
Член од
7 јули 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
Ej decki kako pominavte denes menadzment, spodelete nekoi impresii :)
inaku znae li nekoj koga ke dava marketing potpisi na onie koi ne polagaat preku kolokviumi?
pozdrav
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
125
Поени од реакции
4
Ej decki kako pominavte denes menadzment, spodelete nekoi impresii :)
inaku znae li nekoj koga ke dava marketing potpisi na onie koi ne polagaat preku kolokviumi?
pozdrav
Маркетинг потписи за тие што не полагаат преку колоквиуми ќе дава во среда 14.01.2009 од 8 до 9 часот во Предавална 3
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
356
Поени од реакции
17
Ke vidime utre polagam 3 kolok kaj drage janev ke vidime so ke bide:D se nadevam deka nema da bide mn tesko poso skoro nisto ne znam :nesum:
 
Член од
31 јануари 2008
Мислења
56
Поени од реакции
1
Luge matematika na tret kolokvium dava li zadaci od konverzija i konsolidacija?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom