Македонија - политика - Србија: Нерешени прашања

Статус
Затворена за нови мислења.

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Со Шешељ?Човекот кој во Прохор Пчински пукаше со автомати во воздух заканувајќи се со ако уште еднаш дојдат ќе бидат мртви, додека моите македонци прославуваа годишнина од АСНОМ на Илинден?Извини, но никогаш нема да ги сметам за пријателска земја, а камоли за браќа и мислам дека дискусијата треба овде да прекини(фактите говорат)
Не реков бе братче ја дека тие ти се браќа него вака од youtube можеш да најдеш клипче кај што наш се гуши со некој грк или шипоња... разбираш? :)
Најдов едно клипче од 2001 во Тетово...почнаа морници да ми лазат кога се присетив што ни се случуваше...:(

Интересни коментарите под клипот...
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Не реков бе братче ја дека тие ти се браќа него вака од youtube можеш да најдеш клипче кај што наш се гуши со некој грк или шипоња... разбираш? :)
Најдов едно клипче од 2001 во Тетово...почнаа морници да ми лазат кога се присетив што ни се случуваше...:(

Интересни коментарите под клипот...
:(Жално стварно...Црна точка во поновата историја на Македонија..Затоа викам..Само наши интереси, треба да си ја браниме земјата од сите што и мислат лошо независно кој се и што се..Да живеат бранителите, да им даде Господ здравје, среќа љубов и се што посакуваат, зошто заслужуваат многу повеќе...
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
како германската војска се однесувакон терористи
 
Член од
6 март 2008
Мислења
65
Поени од реакции
1
Ova e mislenje na nekojsi forumdzija ... Neli e vo pravo..???



If macedonian and serbia would unite and start bombing albania believe me there wouldnt be any sqiptar left in balkans
serbia and macedonia would have split albania in two parts northern to serbia,southern to macedonia
that would be great
we could keep on going with turism and stuff like that
think about it braka srbi i mojte narod makedonci
if i was president i would have done that for sure
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
Долен с'рбоман, нима искаш да хв'рлиш Македонија отново в лапите на С'рбија! Белград е бита карта. Време е управниците в Скопие да се преориентират. Помошт ште има, но не от север. Спомнете си с чии танкове и автомати овладјахте положението в Тетово.
А ти спомни си колку сте глупи вие татарите, па во секоја манџа брцате нос...
 
Член од
6 март 2008
Мислења
65
Поени од реакции
1
Долен с'рбоман, нима искаш да хв'рлиш Македонија отново в лапите на С'рбија! Белград е бита карта. Време е управниците в Скопие да се преориентират. Помошт ште има, но не от север. Спомнете си с чии танкове и автомати овладјахте положението в Тетово.

Kako prvo od ovoj tvoj iskriven jazik odvaj nesto razbrav :pos2: A kako vtoro od vas li be pomos..!???:pos2: Vie koj vo prva svetska vojna ste bile od Germanska (Avstroungarska) strana, vo vtora svetska vojna od fasisticka strana, pa vo Varsavski Dogovor, pa vo NATO i kojznae kade ke odite. Znaes sto e ova??? CIGANSKA RABOTA!!!! I od vas li pomos i pamet da zimame...:pos2::pos2::pos2:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.654
Поени од реакции
5.338
јавно език'т, на којто пиша не е толкова изкривен, след като ме разбираш без проблем. Ние поне сме в нјакак'в с'јуз, а БјуРМ к'де е. Веројатно скоро ште б'де в С'единените Албански штати. Освен, ако не си спомните кои са вашите братја и кои все оште ви обичат като такива.
Какви браќа не сметате вие татарите а не нарекуваш со тоа?Лицемерни говеда сте вие балканските татари, до немајкаде..Фалсификатори, копирачи, гадови...
 
Член од
6 март 2008
Мислења
65
Поени од реакции
1
јавно език'т, на којто пиша не е толкова изкривен, след като ме разбираш без проблем. Ние поне сме в нјакак'в с'јуз, а БјуРМ к'де е. Веројатно скоро ште б'де в С'единените Албански штати. Освен, ако не си спомните кои са вашите братја и кои все оште ви обичат като такива.

GHbvcvmk hjdf jdfod jdodkmbkfp copkoqw hiuef difposdjfsqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq.......

Pisi da te razbereme be...:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
јавно език'т, на којто пиша не е толкова изкривен, след като ме разбираш без проблем. Ние поне сме в нјакак'в с'јуз, а БјуРМ к'де е. Веројатно скоро ште б'де в С'единените Албански штати. Освен, ако не си спомните кои са вашите братја и кои все оште ви обичат като такива.
:pos2:Да ви ги е....м сите сојузи во кои досега сте биле, сите до еден пропаднаа, се нешто погрешно бирате, да не ќе е до паметот кој очигледно ви недостасува:vozbud:
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
255
Поени од реакции
1
Ova e mislenje na nekojsi forumdzija ... Neli e vo pravo..???



If macedonian and serbia would unite and start bombing albania believe me there wouldnt be any sqiptar left in balkans
serbia and macedonia would have split albania in two parts northern to serbia,southern to macedonia
that would be great
we could keep on going with turism and stuff like that
think about it braka srbi i mojte narod makedonci
if i was president i would have done that for sure

Леле Србендуле уште труеш по форумов? Како не ти здосади не ми е јасно. Да не си бил на некој курс кај Шешељ за труење и сеење глупости без престан?:pos2::pos2:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Нареден оф топик и ќе бришам, а ако не се опаметите - од форумско присуство ќе ве лишам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom