Се плашите ли од темнината? Зошто?

Член од
17 ноември 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
Е баш многу ме интересира ова..оти мене мн.страв ме фака од темница..сакам да слушнам ваше мислење..
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.261
Абе од таа темница многу страв ме фаќа не знам зошто ама се ми се прават некој филмови дека има некој зад мене ме демнее и такви некој ствари.....
 
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
I mene koa idam onaka nekade sam u nekoja temnica si praam film4inja u glaata deka nekoj me sledi...
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
jas pa obozavam temnica.....koga spijam na primer sakam se da e temno prst da ne se gleda inace ne mozam da zaspijam..a i ne se plasam od temninata bas si ja sakam :vozbud:
 
Член од
17 ноември 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
pa za spienje normalno..:)ama zborame..koga ne spieme..setanje na vecer.samo mese4eva svetlina..i sl..
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Е баш многу ме интересира ова..оти мене мн.страв ме фака од темница..сакам да слушнам ваше мислење..
напротив, обожавам да ги плашам другите во темница. Само не ми е јасно темава зошто е во мистерии, мистерија ти е фобијата од темница?
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
825
Сакам темнина кога сам ќе си ја создадам, а не сакам кога друг ми ја создава!
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
многууу ми е страв од темница, и ден денес спијам со барем малку светло... ми се има случено некогаш кога ке се разбудам у сред ноќ и мојте ми го изгасиле светлото и паника ме фаќа , одма рипам од кревет... многу ми е страв :nesum:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
пааа ретко ...пример во планина кога е темно би ме фатило страф
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
На темницата гледај како на отсуство на светлината, а кога е темно и никој не те гледа можеш да правиш многу работи....
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
ич не се плашам... напротив кога се враќам од излегување на пример..супер ми е ... . плус си размислувам на тишина.. .ич не се ни замарам да мислам дали некој ме следи.. . а ако мислите на тоа и повеќе ќе ви е страв.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
на пример шо ? чудовиште... :pos: :pos: stajte si mp3 ka та на уши и `летејте` :)
 
Член од
17 ноември 2007
Мислења
42
Поени од реакции
0
abe brat znajs kako e..se izlegva od umot..vervame vo se..:)senista duhoj edno drugo..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom