Голема полициска акција на Шар планина против терористите

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 ноември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
vie sami gi barate ovie nikoj ne gi saka ovie ama vie sakate da ne se zbori na albanski da ne ima zname samo doma da go imame i na svadba da go upotrebime pa ne e mozno toa kade se slucilo toa nikade i u shvajcaria mozeme da go potrebime a ovde ne sakate ako ne milom silom
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
haha portparoll na NATO albanec??? da se cudis...:nesvest:
Dobro be ti zarem si tolku neinteligenten,vrska nemas so zboris.Izjavata ja dade portparol na KFOR eeeeeeeeeeej.I da portparolot sto ja dade prvata izjava bese albanec!A vtoriot sto ja demantirase,na bese!Citaj,slusni,misli,razberi....:smir:
 

kla

Член од
8 ноември 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
abe jas vi go kazuvam vistinata za helikopterot, samo za INFO, a vije kako sakata primajte go, ne me interesira.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Ama sega duri gledam Kla deka si se registriral samo za ovaa tema.....:tv:
 

kla

Член од
8 ноември 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0

Dobro be ti zarem si tolku neinteligenten,vrska nemas so zboris.Izjavata ja dade portparol na KFOR eeeeeeeeeeej.I da portparolot sto ja dade prvata izjava bese albanec!A vtoriot sto ja dematirase,na bese!Citaj,slusni,misli,razberi....:smir:
abe dete, ne pravaj bezvezni postovi.
 
Член од
8 ноември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
vojnata za site e losa ne samo za nas ili za vas samo treba da bideme isti da misleme za najdobroto na naseto drzava bidejki i nije zivime ovde ne zivime nikade drugo ako makedonija vleze u EU ili NATO za site ke bide dobro ne samo za makedoncite ili za albancite tuku za site epa zasto vie ne sakate da napraete kako kaze EU a vie Rusija go slusate sto kaze.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
vie sami gi barate ovie nikoj ne gi saka ovie ama vie sakate da ne se zbori na albanski da ne ima zname samo doma da go imame i na svadba da go upotrebime pa ne e mozno toa kade se slucilo toa nikade i u shvajcaria mozeme da go potrebime a ovde ne sakate ako ne milom silom
А оти се донесе таква одлука за знамето мислиш ли дека таа ке се почитува па и македонските партии се побунија за таквата одлука кога законот е веке еднаш донесен после тоа нема каење
 
Член од
8 ноември 2007
Мислења
17
Поени од реакции
0
haha. pa aj bidi fer i kazi iskreno dali sakas da bideme isti na ova drzava?
Dali ti preci nije da go upotrebime naseto zname?
??
 

kla

Член од
8 ноември 2007
Мислења
26
Поени од реакции
0
jas priznavam deka od stranata na lirim jakupi ima ubieni, ama bidete sigurni i od speciallcite imaa. da vojuvas 7 casa, i da nemas ubijen toa nema teoretski sanci... pa sega bile srbi tamu, pa zatoa velat nema zrtvi.
 

Никола_МКД

Corazón blanco
Член од
18 март 2007
Мислења
1.213
Поени од реакции
22
to so znameto ne go prat od sho se nogu gordi sho se albanci i deka albanija mu e vo srceto tuku od inaet...znajte dr. da ne pisam dzabe
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.454
Поени од реакции
47.311
vojnata za site e losa ne samo za nas ili za vas samo treba da bideme isti da misleme za najdobroto na naseto drzava bidejki i nije zivime ovde ne zivime nikade drugo ako makedonija vleze u EU ili NATO za site ke bide dobro ne samo za makedoncite ili za albancite tuku za site epa zasto vie ne sakate da napraete kako kaze EU a vie Rusija go slusate sto kaze.
Ти имаш телевизор?? гледаш убаво кого слушаме???
Не обесувај муда Русија е демодеsd ние одамна ги слушаме Америка и ЕУ они не направија толкави побратими со вас и не направија да си бидеме меѓусебна судбина и си живееме заедно во хармонија Каури и Албанци то су срца два:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom