LHC Судрувач на честички (Церн, Божја Честичка, Бозон, Хигс)

Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
што се секирате ако се случи нема ни да осетиме ќе се заврши се за секунда барем нема да не удри кометата во 2036 ке не промаши
 

vLaCki-AK47

Πρώην Τουρκική Δημοκρατία της Ελλάδα
Член од
14 јули 2008
Мислења
137
Поени од реакции
7
Ајде, како шо викаат на страниве, ќе ја снемало струјата па потоа светот ќе одител. Затоа, ако ви се мили компјутерите изгасете ги од струја. Можеби и ќе биде за џабе трошење време, но не се знае, ќе видиме.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Што да чекаме, утре сабајле сум на школо...:pos2:
Тоа црна дупка ке биди во 5 ти во 5 не си на школо ти си сигурно во 7, така да пред школскиот ден ке се видиме во дупката! :vozbud::pos2:
Ајде, како шо викаат на страниве, ќе ја снемало струјата па потоа светот ќе одител. Затоа, ако ви се мили компјутерите изгасете ги од струја. Можеби и ќе биде за џабе трошење време, но не се знае, ќе видиме.
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: не ми е мил компјутеров не го гасам и тој сака да дочека нова година!
 
R

reactive89

Гостин
Ајде, како шо викаат на страниве, ќе ја снемало струјата па потоа светот ќе одител. Затоа, ако ви се мили компјутерите изгасете ги од струја. Можеби и ќе биде за џабе трошење време, но не се знае, ќе видиме.
Овој сто посто е сигурен во смртта... :pos:
Бате ај нек ни е честит празников ко ќе дојт сеа... и нек ни е среќен и лесен патот онаму... :pos:
Инаку за компјутерите, и вака и така ќе отидат и они... :pos: :pos: :pos:

Море море, ме пресмеавте, алал ви... :pos:

Ајт отидов да легнам да спијам... бар мирно ќе заминам, не вака... :pos:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ќе може ли од негде да следиме на интернет што ќе се случува нешто како live video??? ај некој ако има нешто вакво нека остави линк
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Сите се зафркават... а на сите им е барем по малку страв или така ми се чини?:icon_lol:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
abe taman na makedonija i trgna dobro da se plasirame na svetsko prvenstvo i sea kraj na svetot :pos2: znaci stvarno nemame sreka ejjj haha
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Момци, што и да биде тоа е, судбина, ајде одам да спијам...
Ако сме живи и здрави (што верувам јас во тоа) ќе се читаме утре..
Ако не, ќе се видеме некаде во дупката...:pos2:

@SrRulz
Па нормално дека на сите по малце им е страв, на некој и многу, а за мене да си признам средно ми е страв, пола пола:pos2: ... ај сега чао!!!!:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom