Фан Клуб: Амак СП Охрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
epa ko so velis ti jas uste sum 8 odd pa uste sum osiguran a i siguren sum me civaat mama tato baba dedo site :D:D:pos2:
mnogu me mrazis zaradi so ve nadvikafme a ?
jas mnogu te mrazam pak zaradi ova inter-shit:baeh:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
epa ko so velis ti jas uste sum 8 odd pa uste sum osiguran a i siguren sum me civaat mama tato baba dedo site :D:D:pos2:
mnogu me mrazis zaradi so ve nadvikafme a ?
jas mnogu te mrazam pak zaradi ova inter-shit:baeh:
Не те мразам, душо.:back:
Далеку бевте од надвикување...

ПС за Милан сум:pipi:
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
ami so si gi stalj ova kopilinjava na slika :D:D
so znacit ova io sono interista? muabetot mi bese ne deka te mrazam (sinkir si mi zgresil skraja da e) :D tuku timojve inter i milan ne mozam da gi podnesam prosto !
btw : kolku ckembari imase vo vasite ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Богоев е ѕверче:devil2: Мираковски може да му го дудла
Секогаш е било така.Мите и лани кога играше во Работнички не изигра ни една добра утакмица против Тимба.Секогаш Тимба го победува.:baeh::baeh:
 
Z

ziko bt

Гостин
vecer pelister ke go osvoj kupot
ckembari sigurno idat taka da ke gori ohrid
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.986
Поени од реакции
12.547
Браво за тебе, ногу е смешно :tapp:

А море аландраци едни, дете у болница леже бе они се смеат, ебаве тикварите недоделкани.


Иначе честитки за победата, имаше неколку сомнителни одлуки од судиите ама сепак мислам дека АМАК подобро изигра, особено во одбрана каде тотално го неутрализираа нашиот напад, иако мислам дека за тоа придонесе и лошиот ден на нашите играчи, сигурен сум дека имаме подобар тим од вашиот и било кој друг ден ќе ве тепаме, ама едноставно денес вашите повеќе ја сакаа победата.


Со среќа утре во финалето, ама сакам Пелистер да тепа.
Дечко,не ви се смеам јас на то шо ве истепале,се деси шо се деси, истово на МЗТ му го викавме завчера,и да ти објаснам,немат да разбериш, некој од рибариве нека ти објаснит.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
amak go ima prokletstvoto da ne go osvoi kupot-Timce Bogoev Timbata ,pikavecot,lubenicatot....pa ostanuva da vidime.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
ami so si gi stalj ova kopilinjava na slika :D:D
so znacit ova io sono interista? muabetot mi bese ne deka te mrazam (sinkir si mi zgresil skraja da e) :D tuku timojve inter i milan ne mozam da gi podnesam prosto !
btw : kolku ckembari imase vo vasite ?
Ни еден, сите тргнавме од Кавадарци заедно, имаше само 2 застанувања(физиолоски потреби), и закаснавме оти имаше запален камион на автопатот Прилеп-Битола па затоа одевме по еден стар пат кој е дупла подолг и неможе повеќе од 50km/h да се возе. Кога стигнавме, сите заедно влеговме во салата, немаше ниту еден од Битола. Може да ги прашаш џандарите кои беа задолжени за тоа.
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Nemase ckembari be, imase dete ili dvajca sto nosea sal ckembari... Ednoto od niv padna vo nesvest... Vecer ke bide dobro na finaleto, sakam ckembari da go urnat ohrid...
Dznadari dzandari,
vi ste cudna bagra
poano bevte gomna
A sega ste lajna...
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
amak go ima prokletstvoto da ne go osvoi kupot-Timce Bogoev Timbata ,pikavecot,lubenicatot....pa ostanuva da vidime.
Тоа е минато, вчераа покажа карактер на психички стабилен играч а вечерва очекувам да потврди дека тие две важни тројки и неколку слободни фрлања на крајот не беа случајни :wink:
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
Ни еден, сите тргнавме од Кавадарци заедно, имаше само 2 застанувања(физиолоски потреби), и закаснавме оти имаше запален камион на автопатот Прилеп-Битола па затоа одевме по еден стар пат кој е дупла подолг и неможе повеќе од 50km/h да се возе. Кога стигнавме, сите заедно влеговме во салата, немаше ниту еден од Битола. Може да ги прашаш џандарите кои беа задолжени за тоа.
a zs jas vidof 3 so zeleni saloj ili i tie se vasi boi?
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Во колку се играт финалето и колку е карта знајт некој? Плс брз одговор : Фала
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
89
Поени од реакции
1
edno prasanje: zosto ne ja stavite utakmicata so feni na www.basketball.org.com da se vide so se desi pa da znae cela javnost kako ohridskite picki mavat po dete koe bese legnato na zemjata i ne bese pri svest?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom