Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Лато не е слободен агент Столе пишувам со него јас на Фејсбук моментално игра во Грција во Втора лига во екипата на Паграти и главен играч му е се наоѓаат некаде на средината на табелата инаку следната сезона ми рече дека ќе се враќал во Македонија но незнаел каде ми рече исто дека Струмица демек ќе имале екипа повторно така слушнал и дека има многу добри сеќавања од Македонија кај ќе потпише следната сезона тоа незнам сварно али ми најави кам-бек во Македонија.:vozbud:
Добро моја грешка,јас разбрав не бил задоволен нешто и го раскинал договорот...Лато е цар бе,само што е мрзлив :)
Па нормално дека ќе има и Пупо го кажа истото,сум бил во многу лиги но тоа што се случува тука во Струмица го нема во ниту еден друг клуб во кој сум играл:vozbud:
Има најави и во Струмица дека повторно ќе има клуб,но рано е уште.Ќе видиме :):wink:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Столе се зависе од ЗаЈев друг нема.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Добро моја грешка,јас разбрав не бил задоволен нешто и го раскинал договорот...Лато е цар бе,само што е мрзлив :)
Па нормално дека ќе има и Пупо го кажа истото,сум бил во многу лиги но тоа што се случува тука во Струмица го нема во ниту еден друг клуб во кој сум играл:vozbud:
Има најави и во Струмица дека повторно ќе има клуб,но рано е уште.Ќе видиме :):wink:
Јас прв пат кога зборев со него добив впечаток дека е многу духовит :pos: само смеи прае ништо озбилно нема кај него :pos: инаку за клуб во Струмица тој ми кажа односно од него слушнав прв пат дека ќе има нов клуб и типот не му се седе во Гејција сака да дојде повторно во Македонија јас му велам ајде у Фени бе дојди ќе видиме има време кој ќе даде повеќе пари таму ќе одам :vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Лато не е слободен агент Столе пишувам со него јас на Фејсбук моментално игра во Грција во Втора лига во екипата на Паграти и главен играч му е се наоѓаат некаде на средината на табелата инаку следната сезона ми рече дека ќе се враќал во Македонија но незнаел каде ми рече исто дека Струмица демек ќе имале екипа повторно така слушнал и дека има многу добри сеќавања од Македонија кај ќе потпише следната сезона тоа незнам сварно али ми најави кам-бек во Македонија.:vozbud:
А кажи како му се треселе јајцата каа шутирал слободни у Јасмин :vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
А кажи како му се треселе јајцата каа шутирал слободни у Јасмин :vozbud:
E сеа до толку ќе а мозгаме да го емм шо ми рекол ми рекол у скол на мубетот го кажуам тоа добар момак е Лато али Пупо е подобар Ч:vozbud::pos:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Миљјан и Иван тандем из снова се. хаха .. кога ги гледав на фејсбук какви слики имат какви коментари си оставаат се згазив смеејќи.
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Абе друштво знае ли некој МТВ кои ќе ги дават ФЕНИ да не ќе го дават ?
 
V

Viktoranius

Гостин
Лато не е слободен агент Столе пишувам со него јас на Фејсбук моментално игра во Грција во Втора лига во екипата на Паграти и главен играч му е се наоѓаат некаде на средината на табелата инаку следната сезона ми рече дека ќе се враќал во Македонија но незнаел каде ми рече исто дека Струмица демек ќе имале екипа повторно така слушнал и дека има многу добри сеќавања од Македонија кај ќе потпише следната сезона тоа незнам сварно али ми најави кам-бек во Македонија.:vozbud:
Па сигурно дека има многу добри сеќавања. Баш вас кога ве победивме во Кавадарци човекот ќе заплачеше кога виде како 3000 луѓе ги чекаат на центарот. Времиња.:vozbud:

Да се надеваме и ние на клуб догодина, па да биде првенството смрт како лани.:)

П.С Манчестер го прими.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јас прв пат кога зборев со него добив впечаток дека е многу духовит :pos: само смеи прае ништо озбилно нема кај него :pos: инаку за клуб во Струмица тој ми кажа односно од него слушнав прв пат дека ќе има нов клуб и типот не му се седе во Гејција сака да дојде повторно во Македонија јас му велам ајде у Фени бе дојди ќе видиме има време кој ќе даде повеќе пари таму ќе одам :vozbud:
Абе духовот си е ,ама многу мрзлив.Обожава цигари,иначе :)
п.с Димитар имаш поздрав од Кико !:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom