Фан Клуб : Фени Индустри

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
koj e tapanaro :uvo:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
gledah ja snimkata i ako ne bea Bosnjak i Prekata ke ja izgubaate...dodusa MZT prva cetvrtina epten go serese suto,od centar da frlaa i ke pogodea,ama i igrata im e mnogi podobrena.Mitev si ja znae rabotata,dobar trener e.Emil,aj glupo e da se povtaram ama tenok e,najslabija karika vi e,arno mu tekna da mu zgoleme minutaza na Bosnjak.Ebati odbrana ja izigra vrz Sokolov,zalnio koso ne go vide,taman izleze Ivan,pocna da praa ulazi,pred tava ne ni pomisluvase,uplav imase,vprocem go poznava Bosnjak od lani i znae so moze.Sepak,moe mislenje,Mirako da vleze u forma,nema da se znae nisto do kraj,duri mislam deka ste favoriti,postepeno ke se uigra ekipata so Mirako i Bosnjak i ke ste mnogu podobri.Ej,videete li ja tehnickata na Mirako so mu ja svirea,uu jas da beh na Mirako na mesto,ke ne mozeeh da se iskontroliram,ke mu puknaah noso na tapanaro,plus i dve tri licni bez vrska vi svirea,posebno edna na Prekata,ama tava e tava,tapanaro e degen neviden
Абе како шо и зошто незнам јас ни важно си тепаме сеа на ред е Пелистер да го стокмиме изгледа во среда ќе се играе туа у Кавадарци и си тераме по планот у Работнички владее паника Маринчо сака да си оде играчите се пијанчат по кафичите низ Македонија не се замараат така да кај нив се прфрли кризата сеа барем јас така мислам.БТВ ќе има изненадување некаде на крајот од овој месец и на почетокот на другиот во Фени шо ќе се изненадат сите така да ќе биде интересно :pipi::vozbud::toe::salut:
 
Член од
9 јануари 2009
Мислења
235
Поени од реакции
0
Така е братче ни да бидиме прво место и доста е после натаки како ке даде господ така :toe::toe: па сеа во среда нели се играе со пелистер во сабота одиме за охрид и другата среда играиме со работнички ако не е така нека пише некој ако знае
 
Член од
6 април 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
selo

selo nase selo kavadarci....a lozari selani sto kopaat lozje zbirat grozje se pijancat, pasat ovci i spijat vo trla blagodaram:baeh:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.271
Поени од реакции
6.934
leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee auuuuuuuuuu ce dobijam infarkt ja za 500 denara promasuam 1.20 koeficient ne pa za pola milion
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee auuuuuuuuuu ce dobijam infarkt ja za 500 denara promasuam 1.20 koeficient ne pa za pola milion
И тоа добитникот на парите да не бил Марко Димитријевич наш :vozbud: така се лафе по воа Фејсбук.:toe::tv:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Abe gledate li toa deka e fejk i deka i vie mozete da si napraite vakvo...
www.vestisrbija.com i ae prajte si deka ste fatile pola milion, deka ste spiele so dve bliznacki...
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Abe gledate li toa deka e fejk i deka i vie mozete da si napraite vakvo...
www.vestisrbija.com i ae prajte si deka ste fatile pola milion, deka ste spiele so dve bliznacki...
Јас спиев со три близначки, сеа ќе објавам.:vozbud::vozbud:



ПС опинциве се глупи, на стари фори паѓаат:toe:

Држава Скопјеее:baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom