Шо направи Фени знае ли некој мислам колку победи :):)

3 јуни 2008
494
0
фени многу тепаше-не се секавам колку беше точно резултатот али отприлика 112-77. веке кога видоа дека ке тепа фени и карпош си ги пушти децата и кај нас ги пуштија тие што повеке седат на клупата и крајната четвртина беше и по малку смешна.кај нас сите си дадоа кошеви мене впечаток ми остави талик кој буквално е повампирен и ке прави проблеми оваа год...:vozbud:добар беше и стари,гоцевски,новиот србин ,доки малку слабо одигра оваа утакмица,,
утакмицата влезе релаксирано и по малку личеше и на пријателска и така и заврши....

2 јуни 2008
89
1
toa i se ocekuvase od sinocesnata utakmica, lesna pobeda na feni.ako znae nekoj kade ima statistika neka pise.i pozz

3 јуни 2008
494
0
шо толку :drk: сте ги тепале карпош соколи :aplauz:
а бе ти будала ли си???
па гледаш ли дека има само 2 поста за синокешната утакмица....

530
52-44 на полувреме многу лоша втора четвртина ,не е тоа проблемот туку Кол нема подршка од соиграчите што би се рекло сам игра,ако некој не се разигра Фени нема шанси да победи.