Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Брат,се прогнозира дека цела 2009 ќе биде вака:nesum:
Ами ај да умриме сите сеа ако биде да го емм ама сте песимисти тиии прогнозирале ебагоо ами едно е прогноза едно е реалност така да ништо не е готово а ти контра ки 20 30 до 15 за 21 да доиш на штабот да напрајме еден муабет:vozbud:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ќе биде вака ами, воа не е краткорочна криза, тек воа е само почеток, ќе потрае уште долго
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ќе биде вака ами, воа не е краткорочна криза, тек воа е само почеток, ќе потрае уште долго
Тртни и го и замини си сеа јебига мора да се навикниме и на тоа некој период не може стално да цветаме да го емм идат и вакви лоши тешки моменти кои треба сите заедно да ги пребродиме:pipi:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Тртни и го и замини си сеа јебига мора да се навикниме и на тоа некој период не може стално да цветаме да го емм идат и вакви лоши тешки моменти кои треба сите заедно да ги пребродиме:pipi:
леле ѓоко ме изнасмеа ептен!!сварно у ваа криза ова беше најдобриот пост што го прочитав.:pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Епа идите ај у штабот да а пребродујме заеднички кризата :pipi: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Инаку у Петок ја на тренингот ќе изодам даа секако не учиме баш ме интересира кој ќе си оде иако се шпекулира кои ќе бидат првите што ќе си заминат а за тиа што ќе останат да му искажиме јака подршка и да му докажиме на тиа што ќе си заминат дека губат многу и дека не е се во парите:salut:
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Ако се вика Тиквеш ногу че ми се направе ќеифот.. Да навиваш од мерак, макар и за фени се навиваше исто, ама друго ке биде за Тиквеш.
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
Uste vo Septemvri pisav deka vakov nacin na diktiranje nerealni ceni od strana na Feni e pogubno za klubot i e so kratkotraen blesok,na koj ne go mrzi neka se navrati na vasiot forum imase polemiki i inaet taka da uste togas go predvidev ova.Za momentalnata situacija...ako Feni navistina ke prodolzi so 50% budzet,toa e okolu 200000 evra,nema mesto za panika,finale ne vi bega,samo so Rabotnicki ke e prvak.Povazno e da opstane klubot i so nekoj si budget od 200000 evra se pravi dobar klub.Strumica bidna sampion so tolku pari,ama pameten izbor na igraci,i so srce sto igraat,a ne da se pravat zvezdi.Nosot u Strumica igrase za 1500,a u Feni za 3000,i ispozanese se,aj sega da go vidam koj ke mu dade 3000...i za 1500 ke igrae,ta i ke go ora parketo,oti dogodina treba da sedne pak na masa za pregovori.Stanko nek si ode slobodno,nema da se primete oti fale u igrata,Cobe bez problem ke ja pokrie dupkata.Mislam deka ne e mnogu strasno,strasno e ako se povlece skroz Feni na kraj sezona
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
Бре бре бре Цоко брееее абе виа скрос се удомил туа ц ц ц јас знаев дека имаше ваква некоа варијанта пошто потпиша две години и рекол дека не си одам од Кавадарци па и последно нека биде шо да му кажам освен Добро ни дојде у Кавадарци да те е*ам :vozbud:
ne mi se veruva ama moze on se da napravi samo ako go pusti verenicata :) u eden muabet rekol ako mu dojdat drugarite od Gostivar se seli bez oko da mu trepne samo da ima so kogo da si izleguva kakov car e toj Mihajloski samo greota sto godinava ja izgubi minutazata zaradi Stanko inaku kako sto znam on prv prifatil namaluvanje na plata bez zbor da kaze
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
se eba feni nema vice kosarka.a i taka mu treba neka se rasture.se isforsiraa na vija volku na nija nolku i sega ku__c ne igraat
 

Kajgana Shop

На врв Bottom