Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Te cekav deneska u Jasmin ama samo majkati dojde. KO TUTUN JA NANIZAV! I ne se sekiraj mu isprativ litro rakija na tatkoti za pozdrav. :pos2::pos2::pos2:
da znam zatoa gleam sukaloto od doma go nema sto posto ti go naniza u gzot kavadarecki!!! a sestra ti ne se zaprasa :pos2::pos2:kaj bese ?
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
da znam zatoa gleam sukaloto od doma go nema sto posto ti go naniza u gzot kavadarecki!!! a sestra ti ne se zaprasa :pos2::pos2:kaj bese ?
Nekade vo Skopje bese sestrami . Tatko mi na vremeto bil golem ebac pa vidi da ne e nekade vo komsiluk kaj tebe ili prasaj ja majkati so kogo bila poslednive 30 godini...Mozebi mi si polu brat ...:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
слушај ваму повлечи си го зборот, не знаеш што кажа.
ако врегаш врегај ме мене не мојата околина!!
da da si go povlekov neznaes kakva i bese p....ta kako pepeljara !!!! :pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Nekade vo Skopje bese sestrami . Tatko mi na vremeto bil golem ebac pa vidi da ne e nekade vo komsiluk kaj tebe ili prasaj ja majkati so kogo bila poslednive 30 godini...Mozebi mi si polu brat ...:vozbud::vozbud::vozbud::pos2::pos2::pos2:
znaes kaj mene kukata kakva e KOJ VLEGOL NE IZLEGOL isto kako u crkva da si vlegol!!! pa taka da tatko ti ako bil kaj mene sto posto ne go gleas vise doma posto umren e odamna !!! a dadicka ti bese kaj mene doma i objasnuvav koj ja naprai hahahha:pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Не биди идиот! Прочитај шо си пишал и размисли.... Си го навредуваш главниот град на татковината твоја:toe:
sto se zamaras be brat za niv glaven grad e SOFIJA
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
вака сега-овие од фемили адамс се накотија тука и почнаа со провокации заради една и единствена работа да не ги зезаме за нивниот дебакл денес во кавадарци.они се срамат со својата екипа затоа што губат кај ке стигнат.ваков тим до сега по лош немале.па нормално е својот бес да го исврлаат на нашата тема.јас ги свакам вашите провокации али не ми е јасно само како може на еден кукавички начин да го почнете денешниот муабет.не велам за сите имаше поштени дечки што ни ја честитаа победата.вие одите на старото правило-нападот е најдобра одбрана.
и до деко една работа-јас не сум тепач тоа не ни звучеше така како што ти си го претумачи.
се надевам дека останатите на форумот ке продолжат после овој пост да ве заебаваат за вашата мизерна екипа и за преубедливиот пораз.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
znaes kaj mene kukata kakva e KOJ VLEGOL NE IZLEGOL isto kako u crkva da si vlegol!!! pa taka da tatko ti ako bil kaj mene sto posto ne go gleas vise doma posto umren e odamna !!! a dadicka ti bese kaj mene doma i objasnuvav koj ja naprai hahahha:pos2:
Da ti ebam se zansko so ti mine preku prag i prestani da se glupiras oti ke te najdam i poveke nema da se pojavis na nitu eden post. Od druga strana pazete se od racijata na pederi utre so ce bide squpi. Mozebi eden od sreknite dobitnici ke bides ti. Nema veke da komentiram nisto so ke napisis i koj te ebe. Ke pisuvam samo normalni raboti a ako sakas da se kontris ete ti gi tia preku vardar pa ako si makedonec ete ti sansa da se dokazis ili sedni si na gazot i misli kako da go pobedite torus ili ovce pole.
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
оф колку е трогателна песната. секоја реченица е во идно несвршено.боли историјата колера,палежот на Пиколомини,земјотрес оф мори мајце кај да положам цвеќе :pop::pop::pop:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom