Фан Клуб : Фени Индустри

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
sto ima da te lazam eve od tvojot i mojot post koj e po pravilno makedonski napisan!!!?
Па ако се знае дека твојот е на latinica а мојот е на кирилица,тогаш не треба ни да се размислува за тоа кој пост е напишан на литературен Македонски јазик.....:helou::helou:

Али ај да не го тупиме:tv:
 
K

kaiser soze

Гостин
Комедија утакмица :pos2:
абе остај шо ги тепаме толку,тоа е така оти мзт од кога знам за нив во моментов имат убедливо најслаб состав,ама реакцијата на кол и талик браун каа ги пуштат у игра момците шо ретко им дават шанса у фени,абе се газат од смеа они:pos2:,незнам шо му е толку смешно даа.ти шо викаш?
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
hahahhaha gleas kolku si smesen ja na koja azbuka sakam na taa ke pisuvam !!! еве ти кирилица ако толку бараш! a vo slucajov bidejki sum od italija imam italijanska tastatura so latinica i nekoi italijanski bukvi èùòàì!!!
Epa sea ti vidi dali mozes da odredis so azbukata na tastaturata dali e literaturno ili ne!!! ma daj te molam:pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Остајте ја заебанцијата сеа, сериозна е работата Мзт изгледа ќе се бори за опстанок ваа година :tapp:

абе остај шо ги тепаме толку,тоа е така оти мзт од кога знам за нив во моментов имат убедливо најслаб состав,ама реакцијата на кол и талик браун каа ги пуштат у игра момците шо ретко им дават шанса у фени,абе се газат од смеа они:pos2:,незнам шо му е толку смешно даа.ти шо викаш?
Да да, посебно коа ќе дадат кош фрла се и се гази од смеа, не знам зошто, потценувачки у секој случај
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Naucisi koj ti igra u tim pa zbori kurtasaci,toa e izgubivme,odnapred se znaese,palete se samo vie ke vi dojde kraj i na vas
Ako se znaese so idete u Kavadarci ...Da nabivate li kilometraza. Sluzbeno ke bese 2:0 i ke imavte pomala kos razlika od radnicki od SHKUP. Pa ke mozevte da mu se falite. :pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud: i uste nesto VAS KRAJOT DOJDEN LI VI E???
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
Немој да лафите против кавдаречките кошаркари шо играат у фени... Они се нашата иднина... А Ф.А не дојдија, шо и не е толку чудно, ако се знае за каков тим навиват... :nesum::nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom