Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
е што се тиа де кажи ми.да ми дадеше страна со луге што кодошат кај администраторот ке ти подадев рака
а тој линк ништо не ми значи!

Абе брат ... ти у Титова Југославија да не живееш а ? Со кодошите и слично ?? хахахах



пс:Инспириран од Сити парк бој ... Да не ви снема наполитанки у Нет кафето ? ке донесеме :tv::tv::tv:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
келнер дај едно пиво...ти шо че пииш мори
-еми и ја пиво че пијам
шо не кажа дома дека пиво че пииш мамето да ти го е*ам не носам пари со мене
-еми ја незнаеше дека тук че ииме
:pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
јас ги кодошам оние што праат по 5 јузери како на пример тој што беше флипфолпфлоп а се надевам дека пак ке го фатам...а тука е[/quote]
чекај малку?и ти ли си кодош?по што јас не зборев за тебе туку за деко!и што добиваш со тоа што кодошиш??што те тебе боли што некој има по 5 јузера?тоа не е твоја работа си има модератори.ај одоговори ми многу ме интерсира.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Абе брат ... ти у Титова Југославија да не живееш а ? Со кодошите и слично ?? хахахах



пс:Инспириран од Сити парк бој ... Да не ви снема наполитанки у Нет кафето ? ке донесеме :tv::tv::tv:
хахаха леле брат ѕвер си еј хаха :pos2::pos2::pos2:ги отвори со постов...сеа си се договараат кој што пост ке пише
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
јас ги кодошам оние што праат по 5 јузери како на пример тој што беше флипфолпфлоп а се надевам дека пак ке го фатам...а тука е
чекај малку?и ти ли си кодош?по што јас не зборев за тебе туку за деко!и што добиваш со тоа што кодошиш??што те тебе боли што некој има по 5 јузера?тоа не е твоја работа си има модератори.ај одоговори ми многу ме интерсира.

Абе ... ај не попувај многу тука ... преку такво .... Коа се регистрираш на кајгана форум дали ти се појавува едно као дали ги прифаќаш правилата на форумот ? (шо 100% не си ги ни прочитал)

Епа ја сум ги прочитал и пошо сум куртониште тешко шо буба по цел ден и имал тешко детство сеа сум решен да им се осветуем на сиротите кавадарчани ...

ДАј бе прибери се .....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
чекај малку?и ти ли си кодош?по што јас не зборев за тебе туку за деко!и што добиваш со тоа што кодошиш??што те тебе боли што некој има по 5 јузера?тоа не е твоја работа си има модератори.ај одоговори ми многу ме интерсира.
па може кога ке пораснам сакам шпиун да бидам :pos2::pos2:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
аха да и рамбо1 го пријавив

zdravje boze vaka kaa so teras nema nikogas da porasnis:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
а ти гледам упатен си во муабетиве добро се снаоѓаш со форумов...и ти си некој си со 83467893426 јузери нели?? сеа ке им кажам да ти проверат ИП:pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
аха да и рамбо1 го пријавив


а ти гледам упатен си во муабетиве добро се снаоѓаш со форумов...и ти си некој си со 83467893426 јузери нели?? сеа ке им кажам да ти проверат ИП:pos2:

Не бе ... се ослободило ПЦ у интернет кафето.:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
аха да и рамбо1 го пријавив


а ти гледам упатен си во муабетиве добро се снаоѓаш со форумов...и ти си некој си со 83467893426 јузери нели?? сеа ке им кажам да ти проверат ИП:pos2:
аау вие бре го дудлате кај администраторите!:pusk:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не бе ... се ослободило ПЦ у интернет кафето.:pos2::pos2::pos2:
е може и то ке да е...
еве баш сеа ке спомнам...
лозари како лозари не знаат што е навивање воопшто

можете и само да кликнете на првата страна од кога е отворена темава за ени мени сени фени

и ке видите дека во наредните 10 страни немало ни еден сељо....оффф лозар извинете еве проверете и сами...значи додека беа слаби јас не видов ни еден сељо на трибина...станаа јаки лани оооп ете ги лозари на трибина...а ако некој се сеќава дека фени пред 2 сезони имаат изгубено од работнички како магариња 50 разлика...ако лажам да ми се заебе тастатурата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom