Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Utre igrajme so MZT taka da ce si legnam uste malku treba da se odmoram koj ce se brka so Radule utre

Cicko Blazko Bandev Makedonija nula ispadna. Mada trebase da gi tepame ne bea nisto po jaki od nas ama nema veza ce gi tepame hrvatite i srbite na Preko
barselona напиша:
POZDRAV DO CPB A NAJMNOGU DO MOJOT DOBAR PRIJATEL GOGO.
barselona напиша:
Ne ti teknuva koj sum.imas li predstava? Sakam pak da ve vidam kako sto bevte nekogas mislam na CPB
barselona напиша:
Utre igrajme so MZT taka da ce si legnam uste malku treba da se odmoram koj ce se brka so Radule utre

Cicko Blazko Bandev Makedonija nula ispadna. Mada trebase da gi tepame ne bea nisto po jaki od nas ama nema veza ce gi tepame hrvatite i srbite na Preko

Маријан Ѓуров?Или?
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Е гол е де.:pos2::pos2::pos2: Речи жими мајка
ZIMI MAJKA JAS SUM EVE SE SPREMAM DA SI LEGNUVAM DO SEGA GLEDAV KOSARKA PA SEGA NA FACEBOOK MALKU CEPKAV.INAKU BANDATA MI KAZA DEKA IMALO VAKOV FORUM KADE SO SE PISELO SE I SESTO PA MU REKOV DEKA CE SE REGISTRIRAM DA VIDAM SO E TOA CUDO POSTO MNOGU GLUPOSTI SLUSNAV.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
ZIMI MAJKA JAS SUM EVE SE SPREMAM DA SI LEGNUVAM DO SEGA GLEDAV KOSARKA PA SEGA NA FACEBOOK MALKU CEPKAV.INAKU BANDATA MI KAZA DEKA IMALO VAKOV FORUM KADE SO SE PISELO SE I SESTO PA MU REKOV DEKA CE SE REGISTRIRAM DA VIDAM SO E TOA CUDO POSTO MNOGU GLUPOSTI SLUSNAV.
Сеа Горан или Марјан? Кој сакаш да бидиш? :pos2::pos2:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Сеа Горан или Марјан? Кој сакаш да бидиш? :pos2::pos2:
jas sum goran samardziev zosto da te lazam.Eve da ne mislis te lazam
24 05 1980 roden.Kristina nevesta,Dimitrij sin,Ziveam na Pano Mudarov broj 9/8 a telefon ne kazuva,m posto voa malite deca me utepaa od titkanje.

Ako te bune imeto BARSELONA da ti kazam deka bolen sum po BARSA.fala na Prekovic i Popovic lani mi poklonija dres od barsa a na nego pise CEMA. Se posrav od radost:je:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
jas sum goran samardziev zosto da te lazam.Eve da ne mislis te lazam
24 05 1980 roden.Kristina nevesta,Dimitrij sin,Ziveam na Pano Mudarov broj 9/8 a telefon ne kazuva,m posto voa malite deca me utepaa od titkanje.
Тоа и јас го знаев за Горан :pos2: Му го знам кумот.Ако ми го кажиш и неговото име ќе ти поверувам.Вака можам ја да ти кажам дека сум Едис Нури :vozbud::vozbud: Живеам во Косово и иам 51865184 деца
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Тоа и јас го знаев за Горан :pos2: Му го знам кумот.Ако ми го кажиш и неговото име ќе ти поверувам.Вака можам ја да ти кажам дека сум Едис Нури :vozbud::vozbud: Живеам во Косово и иам 51865184 деца
mnogu si jak nema so. Eve kumot mi e Borce a kumata mi se vika Verka. Inaku dzevreci so pravat. Decata im se vikat Vene koj mu e kum na maliot moj, i Marija sega ok li e. Gledam tuka deka site se krijat osven bandata i fokata
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Тоа и јас го знаев за Горан :pos2: Му го знам кумот.Ако ми го кажиш и неговото име ќе ти поверувам.Вака можам ја да ти кажам дека сум Едис Нури :vozbud::vozbud: Живеам во Косово и иам 51865184 деца

goran e decki , ja go pozna po nulata so a rece na Makedonija,zenskiot rakomet.site vikame deka germanija ce ne tepa,ama nema so hendikep da bide 4 razlika,pa ispadna nula(tri).
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
mnogu si jak nema so. Eve kumot mi e Borce a kumata mi se vika Verka. Inaku dzevreci so pravat. Decata im se vikat Vene koj mu e kum na maliot moj, i Marija sega ok li e. Gledam tuka deka site se krijat osven bandata i fokata
Па и нема шо да се крие.Според постовите шо ги пиша ми заличи на некој кошаркар(шо секако не мора да е така) затоа и напишав Марјан пошто да е Горан не верувам дека при првиот пост би ги поздравил навивачите на Работнички али ете...
А ако си истварно ти капитене тогаш ја иам детективска врска те осетив за 5 минути...
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ZIMI MAJKA JAS SUM EVE SE SPREMAM DA SI LEGNUVAM DO SEGA GLEDAV KOSARKA PA SEGA NA FACEBOOK MALKU CEPKAV.INAKU BANDATA MI KAZA DEKA IMALO VAKOV FORUM KADE SO SE PISELO SE I SESTO PA MU REKOV DEKA CE SE REGISTRIRAM DA VIDAM SO E TOA CUDO POSTO MNOGU GLUPOSTI SLUSNAV.
hrvatska ja faname so hendikep,ama ne kutna himki dvojkata.go napravija peceni cuski.
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Оппаа...
Супер би било да има кошаркари на форумов.:vozbud:
Инаку поздрав до тебе мајсторе, и врати се во Работнички, гордоста на Македонија!!!
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
CIty park boys gi pozdravuis a tvojte navivaci ne si i pozdravuis a c c c c c c :star:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
Aj zdravo zivo i dobredojde na noviot clen :)) :smir:
fala mnogu dobro ve najdov ama ce ve napustam sega moram da spijam utre treba da trcam. ce pisam koga ce mozam posto ne sum sloboden celo vreme a i maliot mi gleda crtani na lap topot pa nemam mnogu vreme za pisenje ama ce se druzime.Eve ve kanam site na kosarka utre da pokazime deka vo bitola bese samo slab den. Pozdrav do site navivaci na FENI
 

Kajgana Shop

На врв Bottom