Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
ja mislam deka site so ni se nas konkurenti gi tepaa,ako ne sum greska.toa znaci deka tabelata ne se menja.opasno ce bese nekoj da ima izgubeno od niv.mislam na amak,pelister i fersped.


togas automatski niv mu se brise porazot i ce imat nekoj bod povece,ustavari eden pomalku za razlika od tie so gi tepaa so ce imat minus dva.
Браво бе Банда си го дообјасна сопствениот пост ама каа ќе видам со какви сваќања се наму долу на југоисток за кошарка и ти го разбирам овој потег.:smir::pos2::pos2:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Браво бе Банда си го дообјасна сопствениот пост ама каа ќе видам со какви сваќања се наму долу на југоисток за кошарка и ти го разбирам овој потег.:smir::pos2::pos2:
ne be trebase da bide u edno,ama ne znam zosto taka izbaci avtomatski spoeni mislenja.a i voa internetot nesto ne e u red ili mene taka mi se cine.djoa umesto da tepa celo vreme.:pos2::pos2:

BANDA напиша:
ne be trebase da bide u edno,ama ne znam zosto taka izbaci avtomatski spoeni mislenja.a i voa internetot nesto ne e u red ili mene taka mi se cine.djoa umesto da tepa celo vreme.:pos2::pos2:
sea voa e od mene ne od forumot.strajkot zavrsi.strumicani se utre na skolo.nema na koj posebno da mu objasnujme.
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
ne be trebase da bide u edno,ama ne znam zosto taka izbaci avtomatski spoeni mislenja.a i voa internetot nesto ne e u red ili mene taka mi se cine.djoa umesto da tepa celo vreme.:pos2::pos2:


sea voa e od mene ne od forumot.strajkot zavrsi.strumicani se utre na skolo.nema na koj posebno da mu objasnujme.
Не е у ред бе цела ден.Туку ај ако има заинтересирани да му пуштиме петиција до кабловскиот оператор да ни пушта NBA,воа не бива вака,кисниме на форум наместо да погледаме нешто поинтересно.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Не е у ред бе цела ден.Туку ај ако има заинтересирани да му пуштиме петиција до кабловскиот оператор да ни пушта NBA,воа не бива вака,кисниме на форум наместо да погледаме нешто поинтересно.
a ako ni posaka uste 300 denara,so prajme?gleas i toa so go ima poarno da go nema.ja za kisnenje,ne kisnam,sekako sum sednat na kompjuterite i cackam po nesto,ama ne e loso da ima nesto poubavo za gledanje.ako nisto drugo HRT2 neka puste i zavrsil rabota.cela makedonija a gleda samo kaj nas ne.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom