Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
ami aj dojdi kaj mene u gejm klubot i voa so go pisis,kazi go da te vidime koj si a,ne lozari istok i se ce pisime.ce viknime nekoj i od klubot da dojde za svedok,a so tie so se upravata ja se poznavam i pred da bidat uprava,i sea so treba da prestanam li da bidam blizoki so niv oti tebe ne ti se spie,pa si go trosis vremeto tuka da ne gi spomnijme ludjeto po iminja,ama osven amir koj e tuka dve godini,site drugi mi se prijateli od skolo,od disko koa odeme na vremeto i red drugi raboti.i drugo nesto.emil ne e od upravata,i on e na plata od niv ako ne si znael,a malce pogore ja napisa na nekoj deka upravata e taa so menja ako treba a ne ja ili pak najmalce ti.
i edna rabota treba da znajs,za vaka da obvinuis nekoj treba da bidis maz i da se pisis kaa ja so sum tuka napisan site da me znaat,a ne so skrieno ime.taka li e?
ej ne si go trosi vremeto za dzabe. tuku kazi mi via noviot bond go biva li ili ne za da ne go gleam za dzabe. So deca matenica ne biva neli?
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
ami aj dojdi kaj mene u gejm klubot i voa so go pisis,kazi go da te vidime koj si a,ne lozari istok i se ce pisime.ce viknime nekoj i od klubot da dojde za svedok,a so tie so se upravata ja se poznavam i pred da bidat uprava,i sea so treba da prestanam li da bidam blizoki so niv oti tebe ne ti se spie,pa si go trosis vremeto tuka da ne gi spomnijme ludjeto po iminja,ama osven amir koj e tuka dve godini,site drugi mi se prijateli od skolo,od disko koa odeme na vremeto i red drugi raboti.i drugo nesto.emil ne e od upravata,i on e na plata od niv ako ne si znael,a malce pogore ja napisa na nekoj deka upravata e taa so menja ako treba a ne ja ili pak najmalce ti.
i edna rabota treba da znajs,za vaka da obvinuis nekoj treba da bidis maz i da se pisis kaa ja so sum tuka napisan site da me znaat,a ne so skrieno ime.taka li e?
proveri malku nanazad po forumot i ke vidis deka jas isto si go napisav imeto, prezimeto, telefonskiot broj i msn i skype
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
banda nema da go potvrdis toa sto go rekov ili da go negiras???
ti ne si sudija,a ja ne sum na sud.ti rekov dojdi u gejm klubot kaj so si slusnal da te vidime koj si,a ce go viknam za tebe i emil,pa na lice mesto ce potvrdujme ili negirame,i ce se izvinujme koj na kogo treba da se izvine ako treba.il sakate i ja nov nik od utre da stavam i da ve brlavam site tuka.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
I dosta za kosarkarite i trenerot ke pocnat da ikat od vas. Si ja znaat oni rabotata, a i upravata si ja znae. :baeh::baeh::baeh:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Aj izvajte si gi ocite ja ve napustam . Ima edni dve na a1 bi gi gledal malce da me rasonat...:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom