Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Jугопластика, Поп 84, Сплит.. и тоа европски шампиони... За разлика од фудбалот, у кошарката многу почесто се менуват имињата на клубовите, у цела Европа е така
Tocno i vistinito. SEKADE E BITEN GRADOT OD KOJ DOAGAAT I USPEHOT STO MU GO NOSAT!!!
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
se zaebavas li ,ili si ozbilen?
banda eve ke ti objasnam koga se sluci toa:
pred okolu 10-tina meseci kaj tebe vo gejm-klubot mi rece:
Citiram
-Vo ovoj klub ne fali nisto osven dobar trener, zatoa sto vrska nema kako da ja vodi igrata ali posto ima dobar tim rabotata mu ode jas da sum kako amir ke go smenam uste odma i ke donesam nekoj drug ali posto ima rezultati nema da go smenat i ako nema rezultati amir nema da dava pari veke za klubot....
i taka natamu
neznam dali tocno gi kazav zborovite ali vo sekoj slucaj toa sto go kaza ti bese taka.
ili sega si blizok so upravata na kk-feni pa nesakas da si go priznaes toa sto si go rekol????
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Морее ај да напрајме баскет утре на гимназијата убаво че биде времето :vozbud:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
OTVORITE NA KAVADARCE STRANATA DA GI VIDITE KOSARKARITE POSLE PORAZOT VO BITOLA. VO GALERIJA NOCEN ZIVOT PIKASO 30 11 2008 I CE VIDITE KOJ GO BOLE STAPOT ZA KLUBOT.
FALA MNOGU CE SI LEGNUVAM MI SE NALUTI DEVOJKATA
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
OTVORITE NA KAVADARCE STRANATA DA GI VIDITE KOSARKARITE POSLE PORAZOT VO BITOLA. VO GALERIJA NOCEN ZIVOT PIKASO 30 11 2008 I CE VIDITE KOJ GO BOLE STAPOT ZA KLUBOT.
FALA MNOGU CE SI LEGNUVAM MI SE NALUTI DEVOJKATA
E AJ DA FANAT BOLNI DA LEGNAT C C C KAKO A IZMISLI TI VAA DAA :uvo:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
banda eve ke ti objasnam koga se sluci toa:
pred okolu 10-tina meseci kaj tebe vo gejm-klubot mi rece:
Citiram
-Vo ovoj klub ne fali nisto osven dobar trener, zatoa sto vrska nema kako da ja vodi igrata ali posto ima dobar tim rabotata mu ode jas da sum kako amir ke go smenam uste odma i ke donesam nekoj drug ali posto ima rezultati nema da go smenat i ako nema rezultati amir nema da dava pari veke za klubot....
i taka natamu
neznam dali tocno gi kazav zborovite ali vo sekoj slucaj toa sto go kaza ti bese taka.
ili sega si blizok so upravata na kk-feni pa nesakas da si go priznaes toa sto si go rekol????
ami aj dojdi kaj mene u gejm klubot i voa so go pisis,kazi go da te vidime koj si a,ne lozari istok i se ce pisime.ce viknime nekoj i od klubot da dojde za svedok,a so tie so se upravata ja se poznavam i pred da bidat uprava,i sea so treba da prestanam li da bidam blizoki so niv oti tebe ne ti se spie,pa si go trosis vremeto tuka da ne gi spomnijme ludjeto po iminja,ama osven amir koj e tuka dve godini,site drugi mi se prijateli od skolo,od disko koa odeme na vremeto i red drugi raboti.i drugo nesto.emil ne e od upravata,i on e na plata od niv ako ne si znael,a malce pogore ja napisa na nekoj deka upravata e taa so menja ako treba a ne ja ili pak najmalce ti.
i edna rabota treba da znajs,za vaka da obvinuis nekoj treba da bidis maz i da se pisis kaa ja so sum tuka napisan site da me znaat,a ne so skrieno ime.taka li e?
 
K

kaiser soze

Гостин
ќе си се опијат ами шо мислеше ти,ќболни ќе легнат.ама на чеката алал да му е каа него никој не може.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom