Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
28 ноември 2008
Мислења
26
Поени од реакции
0
ok ocigledno e deka imame razlicni stavovi... za mene rajkovic ne e trener, nikogas nema ni da stane
mnogu e normalno da imame razlicni stavovi.sega za sega dobro mu odi a za ponatamu rezultatite ce pokazat.ima nekoi fakti koi se posilni od stavovite.eden od faktite se i 53 kosa na rabotnicki u kavadarci,najniska brojka sto ja postignal najtrofeniot klub u makedonskata liga.:smir:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
dobro toa sto e postignato od rabotnicki se desi na slabata forma toa e fakt a za rajkovic nema sod a se zbori slab trener e neam so fakti tuka da kazuvas so takvi igtaci i takov buget jas da bidam trener isto ke iam efekt ko nego ima razliak megu marin dokuzovski i emil rajkovic
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
абе и мене да ми го дадат тимот на фени па ке знам да раководам со него ај не заебаај....
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Абе шо треба за тренер, кошаркарите ако не ги бива и Фил Џексон да дојде џабе е
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе Рајкович големиот тренер лесно е да се победат Соколи,Поп Спорт,Амак,Пелистер.Зошто не го победи Свислион бе?Зошто?АА знам Јорович зима 350 000 евра,затоа?Па ако е добар тренер ајде нека ги победе подобрите екипи,а не да ги победува екипите што имаат по 5 пати помал буџет од нивниот.
 
Член од
8 октомври 2008
Мислења
33
Поени од реакции
0
dobro toa sto e postignato od rabotnicki se desi na slabata forma toa e fakt a za rajkovic nema sod a se zbori slab trener e neam so fakti tuka da kazuvas so takvi igtaci i takov buget jas da bidam trener isto ke iam efekt ko nego ima razliak megu marin dokuzovski i emil rajkovic

da be bratce potpolno si vo pravo. tie vasite drvodelci bez pari igraat, a nasite imaat golem budget, dobri igraci a Emil nisto ne rabote. koj saka da se kladi deka budgetot na fersped ovaa godina e recisi kolku sto e budgetot na feni. a toa deka ne im bil denot ili ne se vo forma se prikazni za mali deca. faktite se prijatele deka nasiot Emil premnogu raboti so svojata ekipa, igracite davaat maksimum i na utakmicite i na treninzite, a posle toa rezultatite sami si idat.

Абе Рајкович големиот тренер лесно е да се победат Соколи,Поп Спорт,Амак,Пелистер.Зошто не го победи Свислион бе?Зошто?АА знам Јорович зима 350 000 евра,затоа?Па ако е добар тренер ајде нека ги победе подобрите екипи,а не да ги победува екипите што имаат по 5 пати помал буџет од нивниот.

dete tebe mislam ti kazaa da odis da prosetas malku, a ne tuka so tvoite 14 godinki prikaski da kazuvas. Lani vasite strumicani imaa mal budget pa zatoa go jadea stapot celo vreme, kako sto ovaa godina ce ko jade rabotnicki
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
1 е сите бе...а тој еден што му го пукна носот на еден друг...што правиме тука

скршено стакло..што е тоа тепање ..сеа и јас можам да излезам надвор на комшијата да му ја скршам шофершајбната и да не ме види никој да не го јадам...ајде ти се молам..ти гарант си мало детенце од 13-14 години и те лажат сите
Бацко многу лажиш да ти кажам право
Каков нос пукнат бе алооо,со нив бев цела утакмица па не видов на некој да му е пукнат носот и да кажат дека и нив ги удриле :pop::pop::pop:
Абе Рајкович големиот тренер лесно е да се победат Соколи,Поп Спорт,Амак,Пелистер.Зошто не го победи Свислион бе?Зошто?АА знам Јорович зима 350 000 евра,затоа?Па ако е добар тренер ајде нека ги победе подобрите екипи,а не да ги победува екипите што имаат по 5 пати помал буџет од нивниот.
Ц ц ц ц ц Христов смешен си алооооо:tv:

Комплекс ФА...После ќе се жалите што пишуваме на ваша тема...Што кур не спомињаш ???
На овие Фа мислев брејј




:helou::helou:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Бацко многу лажиш да ти кажам право
Каков нос пукнат бе алооо,со нив бев цела утакмица па не видов на некој да му е пукнат носот и да кажат дека и нив ги удриле :pop::pop::pop:
ај не се вади знам јас што како беше убаво
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Океј ти се си знаеш
И си знаеш дека лажиш по малце

:uvo::uvo::uvo:
јас? неееее други лажат..а и сам знаеш кој се

Океј ти се си знаеш
И си знаеш дека лажиш по "малце"

:uvo::uvo::uvo:
не ме нервирај бе никад нема да не стигнете никад нема да бидете како нас и никад нема да бидете она што сме ние...џабе се палите со лажни муабети..лозари се ништо...знаеш што е ништо..ете тоа се лозари..и тоа ви е поентата..некој удрил еден бокс на еден наш..и тоа се збори..и да не му врател овој со исти мерки..пак ке беше исто вие уште не знаете што е тепање на утакмица иди лечи се.....
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
јас? неееее други лажат..а и сам знаеш кој се


не ме нервирај бе никад нема да не стигнете никад нема да бидете како нас и никад нема да бидете она што сме ние...џабе се палите со лажни муабети..лозари се ништо...знаеш што е ништо..ете тоа се лозари..и тоа ви е поентата..некој удрил еден бокс на еден наш..и тоа се збори..и да не му врател овој со исти мерки..пак ке беше исто вие уште не знаете што е тепање на утакмица иди лечи се.....
Бацко,претера со далги:uvo::uvo:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
јас? неееее други лажат..а и сам знаеш кој се


не ме нервирај бе никад нема да не стигнете никад нема да бидете како нас и никад нема да бидете она што сме ние...џабе се палите со лажни муабети..лозари се ништо...знаеш што е ништо..ете тоа се лозари..и тоа ви е поентата..некој удрил еден бокс на еден наш..и тоа се збори..и да не му врател овој со исти мерки..пак ке беше исто вие уште не знаете што е тепање на утакмица иди лечи се.....
Ѓоа циган лажиш бе како не ти е срам на кој му пукнавте нос ве скапаа мавање па сега си пореметен и незнаиш шо лафиш:kez:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ѓоа циган лажиш бе како не ти е срам на кој му пукнавте нос ве скапаа мавање па сега си пореметен и незнаиш шо лафиш:kez:
хахахахахаха....кажи кој беше и колку беше тепан бе..ајде кажи сељо еден мислиш најфаца си...колку души биле тепани ајде кажи чекам одговор
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
хахахахахаха....кажи кој беше и колку беше тепан бе..ајде кажи сељо еден мислиш најфаца си...колку души биле тепани ајде кажи чекам одговор
Дечкото во ходникот кога одеше во ВЦ прашај го како го помочаа убаво после тоа и џамовите слушам ви ги понакапале малце така да имало фурење до Скопје:vozbud::pos2::pos2: А сега чекам одговор каде скапа нос твојата багра и на кого:vozbud::kez:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom