Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ne e do toa,dadoa snimka vcera u 13.15 casot na rucek.ne mozele kaa i obicno kablite da gi suredat.covecite wireless pocnaa da prenesuvat,a via 30 godini edni isti kabli gi vlecat i pa ne zapamtija kako mu e redot.u strajk se i oni.sakat pretplata da placame,i nagradna igra da ni pravat ce ima li prenos ili ne.:pos2::pos2::pos2:
Шо викаш се е еби ветар и таму :kez::vozbud::pos2::pos2: Туку како сеа утре ќе го спукаме ли Пелистер у сред Битола:salut:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Ако ти се дискутира океј,ако не АЈТ .
mi se diskutira be mali,ama so da diskutiram so tebe.samo so ce se javis najzelena a kinis.moze na primer,slusam strajkot na daskalite zavrsil i utre ce se uce.ja da sum kak tebe sea ja ce strajkuam i u sabota ne odam na skolo.mene ka mi se ucese cela nedela vi strajkuete,e s'k vi ojte,ja su u strajk.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
mi se diskutira be mali,ama so da diskutiram so tebe.samo so ce se javis najzelena a kinis.moze na primer,slusam strajkot na daskalite zavrsil i utre ce se uce.ja da sum kak tebe sea ja ce strajkuam i u sabota ne odam na skolo.mene ka mi se ucese cela nedela vi strajkuete,e s'k vi ojte,ja su u strajk.
Како нема да одам утре на школо:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Шо викаш се е еби ветар и таму :kez::vozbud::pos2::pos2: Туку како сеа утре ќе го спукаме ли Пелистер у сред Битола:salut:
ja se nadevam,ama ocekuvam da dadat najmnogu otpor od site dosega protivnici.ako izigraat deckite kako so znaat i umeat,i kolegite ckembari ako ne napravat nekoj incident,mislam oti treba da pobedime.a i ako ne pobedat ne e strasno.d'ga e nivata za oranje.
gleaj sea na voa nivata kako ce se nadzitkat skopjani.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Како нема да одам утре на школо:pos2::pos2::pos2:
Море ќе одиш и оро ќе играиш каа ќе ти спискат од дома ќе леташ:vozbud::pos2: Ја ти викам опиј се вечер и утре не стануш за на школо:vozbud::pos2::pos2:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Коа бе дај кажи и ни да фаниме некој динар не си фер :vozbud::pos2::pos2:
neka go osnabrik umren,ja li ce dae,jali ne dava 2 gola.a ako vrne sneg i edvaj ode topkata,so prajme.osnabrik na ubav teren ne mozese da dava po dva pa sea na -15.
stavite si ja kosarkata Bosna so Split od Jadranska liga. 1,45 kvota
a moze da ja probate i so hendikep -8 pak kec.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Море ќе одиш и оро ќе играиш каа ќе ти спискат од дома ќе леташ:vozbud::pos2: Ја ти викам опиј се вечер и утре не стануш за на школо:vozbud::pos2::pos2:
Нема да одам на школо.А да пијам не сакам.Не сум се напил до сега ни една голтка алкохол,не ни сакам да се напијам.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
neka go osnabrik umren,ja li ce dae,jali ne dava 2 gola.a ako vrne sneg i edvaj ode topkata,so prajme.osnabrik na ubav teren ne mozese da dava po dva pa sea na -15.
stavite si ja kosarkata Bosna so Split od Jadranska liga. 1,45 kvota
a moze da ja probate i so hendikep -8 pak kec.
Ne igraam muslimani!! Ne mi odat ic , a i slabo se varat!!!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ja se nadevam,ama ocekuvam da dadat najmnogu otpor od site dosega protivnici.ako izigraat deckite kako so znaat i umeat,i kolegite ckembari ako ne napravat nekoj incident,mislam oti treba da pobedime.a i ako ne pobedat ne e strasno.d'ga e nivata za oranje.
gleaj sea na voa nivata kako ce se nadzitkat skopjani.
Чкембари колку што знам јас не навиват за кошарка поради несогласувања со управата исто како Лозари со Фени :vozbud::kez:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Ne igraam muslimani!! Ne mi odat ic , a i slabo se varat!!!
kosarka e be da te izvara neznam so,i plus toa novi dva amerikanci imale,dali i ima ostanato nekoj od tie ti so gi necis.so se prajs lambe,osnabrik so tia so izlevat ne dava po dva gola pa sea so nirnberg.neli gleas u toa biltenot oti nirnberg od -16 boda do prvite prepolovi za tri-cetiri kola.da ne ispadne 2 u dva pa da se skinis smeenje.ne oti vaa ja so a vikam e 100% sigurna(takva vece nema otkoa ima kladji)ama bar se igrae u sala,toplo e i ne vrne sneg.

Чкембари колку што знам јас не навиват за кошарка поради несогласувања со управата како Лозари со Фени :vozbud::kez:
ne znam kako e situacijata,ne sum bil u bitola od letoto i ne sum se videl so nikoj od deckite so gi znam,ama ako e taka togas turi dva boda za feni.:vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Нема да одам на школо.А да пијам не сакам.Не сум се напил до сега ни една голтка алкохол,не ни сакам да се напијам.
верувај сите на 14 год викаат дека нема да имаат ни еден порок-али у најголема заблуда се верувај ми.за неколку год ке дознаеш и ке се смееш све што си ветувал.:kesa:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Нема да одам на школо.А да пијам не сакам.Не сум се напил до сега ни една голтка алкохол,не ни сакам да се напијам.
so dete si ti be masko?
ne ojs na skolo,ne pijs,ne idis na kosarka,a najnogu a razbiras.
ti da ne si u crep rasten djoa cvece.so kitka si ti,a vikas cela evropa si a prosetal.da ne imas ti virtuelna kaciga doma na PC pa taka setas u 3D niz cel svet.ja pa se cudam so moze da bide.

верувај сите на 14 год викаат дека нема да имаат ни еден порок-али у најголема заблуда се верувај ми.за неколку год ке дознаеш и ке се смееш све што си ветувал.:kesa:
a,moze da ne pie,znajs li zosto?sea na 13 direkt pafkat.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom