Фан Клуб : Фени Индустри

K

kaiser soze

Гостин
сега ке ти кажам каде почна се

баш вака почнува
овоа не е апсолутно ништо во споредба на вашето спомнување на мајки,сестри и слично.и ако сте толку граѓани нема да се спуштате на толку долно ниво и да се пцујте каа мали деца тука.виа форум првенствено е за кошарка,а после за се друго.пцуењето остајте за некое др место и прилика.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
овоа не е апсолутно ништо во споредба на вашето спомнување на мајки,сестри и слично.и ако сте толку граѓани нема да се спуштате на толку долно ниво и да се пцујте каа мали деца тука.виа форум првенствено е за кошарка,а после за се друго.пцуењето остајте за некое др место и прилика.
VIA forum e za FENI !!! :vozbud::vozbud::vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
овоа не е апсолутно ништо во споредба на вашето спомнување на мајки,сестри и слично.и ако сте толку граѓани нема да се спуштате на толку долно ниво и да се пцујте каа мали деца тука.виа форум првенствено е за кошарка,а после за се друго.пцуењето остајте за некое др место и прилика.
а ова бе..како што го сметаш
Ехххх... сега и сам знаеш дека општо е познато дека тоа е стрикно ваша специјалност...

Џабе не ви се вика навивачката група (каква-таква) City Park Boys

Превод: Момчињата од Градски Парк.... :) Геј парада на секој надпревар :)

И зошто не сакате да му помогнете на Тони Симиќ?
Толку ли неможе да приметите дека ушите доколку му се залепат со двокомпонентен лепак, ем ке добие во брзина и скок (поради аеродинамиката) ем со тоа ке ви се разубави па можеби ке привлечете така некој спонзор од некоја модна куќа.

Како на пример студио "Црнокрак". Тони би бил одличен фронт мен на целиот тим во поглед на модниот изглед, а и вие како навивачка група (каква-таква) би добиле своја икона.


П.С. Немој да му зборуваш на лугето за интелигенција - пошто Симич се пишува Симиќ .

Ако, немај гајле... :)


:pos2:

а како?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
зашто други поттикнаа
на секој пост враќаа со пе*ери,ке ви ги е*еме сестрите мајките ,незнам что..ти правиш нормален муабет али неинтелигенција си е неинтелигенција
Ako pravis za ovie od Selodrom toa e drugo
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
овоа не е апсолутно ништо во споредба на вашето спомнување на мајки,сестри и слично.и ако сте толку граѓани нема да се спуштате на толку долно ниво и да се пцујте каа мали деца тука.виа форум првенствено е за кошарка,а после за се друго.пцуењето остајте за некое др место и прилика.

Најди ми еден пост кај шо сум спомнал мајка/сестра и ке прекинам да постам на темава цела недела ... а можам да ти најдам 200 поста за мене а и за другите од големите кавадарачани ...Сегде има поединци не ?:smir:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Те жалам бе !Од такви како тебе не ја бидува Македонија,а ти ако знаеш како да оклучиш за да пишуваш на МАКЕДОНСКИ јас Столе да не се викам : ) :pop::pop::pop:
JA MALI NE OKLUCUVAM NISTO,PONEKOJPAT SE UKLUCUVAM NA OVOJ FORUMOT DA TI PRODADAM PAMET MALKU,KOGA CE PORASNES DA NE BIDIS TOLKU ZABULEN KAA SO SI SEGA.A,INAKU MOZE I KRASNOPIS NA KIRILICA DA TI PISAM AKO SAKAS,AMA NEMAM VREME DA SE DOKAZUVAM NA MALI DECA SO SE MOZAM SO KOMPJUTEROT.PRASAJ GO TATKO TI DALI SAKA DA MU NAPRAVAM SAJT ZA FIRMATA OTI NELI MNOGU RABOTE,PA NE MOZE DA TE DONESE NA UTAKMICA.NA KIRILICA CE BIDE PO TVOJA ZELBA.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
зашто други поттикнаа
на секој пост враќаа со пе*ери,ке ви ги е*еме сестрите мајките ,незнам что..ти правиш нормален муабет али неинтелигенција си е неинтелигенција
ако така правиме муабет вие синока уште што не зборевте за како што било во кав.колку сме биле селаци негостопримливи и со ли уште не...тука нема друже место за зло памтење(се е зло):jaj:.ние знаеме дека вас ве боли ама многу поразот од фени и тоа со 21 кош разлика али таа е ние поштено си победивме!
и никој од вас момците од спб поштено не ни кажа честита победа како што ние го направивме на првата утакмица кога изгувивме!
сепак тоа е дел од културата!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
sreca so e slicna so bugarskata,inaku otide ti.
JA MALI NE OKLUCUVAM NISTO,PONEKOJPAT SE UKLUCUVAM NA OVOJ FORUMOT DA TI PRODADAM PAMET MALKU,KOGA CE PORASNES DA NE BIDIS TOLKU ZABULEN KAA SO SI SEGA.A,INAKU MOZE I KRASNOPIS NA KIRILICA DA TI PISAM AKO SAKAS,AMA NEMAM VREME DA SE DOKAZUVAM NA MALI DECA SO SE MOZAM SO KOMPJUTEROT.PRASAJ GO TATKO TI DALI SAKA DA MU NAPRAVAM SAJT ZA FIRMATA OTI NELI MNOGU RABOTE,PA NE MOZE DA TE DONESE NA UTAKMICA.NA KIRILICA CE BIDE PO TVOJA ZELBA.
Не ни лагам да ти реплицирам повеќе,за татко ми нема да ти зборам.Јас дека сум бил ти можеш да сонуваш.(не се фалам само ти кажувам некои работи искрено).
П.С Такви како треба ако ми продаваат памет,сум ја наебал работата.:pos2::pos2::pos2:
 
K

kaiser soze

Гостин
а ова бе..како што го сметаш

а како?
момче ја не спомнав ни име ни презиме,не ме интересира кој бил и како бил.шо ти ретроспектива ли ќе ми правиш.на крајот на краиштата воа е форум за навивачи на фени,а ти не си меѓу нив очигледно,така да ако нешто не ти се допаѓа можиш да прекиниш да пишиш тука,тоа ти е твое право никој не ти го одзема.ама па на мојот навивачки форум да ми пишиш виа ваму ви се е.е,тоа е више брутално.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Не ни лагам да ти реплицирам повеќе,за татко ми нема да ти зборам.Јас дека сум бил ти можеш да сонуваш.(не се фалам само ти кажувам некои работи искрено).
П.С Такви како треба ако ми продаваат памет,сум ја наебал работата.:pos2::pos2::pos2:
Decki te pratam i ti se cudam na taa prvata slika so si ja stavil (zelenata) . Do nea odma stavi i od Elvis PRISLI. Se prasuvam dali se toa sliki od novata istorija na Makedonija ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom