Фан Клуб : Фени Индустри

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
zatoa po stanovi jas ke ve nosam kavadarcankite tamu sakat i oni na potoplo baska sekoj u posebna soba ima li bolje od toa:D
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
абе каков стив на -50 ,нема шанси, коа ебев минатиот пут ми чуреше курот од ладно...........
а бе брат ти некое дрво си тресел чим ти било ладно!!брее ти да не манијак по студенски домови??
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
абе каков стив на -50 ,нема шанси, коа ебев минатиот пут ми чуреше курот од ладно...........
A STO EBESE RAKATA ILI PAK NEKOJ PEDER?????? NA VAKVA GNASA KAKO STO SI TI NIKOJA PAMETNA NE BI MU DALA..... USVARI SKOPJANKITE SE GLUPAVI NAJCESTO SE EBAT VO CAIR ALI MOZE I DA PRAVAT NEKOJ ISKLUCOK:vozbud::vozbud::vozbud:

а бе брат ти некое дрво си тресел чим ти било ладно!!брее ти да не манијак по студенски домови??
100 %
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
кондомее глуп ко прво ни ни знаеш кој е на сликата така да немаш право да јадеш гоВна. мада и оваа гнаса за цело кавадарци е мистер универзум.

XooX мал си друже...коа ке дојдеш во метрополата да учиш(ако се запишуваш на факс) ке видиш како е во стив
ама немај гајле ,кај сестра ти и сестра му на Lozari-Istok во становите супер ми е.....на топличко си ебам
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
кондомее глуп ко прво ни ни знаеш кој е на сликата така да немаш право да јадеш гоВна. мада и оваа гнаса за цело кавадарци е мистер универзум.

XooX мал си друже...коа ке дојдеш во метрополата да учиш(ако се запишуваш на факс) ке видиш како е во стив
ама немај гајле ,кај сестра ти и сестра му на Lozari-Istok во становите супер ми е.....на топличко си ебам
DJABE LAFIS BRAT PE*ERCE SI NE MOZES NISTO VO SPROTIVNO NA VASHITE BRAKA OD cAIR STO NAJVEROJATNO KE VI BIDAT ZETOVCI :)
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
кондомее глуп ко прво ни ни знаеш кој е на сликата така да немаш право да јадеш гоВна. мада и оваа гнаса за цело кавадарци е мистер универзум.

XooX мал си друже...коа ке дојдеш во метрополата да учиш(ако се запишуваш на факс) ке видиш како е во стив
ама немај гајле ,кај сестра ти и сестра му на Lozari-Istok во становите супер ми е.....на топличко си ебам
а бе друже да те прашам нешто ти случајно ром да не си чим цирко ти е идол?не се возбудувај многу само можеш едноставно да ми одговориш.џипси со навива за мзт??
и доста ми е еден факултет нема да одам на 100!!
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
ajde ideme nema gajle mn kavadaracanki znam so se u sk poveketo foki se hehehe
 

Kajgana Shop

На врв Bottom