Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
caoooo.sea ce nanam.star covek su ja ,a uste malku i decata ce treba da gi skorivam za na skolo.moze ce zavrse strajkot na daskalite utre i so napraime,od bistri deca strumicani ce izlezat.e ne biva taa taka.:helou::helou::helou::helou::helou::helou::oeoeoe:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
caoooo.sea ce nanam.star covek su ja ,a uste malku i decata ce treba da gi skorivam za na skolo.moze ce zavrse strajkot na daskalite utre i so napraime,od bistri deca strumicani ce izlezat.e ne biva taa taka.:helou::helou::helou::helou::helou::helou::oeoeoe:
i Zaboravi da kazis da te potsetam utre u 6 saatot u salata SITE!!!!:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ЌЕ ГИ ШЛАПАМЕ ЏАНАЦИТЕ ОД ПАРК:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
од горче петров до железничка?богами многу џанаци се тоа!
Shichinin seems to have multiple personalities using flipflop and XooX and kololoko and flipflopflop and Shichinin sharing the same computer. No soup for you! And you! And you!
Само два типа на луѓе си прават муабет сами со себе. Првиот тип се оние што градат куќа, а вториот се оние измрданите. Некако не ми излгеда дека XooX прави куќа...
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Vecer site na kosarka...koj nema da dojde zapcuena e!!!

:costumed2FENI :costumed2FENI :costumed2FENI :costumed2FENI
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
вечер сите во сала уште во 6 саат.ајде фени напред фени!
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Само два типа на луѓе си прават муабет сами со себе. Првиот тип се оние што градат куќа, а вториот се оние измрданите. Некако не ми излгеда дека XooX прави куќа...
радикален шо се мешаш кога не ја разбираш! јас не сум ист клон како тие другите што беа наведени.си имам само еден акаунт!
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Вечер секс со ИВАНА :vozbud::kez::kez: ДИМО готов си ќе падне у депресија после утакмицата ја веруам. п.с Вечер у 17 30 ки Ацо на кафенето да дојте кој нема да дое запцуена е работата,за жал Лозари нема да се вратат денеска али сепак заедно ке одиме организирано.:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
:costumed2:costumed2:costumed2 Vecerva ke bide pekol vecerva e ludnica eve idat huligani od Tikveska ulica :vozbud::vozbud:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Пуштете Галакси радио сите кој можите има реклама за утакмицата вечер и на крајот има јавен повик за Лозари.
Цитира.Каде сте Лозари доста е се ајде сите заедно до нови победи:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom