Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
Banda,ama na Cacko mu a znaas le taa so vnuceto 43 god.koa go strelale nego,a on ode i se drpe za gaazo.I tvojte baba i dedo taka da ne se strelani
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ne mi treba skype be brat,smetaj se otkrien,utre ke imam i adresa i se,uzivaj,nem da si samo maloleten da trosam energija dzabe za identiteto
a be ti pocna da plasis tuka be.da ne si neka CIA ili nesto ne daj boze postrasno.moderatorot li ce ti gi dae podatcite ili pa operatorot na mobilnite e tvoj a ni ne sme znaele.kazuj ako e taka od utre frlam i mobilen i se.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
Abre Donke ,mutav Donke,so cekas saa da ti se javam i mabet po telefon da si praam.E sapsal si bese ,sapsal si ostana,abe citaj strategija ponazad be ,so ke ti kazam saa,po telefon ke ti rzam da ne
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Banda,ama na Cacko mu a znaas le taa so vnuceto 43 god.koa go strelale nego,a on ode i se drpe za gaazo.I tvojte baba i dedo taka da ne se strelani
ne ti kazuam vicevi be bistar,vistina ti kazuam kako b'lgarskite vojnici dupele u strumica 43-ta.inace baba e umrena 42 od srce, a dedo bil i na goli otok oti sakal makedonija uste togas da bide cela pa ebacot na baba ti sea ce ce se vodese makedonec.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
13
Поени од реакции
0
imam brat i ne se sramam od toa oti tuka zivee bister narod pogotovo u centarot,kaj mene i se gordeam so toa oti znam deka nemam komsii od petrich i sandanski.
ali za toa ce treba da ja pitas baba ti,ona znae poubavo kak bese 43-tata.
a u mojte komsii uposte ne sumnjam oti site se v'ci kaa mene.e sea ti kaa "gradsko" " bistro" (sigurno znajs koga se koristat navodnicite) dete treba da znajs oti v'cite u komsiite ne davat ovci.taka da so vika bubo spijam djoa bebence.a u strumica koa odam,cepkam bogami naka starski so se vika.pa dzabe site pevaljki so gi znajme ne pocnale kariera u dabile kaj saban.:smir:
baba mu e naroden heroj,sirela triper megu neprijatelot.denes strumica se gordee so nejzinoto delo.:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Abre Donke ,mutav Donke,so cekas saa da ti se javam i mabet po telefon da si praam.E sapsal si bese ,sapsal si ostana,abe citaj strategija ponazad be ,so ke ti kazam saa,po telefon ke ti rzam da ne
Abe mnogu miu se lizis na BANDA da ne sakas da ti go opne.

STO VECI POTISAK TO VECI UTISAK!!! pa i ja ako bidam odozdola odma imame tost od kaj laro...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Abre Donke ,mutav Donke,so cekas saa da ti se javam i mabet po telefon da si praam.E sapsal si bese ,sapsal si ostana,abe citaj strategija ponazad be ,so ke ti kazam saa,po telefon ke ti rzam da ne
може да му офкаш на пример ако немаш попаметна работа~!:kesa:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
de be Banda,ne se mesaj saa,de malku da gi animiram ovie tvojte za utre,nem pa da se nalutat i da odat za Bitola,nek im se kace adrenalino,da se naapat,so st pamet li ke se tepam so abdale,abe dosadno mi e son ne me faka,mi ja praate interesna,ka se dzifkate kak majmune.Ti Banda kako postaro mi stoas ama brat ne si zreal oste i ti,oste imas luftiracija u glavata,zlatna familija on so nas tuka na forumo praa se interesen.abe oj legni si fati zenata,gusni ja,kuliri da go ebam
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Abe mnogu miu se lizis na BANDA da ne sakas da ti go opne.

STO VECI POTISAK TO VECI UTISAK!!! pa i ja ako bidam odozdola odma imame tost od kaj laro...:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud:
numu taka,ziti se ,ocite do gradsko ce mu isprsnat ako go nalegnime dvujcata.
tuku kazi kaj a iskopa slikata da si ibis vekot:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
da ve zafrkavam i balosuvam oste ili ke si legnuvate?.Ak vi e dosta aj digajte gakite, istresejte si kolenata,brisejte gazovite i gitla u krevet.Utre nov den,nova nafaka,aj pa ke komentirame basketot.Pozdrav
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
de be Banda,ne se mesaj saa,de malku da gi animiram ovie tvojte za utre,nem pa da se nalutat i da odat za Bitola,nek im se kace adrenalino,da se naapat,so st pamet li ke se tepam so abdale,abe dosadno mi e son ne me faka,mi ja praate interesna,ka se dzifkate kak majmune.Ti Banda kako postaro mi stoas ama brat ne si zreal oste i ti,oste imas luftiracija u glavata,zlatna familija on so nas tuka na forumo praa se interesen.abe oj legni si fati zenata,gusni ja,kuliri da go ebam
другару тебе ке те банират не употребуваш македонски јазик на форумот.го кршиш првото правило!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom