Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
Banda, a da nemas ti nekoj bistar komsija,oti ako se stvarno bistri,a nema pricina da ne ti veruvam,od buv sokol dosega ne e izlezelo brat,jas da sum na tvoe mesto bi se zamislil
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
I taka undercover ke si legne sokatisan doma aj dosta e veke kazete nesto za utresnata utakmica jas mislam deka ako eden Amak moze da go tepa rabotnicki nie treba da go zgazime so edno 40 50 poena razlika

KE VRIE UTREEE VO JASMIN :vozbud:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Decko se cudam i se mislam od so spermatozoid si napraven..100% od kuvarot u SOUTH PARK...:pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
vodza sekako ne navivame utre daj barem da ne peeme za feni tuku da peeme protiv skopjani 1963, celo skopje pusi go, go e*am vardar i rabotnicki,........
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
Ih be Vodza,bistar na majka,ti mu davas skype,i on ne ti pise da ti zakaze u Kavadarci,e stvarno e picka.A ti na nego oti ne mu pisa da mu zakazes koa ke doagas u Strumica.Ne se praa taa taka.Ja kak se prave.Lozari-Istok mi go dade brojo,dodusa div broj e bez podatoci,no..po povcite deka e zvonil,na nekoj od tie broevi ke se javes,ke gi podlazes nesto nagrada imat dobieno i ke se kazat koj se.Epreku niv ke go otkries identiteto i adresata na Lozari istok,ke si go najdes koa ke mrdne nastrana ili eventualno na samo negde,i vospitno pedagoski merki edna vreka da go drze vlaga do prolet.
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Decko se cudam i se mislam od so spermatozoid si napraven..100% od kuvarot u SOUTH PARK...:pos2::pos2::pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
ne ne greska si jas sum 100% siguren deka ne e napraven od crnec, ne e napraven od crnogorec zasto tie se mrzlivi i nema da pise mn gluposti tuku napraven e od bosanec tie se najglupite na svetot

Ih be Vodza,bistar na majka,ti mu davas skype,i on ne ti pise da ti zakaze u Kavadarci,e stvarno e picka.A ti na nego oti ne mu pisa da mu zakazes koa ke doagas u Strumica.Ne se praa taa taka.Ja kak se prave.Lozari-Istok mi go dade brojo,dodusa div broj e bez podatoci,no..po povcite deka e zvonil,na nekoj od tie broevi ke se javes,ke gi podlazes nesto nagrada imat dobieno i ke se kazat koj se.Epreku niv ke go otkries identiteto i adresata na Lozari istok,ke si go najdes koa ke mrdne nastrana ili eventualno na samo negde,i vospitno pedagoski merki edna vreka da go drze vlaga do prolet.
eve ti moj skype zero1986cool slobodno adni me
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Ih be Vodza,bistar na majka,ti mu davas skype,i on ne ti pise da ti zakaze u Kavadarci,e stvarno e picka.A ti na nego oti ne mu pisa da mu zakazes koa ke doagas u Strumica.Ne se praa taa taka.Ja kak se prave.Lozari-Istok mi go dade brojo,dodusa div broj e bez podatoci,no..po povcite deka e zvonil,na nekoj od tie broevi ke se javes,ke gi podlazes nesto nagrada imat dobieno i ke se kazat koj se.Epreku niv ke go otkries identiteto i adresata na Lozari istok,ke si go najdes koa ke mrdne nastrana ili eventualno na samo negde,i vospitno pedagoski merki edna vreka da go drze vlaga do prolet.
eve ti broj be zvoni
043 410 310 te cekam:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
ne mi treba skype be brat,smetaj se otkrien,utre ke imam i adresa i se,uzivaj,nem da si samo maloleten da trosam energija dzabe za identiteto
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Banda, a da nemas ti nekoj bistar komsija,oti ako se stvarno bistri,a nema pricina da ne ti veruvam,od buv sokol dosega ne e izlezelo brat,jas da sum na tvoe mesto bi se zamislil
imam brat i ne se sramam od toa oti tuka zivee bister narod pogotovo u centarot,kaj mene i se gordeam so toa oti znam deka nemam komsii od petrich i sandanski.
ali za toa ce treba da ja pitas baba ti,ona znae poubavo kak bese 43-tata.
a u mojte komsii uposte ne sumnjam oti site se v'ci kaa mene.e sea ti kaa "gradsko" " bistro" (sigurno znajs koga se koristat navodnicite) dete treba da znajs oti v'cite u komsiite ne davat ovci.taka da so vika bubo spijam djoa bebence.a u strumica koa odam,cepkam bogami naka starski so se vika.pa dzabe site pevaljki so gi znajme ne pocnale kariera u dabile kaj saban.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom