Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
abre Banda,so se ezes pravo so navredi.Licno men ak me pitas Zaev ne go podnesuvam,od Strumica sum,a Novo Selo mozno e da e pogolemo od Kavadarci.Abe ne mi e do kavga,ta za kosarka pisam i te popravam oti ne ti drze maabeto,a ti rani familija koj ti brane ,ama saa bas u 23 saato leb da noses,ako ne si uspeal cel den kuso neka e
1.djurov prael licni i ne daval kosevi.
napisi mu djurov igraese na poslednata utakmica do kraj i gi pobedi sam so trojkata,kosot so go dade i slobodnite u produzetokot.
2.prekovic bil penzioner.
napisi mu deka prekovic mu napravi na donald asistencii za 150 kosa u site sest utakmici i site preku tia pupovic nogu so znael kosarka,da igrae.
3.virusot timba on so go vika nas ni fukna 23 kosa u kavadarci koa ne pobedija,a grne i ti znajs so da mu kazis.mu placal na gogo u skopje da ne go pcuat navivacite.nego i majka mu dali go saka. I uste nesto BANDA ne e mastermind na lozari on e Kavadarcanec i ima pravo da si go brane klubot kako i ti sto si ja branis tvojta Strumica koj sega ne ja gledame nikade i ne se ustrucavaj mnogu molim te :smir:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
abre Banda,so se ezes pravo so navredi.Licno men ak me pitas Zaev ne go podnesuvam,od Strumica sum,a Novo Selo mozno e da e pogolemo od Kavadarci.Abe ne mi e do kavga,ta za kosarka pisam i te popravam oti ne ti drze maabeto,a ti rani familija koj ti brane ,ama saa bas u 23 saato leb da noses,ako ne si uspeal cel den kuso neka e
ako ne znais Bandata i e makro na majka ti taka da mora navecer da rabote a ti pisi si tuka zaebancii
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
tuka sum ne se sekirajte. I daj pisete za feni a ne za mzt ili strumica ili rabotnicki.
NE ZABORAVAJTE OVA E FEN KLUB FENI INDUSTRI OD KAVADARCI.
Ooooo ti tuka si bil a dobredojde nazad kaj te snema bre nogu bese zapisan edno vreme site tajni gi otkri daj kazi nesto sea nekoa informacija
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
abre Banda,so se ezes pravo so navredi.Licno men ak me pitas Zaev ne go podnesuvam,od Strumica sum,a Novo Selo mozno e da e pogolemo od Kavadarci.Abe ne mi e do kavga,ta za kosarka pisam i te popravam oti ne ti drze maabeto,a ti rani familija koj ti brane ,ama saa bas u 23 saato leb da noses,ako ne si uspeal cel den kuso neka e
abe ti pa od nogu malku se vredjas.pravo na moderatorot sea da me kazis da me banira.novo selo moze i da e pogolemo od kavadarci ama pak e selo.
a za kosarkata da ti objasnuam sea bas nemam vreme,stvarno sea leb nosam oti mojta familija ima jak nocen zivot i najnogu jade noce.
za kosarkata vodzata ce ti objasne nekoi raboti,stvarno ce me izvinis utre ako te pustat na internet ce se iznapisime.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
1.djurov prael licni i ne daval kosevi.
djurov igraese na poslednata utakmica do kraj i gi pobedi sam so trojkata,kosot so go dade i slobodnite u produzetokot.
2.prekovic bil penzioner.
deka prekovic mu napravi na donald asistencii za 150 kosa u site sest utakmici i site preku tia pupovic nogu so znael kosarka,da igrae.
3.virusot timba on so go vika nas ni fukna 23 kosa u kavadarci koa ne pobedija,a grne i ti znajs so da mu kazis.mu placal na gogo u skopje da ne go pcuat navivacite.nego i majka mu dali go saka. I uste nesto BANDA ne e mastermind na lozari on e Kavadarcanec i ima pravo da si go brane klubot kako i ti sto si ja branis tvojta Strumica koj sega ne ja gledame nikade i ne se ustrucavaj mnogu molim te :smir:
kazano mu e:smir:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
do utre moze da postirame i sekoj ke si e pak na svoeto.Mislam deka od vas poveke razbiram kosarka kako bivs igrac,a so Gjurov malku i se sretaame.Tipo e najglup igrac u odbrana,da sakas za 5 min. ke go izvades so licni nadvor,inercijata go ebe i e placipicka,se cvika kaj sudiite.Ako cekate od Prekata da a razigrava ekipata,ke cekate na kukovo leto titula vajgodina,tipo e slow motion,e sega lani oti odigra,odigra,ok,ama vaj godina e klen.Aj utre ke vidime kak ke odigra,a mislam oti Filipovic ke go uapse
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
do utre moze da postirame i sekoj ke si e pak na svoeto.Mislam deka od vas poveke razbiram kosarka kako bivs igrac,a so Gjurov malku i se sretaame.Tipo e najglup igrac u odbrana,da sakas za 5 min. ke go izvades so licni nadvor,inercijata go ebe i e placipicka,se cvika kaj sudiite.Ako cekate od Prekata da a razigrava ekipata,ke cekate na kukovo leto titula vajgodina,tipo e slow motion,e sega lani oti odigra,odigra,ok,ama vaj godina e klen.Aj utre ke vidime kak ke odigra,a mislam oti Filipovic ke go uapse
Daa za toa ima osvoeno 7 tituli oti e glup igrac daj ne traskaj gluposti i ti ako si bivs kosarkar jas sum bivs astronaut
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Site utre vo JASMIN...Tamu ke se obracuname.

Lozari na Istok Jas na Zapad!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud:

FENI SAMPION!!!!
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
a Gjurov kolku minutaza imase aj kazi lani kak dobar poznavac,ili pred tava u Fersped.Pred da ode u Vardar imase po 20 min,a se drugo mu bese 10-15 min,a lani ako ima prosek do 15-20 dobar e
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Se mislam deka u mnogu skoro vreme LOZARI ke se vratat na tribinata na koja pobedija vo mnogu bitki. I toa vo pravo svetlo. Mislam deka tia den ke ima 2000 Lozari u Jasmin.
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ауууу дај сите идете у ................Дај користете кирилица ви е**м.:tapp::tapp::tapp:Ме заболеа очите читајки латаница !
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Aj koa ke go simnam Microsoft office sea ne mozam i mene mi e grdo ama taa e a undercover nema sto poveke da ti repliciram se vidi kolku ja poznavas kosarkata i daj ne provociraj so takvi postovi za nas i za Feni arno ti vika Bandata gledaj si go Zaev i Strumica i Novo Selo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom