Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
e cim se gube sigurno ne e tolku intelegenten kaa so go kazuvas.intelegentnite igraci ne mozis ni da gi poznais na terenot.i kaa so rece ako sutnel prekovic trojka arno, ako ne ne go biva.e pa pogledaj malku poubavo utakmici za da vidis kako oni se razbirat so ocite samo.taka praat intelegentnite igraci.a najdobri igraci u odbrana ubedluvo prvi a posle niv site drugi se nazad 100 godini,se maci djurov i via stariot prekovic so go lafis.i golemite igraci se najdobri na utakmica ,a na trening glaven e domacinot(ekonomot).ako ne e on via ce nema ni caj da se napijat.:helou::smir:
Дај те молам немој ти приканзи да кажуваш на мене...Прекович најдобар одбранбен:pos2::pos2::pos2:Па човекот не може да оди веќе,а не да е најдобар одбранбен играч.:tapp:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Дај те молам немој ти приканзи да кажуваш на мене...Прекович најдобар одбранбен:pos2::pos2::pos2:Па човекот не може да оди веќе,а не да е најдобар одбранбен играч.:tapp:
толко разбира од кошарка:tapp::tapp:само така се бање тука научи малко гледи па говори:smir:btw не е видел подобар од него:pos::pos:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Дај те молам немој ти приканзи да кажуваш на мене...Прекович најдобар одбранбен:pos2::pos2::pos2:Па човекот не може да оди веќе,а не да е најдобар одбранбен играч.:tapp:
moze i da e taka kaa ti so vikas,ama ne se gube kaa via tvojot so bil najdobar na trening.
a via od so ne moze da ode ve zakopa tripati lani i toa od mesto,od kaj so via vasite ne mozat ni da a doterat topkata.
moze se cuva pa za da frla oddaleku,od kaj da znam.
posledno so gledav neknja deka nia eftioniot jorovic od swislion(350.000E) so prosek 20-25 edvaj dade 8.sea vi le ne mozel da ode,ili pa via eftioniot ni popustal ne znam.samo znam deka sekojpat koga treba nekoj da se apse od protivnickata ekipa,zaduzeni za toa u feni se maci i via so ne moze da ode.i toa ne od muabeti po postovi ami od prva raka.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Талик е доста корисен играч, добро е шо го вратија а гледам и слободните фрлања ги поуправил, а за Прековиќ и јас се слагам дека е еден од најдобрите играчи во одбрана кај нас
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Талик е доста корисен играч, добро е шо го вратија а гледам и слободните фрлања ги поуправил, а за Прековиќ и јас се слагам дека е еден од најдобрите играчи во одбрана кај нас
more traj tamu nesto e pogresen poslednite dve utakmici pa dava slobodni.
so da prae covekot drvena mu e rakata za slobodni.ama pa ako imal sut kaa so ima procesor za kosarka(strumicanceto so vika intelegenten e) nemase da go gleame kaj nas tuka,se co gledame na televizija u NBA.voa e mislenje so ce vi go prenesam na site od kolegite na talik od feni,od site kosarkari.
toa mu e maana na covekot,ama pa za nas plus oti igrae kaj nas.
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
ama u sekoj slucaj poubavo izgleda negoviot sut od strana koa se gleda od kolku na timbata.
via ubedlivo ima najgrd sut u cel svet i u hrvatska:pos2::pos2::pos2:
a dobro dete e i on, i ako me prasas mene najsportski se isponasa on ,darko i bosnjak od cela ekipa na strumica.via so go nudea pogore pupovic ne znaat deka pederot mu udari boks na bosko jovovic u soblekuvalnite lani koa gi tepame tamu u strumica.
zatoa oni i sampioni ne mozat da bidat.najdobri se na treningot i u soblekuvalnata,a na terenot,aj da ne bidam bezobrazen.ako e za taka ja sum najdobar posle utakmica u pikaso na masata.neka me zemat i mene u feni.:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Дај те молам немој ти приканзи да кажуваш на мене...Прекович најдобар одбранбен:pos2::pos2::pos2:Па човекот не може да оди веќе,а не да е најдобар одбранбен играч.:tapp:
толко разбира од кошарка:tapp::tapp:само така се бање тука научи малко гледи па говори:smir:btw не е видел подобар од него:pos::pos:
Не се устручавајте дечки по ногу, човекот шо пишува може татко да ви биде и на двајцата, и сигурно повеќе ја разбира кошарката од вас.

За Бошњак.. ич не ми е по мера тој играч, без душа некако игра, уплашено делуе цело време, башка и не е класична тројка, шо нас ни треба нели, човекот има неспорни квалитети ама колку може да биде корисен кај нас е прашање.

А дали Преката е добар во одбрана прашајте го господинот 350 000 евра Јоровиќ :smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
ama u sekoj slucaj poubavo izgleda negoviot sut od strana koa se gleda od kolku na timbata.
via ubedlivo ima najgrd sut u cel svet i u hrvatska:pos2::pos2::pos2:
a dobro dete e i on, i ako me prasas mene najsportski se isponasa on ,darko i bosnjak od cela ekipa na strumica.via so go nudea pogore pupovic ne znaat deka pederot mu udari boks na bosko jovovic u soblekuvalnite lani koa gi tepame tamu u strumica.
zatoa oni i sampioni ne mozat da bidat.najdobri se na treningot i u soblekuvalnata,a na terenot,aj da ne bidam bezobrazen.ako e za taka ja sum najdobar posle utakmica u pikaso na masata.neka me zemat i mene u feni.:pos2::pos2::pos2::pos2:
море од дека дојде ту бе? 123242 месеци е поминано тава он енос се наврака:nesvest::nesvest::tapp:шо сакаше да кажеш да не испровоцираш само а?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Добро утре гледајте го убаво,како игра Прекович одбрана па ќе правиме мубает после утакмицата.:)
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Не се устручавајте дечки по ногу, човекот шо пишува може татко да ви биде и на двајцата, и сигурно повеќе ја разбира кошарката од вас.

За Бошњак.. ич не ми е по мера тој играч, без душа некако игра, уплашено делуе цело време, башка и не е класична тројка, шо нас ни треба нели, човекот има неспорни квалитети ама колку може да биде корисен кај нас е прашање.

А дали Преката е добар во одбрана прашајте го господинот 350 000 евра Јоровиќ :smir:
ne moras mnogu da se macis da mu objasnuvas,ne mu e lesno i niv.do lani bea u euforija,sea na televizija gledat,i toa e stvarno zalno i e surova stvarnost kaj nas.i feni e pojak ako ima jaka strumica,jako mzt,jako rabotnicki,amak i red drugi.kolku pokvalitetni ekipi ce ima tolku poarno za nas so gledame.ama gleate kako odat rabotite,deneska gi ima utre gi nema,i so e najtragicno na site moze da mu se sluce toa.postarite kaj nas pamtat za orka i tikves florida.ce gi zajadat ludjeto i tolku,ce mu se smace i oci vadat i pisman se sto pati so kogo fanale rabota.zatoa i probav neknja da mu objasnam na lozarite.eve ce go izbrkame amir(mihajlo od vardar vaka ceka na toa)ce go prodade sveto tikves na nekoi francuzi utre.so prajme togi site?e, togas nema da trebat ni lozari,ne od so gi mrazime ili ja licno gi mrazam,ami oti ce nema za kogo da navivat.i zatoa na nekoj nacin mozam da gi svanam decinjata od strumica.ako po nekoja slucajnost dojde nekoj od tie igraci u feni oni automatski stanuvat simpatizeri na feni zaradi niv.ja bar taka mislam.kaj nas koa bese sportot na nula u kavadarci u sofija ode zvezda da a gledam od so nemase so da se vide.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ne moras mnogu da se macis da mu objasnuvas,ne mu e lesno i niv.do lani bea u euforija,sea na televizija gledat,i toa e stvarno zalno i e surova stvarnost kaj nas.i feni e pojak ako ima jaka strumica,jako mzt,jako rabotnicki,amak i red drugi.kolku pokvalitetni ekipi ce ima tolku poarno za nas so gledame.ama gleate kako odat rabotite,deneska gi ima utre gi nema,i so e najtragicno na site moze da mu se sluce toa.postarite kaj nas pamtat za orka i tikves florida.ce gi zajadat ludjeto i tolku,ce mu se smace i oci vadat i pisman se sto pati so kogo fanale rabota.zatoa i probav neknja da mu objasnam na lozarite.eve ce go izbrkame amir(mihajlo od vardar vaka ceka na toa)ce go prodade sveto tikves na nekoi francuzi utre.so prajme togi site?e, togas nema da trebat ni lozari,ne od so gi mrazime ili ja licno gi mrazam,ami oti ce nema za kogo da navivat.i zatoa na nekoj nacin mozam da gi svanam decinjata od strumica.ako po nekoja slucajnost dojde nekoj od tie igraci u feni oni automatski stanuvat simpatizeri na feni zaradi niv.ja bar taka mislam.kaj nas koa bese sportot na nula u kavadarci u sofija ode zvezda da a gledam od so nemase so da se vide.
Симпатизер на Фени?НИКОГАШ !
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
море од дека дојде ту бе? 123242 месеци е поминано тава он енос се наврака:nesvest::nesvest::tapp:шо сакаше да кажеш да не испровоцираш само а?
ne ni kraj pamet ne mi e da ve provociram.sakam da ve educiram oti ne odate na skolo. izvini mali ne mislev da te navredam.
ja inaku dojde od kavadarci,na kavadarci fan klub feni.ako treba da si odam?
ima li u novo selo fan klub da si postiram so zaev i kompanija?:smir::smir::smir:
ne se lutite,se zafrkavam
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ami so prdis togas tuka sekoj den,ili moderatorot e od strumica ,pa ce gi naterame via da pcuat,pa ce gi kodosime da gi banirat.
:nenene:
Аман бе човек,што лошо сум ви направил?Што едноставно го кажувам моето мислење?Сум ве терал да пцуете,СМЕШКИ :pos2:Затоа е форумот,да дискутираме,а ако не ти се дискутра ај оди на една жта :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom