Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Погледни се бе колку п*дерски изгледаш погледни се после зборувај за другите по пи*карска фаца од тебе неам видено види ја сликата со твојата АЕРОДРОМКА готови сте да се расплачете:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pipi:
Воџа кој се копијациве на фоткава. пошто нездраво ми стојат инцест деца се или природна селекција.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
od deka a izbacii vaa slika da si ebis veko.Alal da mu e na fotografo.Cajkanite cool,a ovie site isposereni.E jaki ste nema so.Devojkata ko da se poragja.A taj kelavio li e ,,Radikalnoto momce,,?On od daleko vlaga faka.Aj da vidam saa so ke snesat.
Замисли, нас не тепаат полицајци цивилки на сликава (другото да не зборам со желките) а вас ве тепаа двајца чичиња со бркови и стомаци, ви земаа луѓе од групата, двајца џандари сето тоа го правеа, а вие си се тргавте на страна и после на телевизија плачевте...значи ти струмичанецу не фаќаше влага од далеку, тебе влагата ти фаќаше на солзите на Телевизија
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
Замисли, нас не тепаат полицајци цивилки на сликава (другото да не зборам со желките) а вас ве тепаа двајца чичиња со бркови и стомаци, ви земаа луѓе од групата, двајца џандари сето тоа го правеа, а вие си се тргавте на страна и после на телевизија плачевте...значи ти струмичанецу не фаќаше влага од далеку, тебе влагата ти фаќаше на солзите на Телевизија
А шо требаше да прават,да повикат пријател????/:pos2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
2.002
Поени од реакции
1.294
koj ,,vas,, be radijalno momce,gledi kako mudro molcis,aj ne zaebavaj.Sigurno imas nocni mori,po cela vecer na tastatura si
 
K

kaiser soze

Гостин
Замисли, нас не тепаат полицајци цивилки на сликава (другото да не зборам со желките) а вас ве тепаа двајца чичиња со бркови и стомаци, ви земаа луѓе од групата, двајца џандари сето тоа го правеа, а вие си се тргавте на страна и после на телевизија плачевте...значи ти струмичанецу не фаќаше влага од далеку, тебе влагата ти фаќаше на солзите на Телевизија
ха ха абе цела бугарија ви се смее 30 навивачи на цска ве испотепаа во скопје катастрофа е,кој и да отиде македонец на утакмица на цска го драпат за тоа.срамно е,30 души бугари направија маскарада у скопје,и тука ќе ми зборуваш тепач се поравиш,оди играј кантер пренесувај се таму,не тука да сериш на форум за фени.ајде гет оут оф мај оптикал.
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ха ха абе цела бугарија ви се смее 30 навивачи на цска ве испотепаа во скопје катастрофа е,кој и да отиде македонец на утакмица на цска го драпат за тоа.срамно е,30 души бугари направија маскарада у скопје,и тука ќе ми зборуваш тепач се поравиш,оди играј кантер пренесувај се таму,не тука да сериш на форум за фени.ајде гет оут оф мај оптикал.

Што трипаш па ти сеа ???

Која црна ЦСКА ??????

Ако мислиш на пријателската Вардар-ЦСКА иди на фан-клуб Вардар па пиши им таму а не тука да јадеш гомна на погрешна адреса...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
koj ,,vas,, be radijalno momce,gledi kako mudro molcis,aj ne zaebavaj.Sigurno imas nocni mori,po cela vecer na tastatura si
Но, не плачам, ниту јас, ниту некој од мојата група после првиот пендрек, посебно не на телевизија...вие миселвте дека сте на опера или балет, па секое тепање ке го пријавувате на тeлевизија...ти за хулиганство и реакција во група си најмалку компетентен да кажуваш...ти текнува? Лозари со 12 луѓе кога се во полно член ство, со Демир Хисар досиеа, со каубојци и со проводеленчиња уште помалку можат да кажуваат за гужви...така да ладете си го, земете копачот, мојата работа е на компјутер, твојата е таа што мораш да станеш рано да се бавиш со земјоделски работи, затоа ти си легнуваш рано, а јас сум на комјутер цела вечер...сигурно два живота би дал да не си пољопривредник, ама земјоделска мука је превелика
 
K

kaiser soze

Гостин
Што трипаш па ти сеа ???

Која црна ЦСКА ??????

Ако мислиш на пријателската Вардар-ЦСКА иди на фан-клуб Вардар па пиши им таму а не тука да јадеш гомна на погрешна адреса...
не е битно бе кој навивачи биле бе важно навивачите на "црната цска" дојдија у скопје испокршија едно 10 автомобили,пукнаа 15-16 глави и вашите јаки навивачи било од каде да се си се разбегаа низ скопје.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
ха ха абе цела бугарија ви се смее 30 навивачи на цска ве испотепаа во скопје катастрофа е,кој и да отиде македонец на утакмица на цска го драпат за тоа.срамно е,30 души бугари направија маскарада у скопје,и тука ќе ми зборуваш тепач се поравиш,оди играј кантер пренесувај се таму,не тука да сериш на форум за фени.ајде гет оут оф мај оптикал.
Ние сме Скопје, не сме Кавадарци, па да има само една група од 15 луѓе. Имаме Комити, ЦПБ, Пирати, Лавови, ФА... и секоја од нив делува независно, нас не ни треба пушење битолски ку*ови за да бидеме и ние Скопјаните бројка, самите сме си доволни да дејствуваме независно, така да твоето мешање на баби и жаби е тотално непотребно. А ти бугарче си изгледа, пошто ги извртуваш работите на бугарска страна...е ако де, боље да навиваш за бугарите од колку за скопјани...ПАТЕТИКА во битови
 
K

kaiser soze

Гостин
Ние сме Скопје, не сме Кавадарци, па да има само една група од 15 луѓе. Имаме Комити, ЦПБ, Пирати, Лавови, ФА... и секоја од нив делува независно, нас не ни треба пушење битолски ку*ови за да бидеме и ние Скопјаните бројка, самите сме си доволни да дејствуваме независно, така да твоето мешање на баби и жаби е тотално непотребно. А ти бугарче си изгледа, пошто ги извртуваш работите на бугарска страна...е ако де, боље да навиваш за бугарите од колку за скопјани...ПАТЕТИКА во битови
koj e bugar be glup ni sum bugar ni skopjanec,makedonec sum kaa prvo,a toa sto imam posiroki vizii za sportot i navivanjeto od tebe tvoj problem,odi leci si gi kompleksite,ne tuka mi strakas samo ne si izgledal ni edna utakmica salam.
p.s. toj so uce u anglija anglicanec li e???
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
не е битно бе кој навивачи биле бе важно навивачите на "црната цска" дојдија у скопје испокршија едно 10 автомобили,пукнаа 15-16 глави и вашите јаки навивачи било од каде да се си се разбегаа низ скопје.

Прва работа, не дека ги бранам Комити али тропаш глупости !!!

Утакмицата беше пријателска, немаше полиција на стадион, немаше организирано навивање од Комити, бугарите што дојдоа беа партизански дојдени ,без најава, како обични гледачи...

А за тоа дека кршеле коли и глави, не измислувај , признај дека само си начул што се десило па сеа праиш бајка од целата дешавка...Слуга на Чкембари да бидам, ееееејјјј, само против Скопје да се идело...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
koj e bugar be glup ni sum bugar ni skopjanec,makedonec sum kaa prvo,a toa sto imam posiroki vizii za sportot i navivanjeto od tebe tvoj problem,odi leci si gi kompleksite,ne tuka mi strakas samo ne si izgledal ni edna utakmica salam.
p.s. toj so uce u anglija anglicanec li e???
Не, не, идеш таму, се пишуваш Б`лгар, учиш б`лгарски јазик, потпаѓаш под нивно влијание....неможеш да спореди Англија со земја која ти е еден од најголемите непријатели, која те негира дека постоиш и која те смета за свој дел. Ако си гледал, ЦСКА, Левски и што ти ја знам кој од твојите бугарски клубови, секоја ти чест што се палиш на нив и на нивното навивање (имаат добри групи, да не се лажеме за тоа), ама момчета, сичко тоа е гола вода за нашето навивање во сала
 
K

kaiser soze

Гостин
Прва работа, не дека ги бранам Комити али тропаш глупости !!!

Утакмицата беше пријателска, немаше полиција на стадион, немаше организирано навивање од Комити, бугарите што дојдоа беа партизански дојдени ,без најава, како обични гледачи...

А за тоа дека кршеле коли и глави, не измислувај , признај дека само си начул што се десило па сеа праиш бајка од целата дешавка...Слуга на Чкембари да бидам, ееееејјјј, само против Скопје да се идело...
не сум начул бе момче шо треба и слики да ти испратам,а ни сум слуга на чкембари ич не ме боле кур за нив искрено да ти кажам,а и знам дека беше пријателска дај ми меил и ќе ти испратам слики ако сакаш не сакам јавно тука да ги експонирам татарските слики,ако толку сакаш антибугарски да бидам настроен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom