Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Mamo mamo mi ja zemaa topkata nemoze da si igraam. odi legni si cuvaj go glsot za vo bitola treba da navivas tamu a jas ce go cuvam glasot za vo sreda na FENI da navivam.Daj boze Feni da tepa pa da vi pukne dusata od maka.
taka e mali.samo ostro.koj saka da naviva za feni u sreda slobodno neka ide da urla i ako nekoj ima problem od vodzite,samo neka jave na forumot.ima da vodat ovci na kozuv ja vi garantiram do krajot na zivotot.i da ne ispadne deka nogu se tracam od zemja ce gi prasam vodzite.sakate li utre da vi se javat od bitola i da vi naredat da ne odite tamu i da vi kazat so koi ludje si imate rabota i za kazna nema vice da ve druzat?
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Едвај чекам да дојде Среда.Ги броам деновите со нетрпение.Да отидам да викам и да навивам за Фени без да го знам Амир и без да го гледам.Така Воџа се сака тим,така воџа се има страст за еден тим...Тоа ми е статисфакција.А сто ти е тебе статисфакција да отидис во Недела за Битола па срекен пат бе другар...
U loza ce gi sednat kako pocesni gosti.
Bravo decko toa e prav ljubitel na Kavadareckiot sport.
I jas edvaj cekam da dojde sreda pa da eksplodiram:vozbud:
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
taka e mali.samo ostro.koj saka da naviva za feni u sreda slobodno neka ide da urla i ako nekoj ima problem od vodzite,samo neka jave na forumot.ima da vodat ovci na kozuv ja vi garantiram do krajot na zivotot.i da ne ispadne deka nogu se tracam od zemja ce gi prasam vodzite.sakate li utre da vi se javat od bitola i da vi naredat da ne odite tamu i da vi kazat so koi ludje si imate rabota i za kazna nema vice da ve druzat?
Nemoj taka neka otidat decata ce ima tamu po eden sendvic i po edna koka kola za nazat pod uslov dobro da navivat.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
U loza ce gi sednat kako pocesni gosti.
Bravo decko toa e prav ljubitel na Kavadareckiot sport.
I jas edvaj cekam da dojde sreda pa da eksplodiram:vozbud:
aaa, poleka be zajci.u sabota iame generalna proba so vardar.kaj vi zabegate u sreda.vi so mislite kosarkarite trenirat samo za u sreda li?trenirat oni i za u sabota ce vijte. so bi rekle u kladilnicata kec u kec i kec so hendikep od 25 razlika.e posle u nedela nanime i od ponedelnik kurdisujme da se ostrimee.taka mislam oti e redot,a.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Чао да му умре на комшијата козата
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
На запад било ногу досадно некња седнаме даа таму у средниот блок се некои манекени, манекенки, познати градски фаци, џет сет ова она, па земале апарати камери сликат снимат, каа фанаме се орлиме, цркање, викање, веруам и ви доста често го слушате зборот "бурек" хахаха, ќе го слушате и у сабота и у среда здравје, буреееееек!!! :pos2:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
На запад било ногу досадно некња седнаме даа таму у средниот блок се некои манекени, манекенки, познати градски фаци, џет сет ова она, па земале апарати камери сликат снимат, каа фанаме се орлиме, цркање, викање, веруам и ви доста често го слушате зборот "бурек" хахаха, ќе го слушате и у сабота и у среда здравје, буреееееек!!! :pos2:
dojdi i napraj ja pointeresna rabotata na zapad,i so tolku se kompleksiras majka mu stara.mene ako me pitas momentalno lozari se najaktuelni gradski faci so voa spiskovite so baranja.majka mu stara,pa i ali ahmeti voda moze da vi nose i na kurs da ide kaj vas.sea so ima po nekoj tezok backo so kompleksi medju lozarite,nema veze.od sram da ne ni go ruse nas autoritetot ce go kazujme deka e od gradot.sea nesto materijalno ne moze da ti obecame oti ni tamu od ljubov kon feni i igracite odime,ama ako e tolku zort da organizirame nekoa semka i sokce da osvezite,dodeka vi profunkcionira transakcionata smetka pa posle lesno e.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
На запад било ногу досадно некња седнаме даа таму у средниот блок се некои манекени, манекенки, познати градски фаци, џет сет ова она, па земале апарати камери сликат снимат, каа фанаме се орлиме, цркање, викање, веруам и ви доста често го слушате зборот "бурек" хахаха, ќе го слушате и у сабота и у среда здравје, буреееееек!!! :pos2:
а бе ти ли си тој што се селачи на запад??оди дечко легни си оти ептен не ти е арно.секој натпревар навиваш против фени-кога ке играме со годел ако дојдат нивните навивачи да си застаниш во таа група и онака навиваш против фени!:tapp::tapp::tapp:
а да од џет сетот-на првите ложи е џек николсон и парис хилтон за нив се резервирани и грицкаат семки!кој џет сет у кавадарци бре??????
 
Член од
3 ноември 2008
Мислења
20
Поени од реакции
0
а бе ти ли си тој што се селачи на запад??оди дечко легни си оти ептен не ти е арно.секој натпревар навиваш против фени-кога ке играме со годел ако дојдат нивните навивачи да си застаниш во таа група и онака навиваш против фени!:tapp::tapp::tapp:
а да од џет сетот-на првите ложи е џек николсон и парис хилтон за нив се резервирани и грицкаат семки!кој џет сет у кавадарци бре??????

не се секирај бе нема да дојдат педерите на нив има е страв кај нас да дојдат а не па у друг град така да овој може сам да си застане:smir:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.790
Поени од реакции
1.507
не се секирај бе нема да дојдат педерите на нив има е страв кај нас да дојдат а не па у друг град така да овој може сам да си застане:smir:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Тројанец користи ја опцијата што ти е до "цитирај" за не мора да пишуваш по 100 поста дневно и да реплицираш на секоја минута
 

Kajgana Shop

На врв Bottom