Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Го снимале Тони на разговор wowowwwwwwwwww АМир Пентагон:pos2::pos2::pos2::pos2: Де што снимале ако може да се обелодене ќе ве молам постирајте тука разговорот со Тони и Зизи денеска ќе има писмен допис од Лозари за сет разговор што се водеше во Роберто и од збор до збор е точен верувајте ми а овој Тројанецо и тој другиот арапот слободно можете да навивате за Фени бе луѓе што се преукопирате со Лозари не е ваша работа тоа ако сакате да кажете нешто дојдете и кажете го во лице пред сите Лозари ќе може ли ако толку многу мислите дека знајте што се случува во Фени и со Лозари јас ОДГОВОНО ТВРДАМ ДЕКА ЛОЗАРИ ПРЕД АМИР НЕ ПОБАРА НИКАКВА РАБОТА ПАРИ И СЛИЧНИ СРАЊА ШТО СЕ ТИ ПИШАЛЕ.Ако имате нешто да пишувате околу КК Фени слободно пишете а да солите памет дали треба да се навива не сте надлежни за таква работа ок ли спуштете ја топкта срамота е да се караме сите сме Кавдарчани и сите го сакаме Фени ама некои луѓе така да ги наречам не го дозволуваат тоа,Лозари се обидоа некња на состанокот да се смире ситуацијата и повторно да се навива ама Амир не сакал такво нешто и станал си заминал од состанокот и цело време бил арогантен кон Тони и Зизи тоа е целата вистина луѓе нека не ве залажува никој дека Лозари барале пари штабови вработувања и други куреташки сето е измислено само народот да плука по Лозари за тоа секој нека си гледа својата работа и во недела сите на ракомет со Металург играјме дома иако се знае дека ќе не тепат ама најавувам добро навивање.:salut:
E PA AJ KAZI SO POBARALE SITE NEKA SLUSNAT.
AKO SE SKROMNI BARANJATA JAS CE IM GI DADAM PA KOJ GO EBE FENI AMA NE E TAKA NEMATE SRCE DA GI KAZETE VASITE BARANJA
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Случајно налетав на постов пошо не сакам да ви се мешам...Кој навивал на секоја утакмица друже кој те лажел кој ти го пунел мозокот. Педерите се собираат исклучиво кога играат против МЗТ Скопје или кога во сала се присутни Фемили Аеродром.

А не знам што да не зборуваш за Грнчаров, по ова ќе сватам дека не пратиш кошарка во Македонија. Грнчаров и неговиот познат и богат дедо отишле во Карма и на воџите на Работнички им платиле за да не го пцујат повеќе на утакмици, при што овие прифатиле.

Еве ќе видите дека од следните натпревари Грне нема да биде пцуен. Така да муабетот околу примерот со ЦПБ дека се добра навиавчка група и дека треба да го следите нивниот пример ти паѓа во вода
NA KOKI I NA GOGO SIGURNO NE IM DAL NIST POSTO NEMA SANSI DA ZEMAT PARI BIDI SIGUREN U TOA. PAK CE GO PCUJAT I NEGO I VASIOT GORAN HITLER.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
pozdrav do upravata na feni i neka go procitaat ovoj tekst. dokolku se zatvore feni dali nekoj od igracite na feni industri ce igraat od zelba ili ili vednas ce go napustat timot.dodeka navivacite lozarite navivaa bez nikakvi sredstva i od golema ljubov.a pak i pustile muabeti deka sme barale rabota deka sme barale pari i red drugi raboti.zatoa celosen bojkot za navivanje za feni industri.lozari ce navivame za tikves posto po fer ispadna upravata na tikves odkolku upravata na feni industri.lgraj tikves ti igraj i pobedi.tikves sampion .feni dole
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
pozdrav do upravata na feni i neka go procitaat ovoj tekst. dokolku se zatvore feni dali nekoj od igracite na feni industri ce igraat od zelba ili ili vednas ce go napustat timot.dodeka navivacite lozarite navivaa bez nikakvi sredstva i od golema ljubov.a pak i pustile muabeti deka sme barale rabota deka sme barale pari i red drugi raboti.zatoa celosen bojkot za navivanje za feni industri.lozari ce navivame za tikves posto po fer ispadna upravata na tikves odkolku upravata na feni industri.lgraj tikves ti igraj i pobedi.tikves sampion .feni dole

SE GLEDA DEKA SI CUTUK PRAV.
A BE FENI IMA 12 IGRACI A NAVIVACI KAKO VAS EDEN K.R.
ODI TOGAS NAVIVAJ ZA VINARSKA VIZBA RABOTI NA LOZJETO I DAJ MU GO NA SVETO ZA 6 DENARA GROZJETO I CEKAJ CELA GODINA ZA PARI GLAVONJA NI EDEN NE BIDI SMESEN. KOJ KAJ SAKA TAMU NEKA NAVIVA AMA NE GO TERAJTE NARODOT SO SILA DA NE ODE NA FENI NE SE GLUPI ONI ZNAAT KOLKU E SAAT A VI USTE NE ZNAJTE TAKA SEDITE SI DOMA I navivajte za celzi na televizorot.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Тројанец не знам зашто само ти идеш контра на сите. Значи ако навивачка група одлучиле да прават бојкот тогаш нема навивање и крај. Или на крај краева нека идат нека навиваат против управа.

Од кај па знаеш дека не земале пари. Еве јас ќе ти кажам информација дека земале Коки и Нешо, а Гого не сакал да му пружи ни рака и само он не земал
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Тројанец не знам зашто само ти идеш контра на сите. Значи ако навивачка група одлучиле да прават бојкот тогаш нема навивање и крај. Или на крај краева нека идат нека навиваат против управа.

Од кај па знаеш дека не земале пари. Еве јас ќе ти кажам информација дека земале Коки и Нешо, а Гого не сакал да му пружи ни рака и само он не земал
Toa i jas sakam da im go kazam da se soberat na edno mesto i neka ja bojkotirat upravata i neka peat pesni protiv niv a ne da gi bojkotirat igracite i da se raduvaat koga FENI ce izgube posto oni ne navivale. Aj kazi mi ti kako navivac na MZT dali ce kazis da dade gospod da ne bidat sampioni oti nas upravata ne saka da ni dade eve na primer MOBILNI TELEFONI ili NE SAKA DA NI KUPE KOMPJUTER. Moe mislenje e deka nema takov navivac vo FA a na zalost kaj nas IMA.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
SE GLEDA DEKA SI CUTUK PRAV.
A BE FENI IMA 12 IGRACI A NAVIVACI KAKO VAS EDEN K.R.
ODI TOGAS NAVIVAJ ZA VINARSKA VIZBA RABOTI NA LOZJETO I DAJ MU GO NA SVETO ZA 6 DENARA GROZJETO I CEKAJ CELA GODINA ZA PARI GLAVONJA NI EDEN NE BIDI SMESEN. KOJ KAJ SAKA TAMU NEKA NAVIVA AMA NE GO TERAJTE NARODOT SO SILA DA NE ODE NA FENI NE SE GLUPI ONI ZNAAT KOLKU E SAAT A VI USTE NE ZNAJTE TAKA SEDITE SI DOMA I navivajte za celzi na televizorot.
Море ја ако треба ќе одам на лозјето ама Фени ви ги труе децата децата децатаааа.И мене и сите.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Море ја ако треба ќе одам на лозјето ама Фени ви ги труе децата децата децатаааа.И мене и сите.
AKO NE OTRUE FENI CE UMRIME ZA NEKOJA GODINA A AKO GO ZATVORAT CE UMRIME ZA 5 DENA. CE NEMA LEB DA SI KUPAT VO GRADOT ZNAES LI TI TOA ILI K.R TE BOLE.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
AKO NE OTRUE FENI CE UMRIME ZA NEKOJA GODINA A AKO GO ZATVORAT CE UMRIME ZA 5 DENA. CE NEMA LEB DA SI KUPAT VO GRADOT ZNAES LI TI TOA ILI K.R TE BOLE.
Бацко мене к*р ме боле нека го затворат а и секако ќе го затворат а сега ти ако нема да јадиш не значи дека сите нема.:pop::pop::pop::pop::pop:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Море тројанче џабе само лафиш, не Таково, Барселона да дојде нема да навиваме, бојкот си е бојкот и точка.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.267
ja edno naravoucenie.KK Strumica se raspadna.Zaev nema zort.Panajot zastedi 100 000 evra.Loceto dobija zastapnistvo za Spalding.Igracite si najdea drugi klubovi.Na nikoj nisto ne mu fale i drema im.A koj go izde krapo?Navivaceto i ljubitelite na kosarka u SR.Saa gledat kosarka na televizija i cat-pat trknuvat do Kavadarci i Skopje da vidat nesto u zivo. I aj koj e zaebanio u cela taa prikaska?
ps. za so Svislajon cuvajte desetina mesta,planirame da ideme drustvo pogolemo
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
E PA AJ KAZI SO POBARALE SITE NEKA SLUSNAT.
AKO SE SKROMNI BARANJATA JAS CE IM GI DADAM PA KOJ GO EBE FENI AMA NE E TAKA NEMATE SRCE DA GI KAZETE VASITE BARANJA
Неписмен можеш да ме реплицираш за еден пост во еден а не по 5 пати само мислења да правиш.
Скромни барања да и тоа многу скромни едниствено што не стигнало да се побара е само да пуштат сосптвен буџет и ништо повеќе ни мајци ни шалеви ни триста куреташки а ти шо му го лижиш на Амир е друга прикаска и кој те тера да се глупираш тука е твоа работа ти ниту си бил во Роберто на разговорот ниту си разбрал што и како е работата ЗИЗИ нема кафиќ туку своја берберница ТВРДАМ ОДГОВОРНО и ако веќе толку го мразиш Зизи дојди бре човече да се разбериме каа луѓе никој ништо нема да ти направе не се секирај ни сме воспитан народ и знајме да разговараме каа луѓе а не ѓоа тебе туа секоа ден на Форимот досадуиш Лозари та Лозари ти не си член на Лозари и тебе ич да не ти е гајле за нив а ниту си компетентен да коментираш за нив бидими поздравен и ќе те молам не лафи повеќе за Лозари ако сакаш да кажиш за нив нешто имаа таму на нивниот блог форум и лафи шо сакаш.



 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Море тројанче џабе само лафиш, не Таково, Барселона да дојде нема да навиваме, бојкот си е бојкот и точка.

Ne si ti momce ovlasten da odgovaras u ime na site navivaci na Feni pa i na Lozari.U sreda so Lajonsi salata ce bide polna i ima da se cudis deka nekoj moze da ode da naviva i bez pari.Ogledajte se site na Toni i na Dimeto Cejkata.Za drugi ne znam a sigurno ima uste mnogu dobri deca so go sakaat sportot i so ce dojdat na utakmica.A site da gi zaebava eden,so e mnogu mnogu e.I na krajot neka se odluce ,ce bide li berber ili navivac.Oti kaa so a pratam rabotata,mi se cine oti od mnogu pamet delenje i naredbi na mnogu lozari mu e preku glava,pa moze Zizi i na TV da ostane da gleda sport.
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Нормално дека не треба да се навива против играчите, само некако од цела ситуација испаѓа дека не си во право. Ќе ти кажам зашто, затоа што Лозари како навивачка група не идат на утакмици така да не знам кај си видел дека се радуваат на поразите (кои бтв ги нема Фени е најдобрата екипа во Македонија моментално).

Значи кај вас проблемот е друг, не се играчите. Кај нас проблемот е далеку поогромен затоа што имаме проблеми со играчите и со управата. Полошо здравје
 

Kajgana Shop

На врв Bottom