Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
И пак лажење и лажење и лажење....до кога ќе лажеш? На клипот се гледаат Nigtmare, Zoki_FA, јас и уште други 50 луѓе облечени во ФА ознаки кои не се во никој случај Пирати. Не бегате, не не не...ај бе смешен си со твоите лажги малоумни...ти си опседнат со нас, ти изгледа добар ќотек си јадел, чим на муабети за Лозари, пишуваш вакви глупости и невистини. Кај си обратен, па и лажго си...тешко на малдоженецот што ке го помине животот со тебе...и не ги труј другите теми со твојата, од страна на Аеродром, нарушена психа...
и сами ми кажаа пирати дека сте им лижеле г* за да идат со вас на утакмица ...не го лажи народот они се од друг град не ја знаат вашата темна страна и вашата желба за да не бидете пи**и али такви сте што да праиме...а тоа што било така било..нема они мене што да ме лажат школски другари ми се
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
ајде бе ке видиме за пелистер ништо не беше најавено пошто многу луѓе мислеа дека е у сабота па испадна у недела и немаше везе али не е битно тоа еве ајдуци нека кажат кога дојдовме вториот пат за финалето дали не бевме 120-130 души...еве прашај ги нив они беа таму
И пак лажење и лажење и лажење....до кога ќе лажеш? На клипот се гледаат Nigtmare, Zoki_FA, јас и уште други 50 луѓе облечени во ФА ознаки кои не се во никој случај Пирати. Не бегате, не не не...ај бе смешен си со твоите лажги малоумни...ти си опседнат со нас, ти изгледа добар ќотек си јадел, чим на муабети за Лозари, пишуваш вакви глупости и невистини. Кај си обратен, па и лажго си...тешко на малдоженецот што ке го помине животот со тебе...и не ги труј другите теми со твојата, од страна на Аеродром, нарушена психа...
и сами ми кажаа пирати дека сте им лижеле г* за да идат со вас на утакмица ...не го лажи народот они се од друг град не ја знаат вашата темна страна и вашата желба за да не бидете пи**и али такви сте што да праиме...а тоа што било така било..нема они мене што да ме лажат школски другари ми се
Фан Клуб Мзт или Фан Клуб Работнички имате и таму расправајте кој бегал а кој бркал ќе може ли фала однапред:baeh:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
и сами ми кажаа пирати дека сте им лижеле г* за да идат со вас на утакмица ...не го лажи народот они се од друг град не ја знаат вашата темна страна и вашата желба за да не бидете пи**и али такви сте што да праиме...а тоа што било така било..нема они мене што да ме лажат школски другари ми се
Опседнат...не те лажат тие тебе, ти си тој лаже...како што ти кажа и заедно лозари (заедно е превод од Together, да знаеш, да не се збуниш и да бараш во листата на членови член со името Заедно лозари) доста ја покажуваш твојата ранливост од ФА, досаден си со твоите лажги и невистини, не ги загадувај темите со твојата опсесија со ФА!!!
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
и сами ми кажаа пирати дека сте им лижеле г* за да идат со вас на утакмица ...не го лажи народот они се од друг град не ја знаат вашата темна страна и вашата желба за да не бидете пи**и али такви сте што да праиме...а тоа што било така било..нема они мене што да ме лажат школски другари ми се

:pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
mene mi kazaa lavovi ste gi molele da dojdat so vas da navivaat, sea eden drugar mi kaza:tapp:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
па така е знам....кога не си у право а кога сакаш да не те приметат..незнаеш што да правиш и се смееш за да не те осетат:pos2::pos2::pos2:
Го осеќаш ти убаво ај ај...Нема што да се објаснувам со некое дете како тебе.Ти ако имаш повеќе од 13 години МЗТ шампион е оваа сезона.
На ниво на тим4е и оној лозари исток си (со мачката на слика што беше) Само нив можеш да ги излажеш.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
со фамилијата од селото веќе не правам муабет и не реплицирајте на мои постови веќе не реплицирам на ваши
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Го осеќаш ти убаво ај ај...Нема што да се објаснувам со некое дете како тебе.Ти ако имаш повеќе од 13 години МЗТ шампион е оваа сезона.
На ниво на тим4е и оној лозари исток си (со мачката на слика што беше) Само нив можеш да ги излажеш.
Не го осеќа...веќе...порано да, но сега е имун, го има разработено со напорна и катадневна работа нагоре надоле
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Не е доста од глупости?:):):)

Ех арна си беше темата:pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom