Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
Море фани порасни бе ти шо имаш геофрафија бе торко уствари заборавив сеуште си прво одд.Бацко Кавадарци е Град да знаиш ај оди легни си оти утре си на школо и немој да заборавиш да и кажиш на наставничката дека КАВАДАРЦИ Е ГРАд.

кавадарци е село баце..Ти патиш од комплекс наречен ск! познато ти е тебе мн добро тоа...:tapp:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
se palevte minatoto kolo do bibl kako tolku gradski park bil prazen, demek vo jasmin ke nemalo igla kaj da frlis... smesni ste... koj e toj bib... 12to plassritaniot od romanija... gabe frleni pari, barem da se krevase rejtingot na makedonskata kosarka... ama raduvajte se vie so toa... pravo derbi vi predlagam da gledate vo nedela na 12ti vo 19h.. tolku od mene POZDRAV
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
кавадарци е село баце..Ти патиш од комплекс наречен ск! познато ти е тебе мн добро тоа...:tapp:
Јес, сеа ќе влеземе во Гинис како нaјголемо село во светот со 40 000 жители :je:

se palevte minatoto kolo do bibl kako tolku gradski park bil prazen, demek vo jasmin ke nemalo igla kaj da frlis... smesni ste... koj e toj bib... 12to plassritaniot od romanija... gabe frleni pari, barem da se krevase rejtingot na makedonskata kosarka... ama raduvajte se vie so toa... pravo derbi vi predlagam da gledate vo nedela na 12ti vo 19h.. tolku od mene POZDRAV
Зошто сите тупите на темата бе :) Па толку се собравме 1000 души шо да прајме да се убиеме? За вас тоа е повеќе од просек така да не е препорачливо ваше дрвење на денешната посетеност на сала Јасмин.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
Јес, сеа ќе влеземе во Гинис како нaјголемо село во светот со 40 000 жители :je:



Зошто сите тупите на темата бе :) Па толку се добравме 1000 души шо да прајме да се убиеме? За вас тоа е повеќе од просек така да не е препорачливо ваше дрвење на денешната посетеност на сала Јасмин.
Mzt koga igrase evropa, "Jane Sandanski" imase prosek togas 1500, vnatre imase 2500-300.. pa sea ti sporedi... 1000dusi nie so vardar se sobirame..
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Mzt koga igrase evropa, "Jane Sandanski" imase prosek togas 1500, vnatre imase 2500-300.. pa sea ti sporedi... 1000dusi nie so vardar se sobirame..
ааааааа може и 8000 :pos2::pos2:не е битно колку луѓе има битно е што направиле и ај не почнувајте пак со таа тема селодромец еден глуп :tapp:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
И ке го молам админот да виде сега кој почнува со провокации па после ние пак да бидеме банирани :smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
ааааааа може и 8000 :pos2::pos2:не е битно колку луѓе има битно е што направиле и ај не почнувајте пак со таа тема селодромец еден глуп :tapp:
go pobedija Real Madrid so napravile... a na adminot/modot bole go ovakvoto, pod-forumot e zapusten i koj so saka prai :)
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Mzt koga igrase evropa, "Jane Sandanski" imase prosek togas 1500, vnatre imase 2500-300.. pa sea ti sporedi... 1000dusi nie so vardar se sobirame..

Во Сандански 3000?
кхм океј.

А инаку ние игравме со Романска екипа, ставена за потполнување на место поради откажаното учество на Рапид Букурешт, не дека тоа е оправдување на ЗА НАС потпросечната посетеност ама ипак реков дека немате право да кењате, со оглед на тоа што 1000 или повеќе души се немате собрано 5 години.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Mzt koga igrase evropa, "Jane Sandanski" imase prosek togas 1500, vnatre imase 2500-300.. pa sea ti sporedi... 1000dusi nie so vardar se sobirame..
Брат ние на купот и на финалето од плеј офот се собиравме повеќе од 3000 ако е затоа:kesa:

go pobedija Real Madrid so napravile... a na adminot/modot bole go ovakvoto, pod-forumot e zapusten i koj so saka prai :)
Сеа Маркус ќе ти стегне еден ластик:pos2::pos2:
БТВ Маркусе спој ми ги сите постови,многу натрупано е вака:helou:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
946
Поени од реакции
21
ааааааа може и 8000 :pos2::pos2:не е битно колку луѓе има битно е што направиле и ај не почнувајте пак со таа тема селодромец еден глуп :tapp:
Штом не критикуваш нас,аеродромците значи имаш што да кажеш..Ајде кажи колку се опасни лозарите во споредба со нас..Што направиле..Јас знам дека еднаш мн лошо поминаа во АЕРОДРОМ..Не знам дали памтиш..Автобусот смрдлив селски беше лом..хаос!



После лозари вака,лозари онака..ЧИТАЈ
 
Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
Феномен брат за у гинис си. волку постови јас цела година ќе ги пишам :D
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Koј беше резултато бе ...
85-76

Штом не критикуваш нас,аеродромците значи имаш што да кажеш..Ајде кажи колку се опасни лозарите во споредба со нас..Што направиле..Јас знам дека еднаш мн лошо поминаа во АЕРОДРОМ..Не знам дали памтиш..Автобусот смрдлив селски беше лом..хаос!



После лозари вака,лозари онака..ЧИТАЈ

И шо сеа?
Горд си шо си мавал со камен?
Свака част, најдобри сте нема што, во секој поглед.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom