Фан Клуб : Фени Индустри

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
и сега на кој да веруваме ?
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Јас прашувам БРАУН дали си е ојден ? а вие ми викате Јововиќ , Кол нетизнам што .. :pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Јас прашувам БРАУН дали си е ојден ? а вие ми викате Јововиќ , Кол нетизнам што .. :pos2:
Епа нели читаш таму две страни назад праша некој и му одговорив дека е отиден, шо само глупости пишете по сто пати едно прашање треба ли на секој поединечно да ви објаснуваме
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Јас прашувам БРАУН дали си е ојден ? а вие ми викате Јововиќ , Кол нетизнам што .. :pos2:
Море некрстен ти кажаа ли прегеска или пак слеп си на предходната страна пишува БРАУН си отиде што не ти е јасно леле ама си тегав даа.Еве уште едно резиме за тиа што не знаат и да не прашуват повеќе Бошко Јововиќ потпиша за Напредак Крушевац Браун си замина и не се знае каде ќе настапува следната сезона Донал Кол го одби грчкиот Маруси и останува во Фени се преговара со Владо ПОповиќ и со Милан Прековиќ за евентуално останување и следната сезона што друго не ти е јасно да ти нацртам кажи ајде.:uvo:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
јоловиќ сигурно си оде, а браун одбил понуда од некој грчки клуб и најверојатно че остане у кавадарци и ваа сезона
е Ibrik стварно си noob и не се вика "че" туку "ќе"
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
јоловиќ сигурно си оде, а браун одбил понуда од некој грчки клуб и најверојатно че остане у кавадарци и ваа сезона
е Ibrik стварно си noob и не се вика "че" туку "ќе"
brown mi treskas jolovic izgleda ne si go gledal feni i ne gi znas igracite
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
е Ibrik стварно си noob и не се вика "че" туку "ќе"
е Ibrik стварно си noob и не се вика "че" туку "ќе"
brown mi treskas jolovic izgleda ne si go gledal feni i ne gi znas igracite
Абе дас доста е во еден пост да му објаснеш нема потреба од 10 нови постови ако сакаш голема бројка на постови мал совет ако мислиш дека 3 поста еден по друг ќе ти се бројат грепип мора некој пред тебе да пише за да после него да пишиш наново па да ти го бројат постот има и дргуги теми оди таму изнапиши нешто и ќе биде работата де гледам мерак за ајле постови имаш ти:pos2::pos2::salut:
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
slobodan mihajlovski cobeto (igracot sto sam ja pobedi strumica vo kupot) potpisa za feni na uste 2 god. momentalno se oporavuva od operacijata na kolenoto, i imam edno prasanje za navivacite na feni zosto se molat za jolovic koga toj lani ne izigra nisto za razlika od cobe kogo ne go spomnuvate a toj e covek sto igra so celo srce za klubot (izigra cela sezona so teska povreda na kolenoto) i bez nikakvo razmisluvanje potpisa za feni. Go pratam deckoto (posto rabotam vo menagerska agencija) od koga igrase za vardar pa posle bese najdobar poenter vo ligata vo mavrovo itn. Isto vazi i za radulovic na kogo mu bese dadena mnogu mala minutaza vo proslata sezona a zasluzuva povece za cemata e vrbica stefanov
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
slobodan mihajlovski cobeto (igracot sto sam ja pobedi strumica vo kupot) potpisa za feni na uste 2 god. momentalno se oporavuva od operacijata na kolenoto, i imam edno prasanje za navivacite na feni zosto se molat za jolovic koga toj lani ne izigra nisto za razlika od cobe kogo ne go spomnuvate a toj e covek sto igra so celo srce za klubot (izigra cela sezona so teska povreda na kolenoto) i bez nikakvo razmisluvanje potpisa za feni. Go pratam deckoto (posto rabotam vo menagerska agencija) od koga igrase za vardar pa posle bese najdobar poenter vo ligata vo mavrovo itn. Isto vazi i za radulovic na kogo mu bese dadena mnogu mala minutaza vo proslata sezona a zasluzuva povece za cemata e vrbica stefanov
друже не сакам да се мешам, само мислам не можеш да го споредиш самарџиев со радуловиќ, односно да викаш дека радуле е подобар од самарџиев. пред се поради искуството што го има и поради фактот што добро ја изигра целата оваа сезона
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
batali iskustvo ama radulovic (ima skoro 30god.) ne izigra ni 50min cela sezona, da ne ispadne deka nekogo falam ili ponizuvam ja samo gi spomnav ovie dva igraca bidejki cel muabet se vrti okolu cemata, kol(respect), prekovic :uvo: gurov a gi zaboravaat goceski mihajloski koj izginaa godinava radulovic i dr mladi igraci
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
batali iskustvo ama radulovic (ima skoro 30god.) ne izigra ni 50min cela sezona, da ne ispadne deka nekogo falam ili ponizuvam ja samo gi spomnav ovie dva igraca bidejki cel muabet se vrti okolu cemata, kol(respect), prekovic :uvo: gurov a gi zaboravaat goceski mihajloski koj izginaa godinava radulovic i dr mladi igraci
OOоо нов навивач на Фени гледам пресна крв ајде добро ни дојде господине Фени:smir:Инаку се согласувам во целеост со твојот предходен пост за ЦОцето или СЛободан Михајловски секоја чест за човекот пред се добар играч во одбраната веруј оние правите навивачи не му заборавија тоа што го направи за Кк Фени па и за градот Кавадарци.Инаку тој потпиша договор уште пред месец дена односно прв стави потпис за продолжување на договорот со клубот и тоа на 2 години тоа докажува нешто дек тој човек има респект за клубот и дека игра со цело свое срце поздрав.:salut:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Апсолутно, голем борец е Михајлоски, заслужуе уште долго да го носи дресот на Фени, само не знам сеа по доаѓањето на Чековски каква улога и минутажа ќе има
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Апсолутно, голем борец е Михајлоски, заслужуе уште долго да го носи дресот на Фени, само не знам сеа по доаѓањето на Чековски каква улога и минутажа ќе има
Баш по доаѓањето на Чековски замисли го бедемот под обрачите двајцата кога ќе застанат нема одење никаде на сета таа туа и Гоцевски е да му залепе некоа банана па у ДОнчо да му шушне некоја тројка Мачка да направе некој влез Ѓуров да ги тура противничките играчу у гаќите ах само каква сезона не очекува ејј не сме свесни посебно виа грчиштата ка ќе дојдат тука има да биде пекол..:salut:
 
Член од
5 јули 2008
Мислења
175
Поени од реакции
2
ok za mene kosarkata e pred se rabota go imate Goceski eden od igracite so najdobra tehnika za igranje so grb kon kos pak ce vi povtoram sezonata pred da dojde vo feni mihajloski bese najdobar strelec vo ligata ama sepak igrase za mavrovo od gostivar (negoviot roden grad) pa nikoj ne go racunase za ozbilno eve neznam kolku odis na treninzi na feni ama odi nekogas i vidi kakov suter e cobeto (ti garantiram od post podobar igrac osven kol nemate vo ekipata) ama sepak zanego ekipata e pred se pa zatoa i ne trosi topki tuku skoka kako lud na proektilite na prekovic(posto toa sut nemozam da go narecam) a godinava ako dobro gi sparat so cekoski mislam deka ce pravat po 60 skoka po natprevar posto za napad treba akcija a za odbrana srce i nesto drugo a ovie dvajca imaat
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
се сложувам со постот на фени ... поз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom