Фан Клуб : Фени Индустри

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Дај боже вечер да се реални судииите !
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Fer sudenje i sportska sreka ke ni treba ah da imame barem eden kako toj prekovic star vampir
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
ne mi e jasni ovie kazni na KFM.koga vece e kaznet tallek brown za nesportski faul koj ne bil viden od sudiite.kako moze sudiite da ne bidat kazneti. i koga vece e kaznet brown zosto ne e kaznet Tasovski Dimce koj imase nesportsko sletuvanje so koleno vrz brown po sto usledi facanjeto na noga.
-klon kolon e pa sto-mislam deka sega ne provociram.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
ne mi e jasni ovie kazni na KFM.koga vece e kaznet tallek brown za nesportski faul koj ne bil viden od sudiite.kako moze sudiite da ne bidat kazneti. i koga vece e kaznet brown zosto ne e kaznet Tasovski Dimce koj imase nesportsko sletuvanje so koleno vrz brown po sto usledi facanjeto na noga.
-klon kolon e pa sto-mislam deka sega ne provociram.

ЛОЛ Тасовски излезе пред него со грб му се постави ... Иначе се слагам за судиите што треба голема казна !
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
a be se dodeka sudiite se glavni faci na terenot publikata ce bide revoltirana.toa e fakt.kfm treba da napravi arbitrazna komisija koja ce gi sankcionira i sudiiite. paricno ili ce gi rasporeduva po kaznen princip edna liga podole.
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
a be se dodeka sudiite se glavni faci na terenot publikata ce bide revoltirana.toa e fakt.kfm treba da napravi arbitrazna komisija koja ce gi sankcionira i sudiiite. paricno ili ce gi rasporeduva po kaznen princip edna liga podole.
Тука си мн. реален ! имаш карма за ова :smir:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
море арен си е грне шо ќе ние прекович ... море арно е тие утакмици не е мн добар :pipi:
kaj mozes da gi sporedis tie dvajca kosarkari kako prvo nemat isti profil na igra nemat ni pribizno slicen temperament.i stari e po zver ,barem ne e provokator kako vas grne i ne se presmetuva so publikata.mnogu biten igrac u feni za toa on koga vleguva se custvuva sigurnosta sto mu ja pruzi na timot.sega da priznaeme ali miki ni e :zver:!!
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Abe donesi sudii od strana za fuinale i mirna glava ne moze be se gleda deka e plateno se se gleda deka ke ste sampioni koj ke ve tepa toa ti e isto u fudbal 2 crveni da ti daaat i 2 penala da ti sudat i so sakas
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
kaj mozes da gi sporedis tie dvajca kosarkari kako prvo nemat isti profil na igra nemat ni pribizno slicen temperament.i stari e po zver ,barem ne e provokator kako vas grne i ne se presmetuva so publikata.mnogu biten igrac u feni za toa on koga vleguva se custvuva sigurnosta sto mu ja pruzi na timot.sega da priznaeme ali miki ni e :zver:!!
Кој е поголем провокатор ? Овој прековиќ што ни прави во кавадарци ... Од раката ни ја зима топката ни прави фаут и не судат ... А колку пати ќе направи чекори и пак ништо не судат! затоа вие го правите толку јак ! Добро зависи само кога ќе му тргнат 3 тогаш никој не ни е на помош али во Струмица не го погоди обрачот ...
 
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Abe prekovic e basket igrac podobri ima u mojta mala na igralisteto ama ima srekja star vampir i ne znae da maaa kako so treba ama ajde a so Grne ne gi sporeduvi te molam oti Prekovic e svetlosni godini zad Grne
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
a be se dodeka sudiite se glavni faci na terenot publikata ce bide revoltirana.toa e fakt.kfm treba da napravi arbitrazna komisija koja ce gi sankcionira i sudiiite. paricno ili ce gi rasporeduva po kaznen princip edna liga podole.
jas pak mislam deka od golemata zelba sto ja imaat navijacite na dvata tima ne gledaat realno na sudenjeto.NE VIKAM DEKA E REALNO SUDENJETO!!sakam da kazam deka sudiite kaj nas mnogu kompenziraat i toa ne revoltira nas navivacite.i ima nekolku sudii sto se pravat slepi pri dve oci!!:tapp:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
13
Поени од реакции
1
Abe donesi sudii od strana za fuinale i mirna glava ne moze be se gleda deka e plateno se se gleda deka ke ste sampioni koj ke ve tepa toa ti e isto u fudbal 2 crveni da ti daaat i 2 penala da ti sudat i so sakas
znaes li so sakam,sakam da ja vidis statistikata na sekoj eden natprevar megu feni i strumica,da gi sporedis licnite greski,da gi sporedis slobodnite frlanja za ednata i drugata srana,da gi sporedis kos plus edno slobodno situaciite a posle ce praime muabet koj platil i za so platil.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom