Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
se u svoe vreme.ti nogu ne se sekiraj za toa.
a ti so vikas tia so tovar pesok resi nogu utakmici
barem od vasiot bogoev e poaren
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Хаха ја колко шо знам нема решено ни 1 утакмица хаха...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Абе ти глуп ли си ? ке игре! не е играл до сега и како може да правите споредба...талик браун изненадување? за што го чуват? за товарење песок? епа ако е изненадување зошто не играше со струмица ако е толко јак? маматшвили грузиецот ? каде етој? па и струмица можам да кажам дека има тајно име ама каде е... сте го виделе ли? ке видиме што ке направи тој грузиец и прави споредба со играчи што играле во 1 дел а не што седат на трибини и ги споредуваш на стара слава..ПОЗЗ
abe taka e.ali sakam da kazam deka so tia sostav od prviot del pobedime dvapati.a so via noviot sostav so ti go lafam da ne praime muabet.a inace se gleda koe glup
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
abe taka e.ali sakam da kazam deka so tia sostav od prviot del pobedime dvapati.a so via noviot sostav so ti go lafam da ne praime muabet.a inace se gleda koe glup

Сега со новиот состав ке не дотепат ... лелеее ... Намерно се играле они со стариот постав за после во купот да не изненадат ... (Али нема да им Успее ):wink:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Сега со новиот состав ке не дотепат ... лелеее ... Намерно се играле они со стариот постав за после во купот да не изненадат ... (Али нема да им Успее ):wink:
Море вие не знаете за доста даа а за составот на Фени ама ич да не ти е гајле глеај си таму Струмица и уживај си колку да те потсетам на првиот дуел кога ве тепавме игравме без Владо Поповиќ и без Мачка,ај Мачка и да не го сметаме пошто е повреден цела сезона со еден Дарко Радуловиќ ве победивме и тоа два пати а сеа еднаш победиле дечкиве и гјоа господ за јајца го фанале чекај малце има време ќе видиме кој е најдобар..
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Да бе не тепавте ама и ние ве тепавме * без пупович и плус на ваша страна судии * и ајде да се вратиме на темата ...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Да бе не тепавте ама и ние ве тепавме * без пупович и плус на ваша страна судии * и ајде да се вратиме на темата ...
Нема проблем да се вратиме а за судиите де бре даа само вие сте оштетени од нив а лани кога бевте шампиони кога победувавте 12-13 утакмица по ред дали тогаш ви сметаа судиите ај молим те сеа биди реален нема врска тоа со судиите ако велиш така дека имаме помош од нив тогаш ќе не направат шампиони зошто воопшто играат другите нека ни ја дадат титулата според вас секако со помош ќе ја земиме барем нема никој да се маче да игра и да корне нерви:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Па тогаш фени не беше спонзор на КФМ бе човек.шо мислиш нема ли тоа влијание.хах...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Па тогаш фени не беше спонзор на КФМ бе човек.шо мислиш нема ли тоа влијание.хах...
ааааа фала што ми кажа јас незнаев еј извини лошо сум информиран..
Море ја те пита дали ви сметаа судиите тогаш кога си победувавте а не сега мрсен ви е газот и судиите се криви па и на крај крај и нека ни помагаат што ѓоа си можеме а вас ви е криво оти не можете така кажи а немој а вртиш темата од прегеска те гледам..
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Не вртам тема зошто лани тепавме додека фени не беше спонзор на КФМ? а гледаш дека признаваш оти фени има помош од судиите а вие пак не.. немам намера да се карам со тебе.. Инаку Мзт-Струмица 85-135 Кога ке тепате толку у јане сандански пиши ми пп :vozbud:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
ааааа фала што ми кажа јас незнаев еј извини лошо сум информиран..
Море ја те пита дали ви сметаа судиите тогаш кога си победувавте а не сега мрсен ви е газот и судиите се криви па и на крај крај и нека ни помагаат што ѓоа си можеме а вас ви е криво оти не можете така кажи а немој а вртиш темата од прегеска те гледам..
Лани Струмица имаше најголем квалитет и газеше се (со исклучок на мали падови).
Годинава вие и ние сме тука некаде со квалитетот, а има и доста незгодни противници, т.е. во глобала лигата е многу посилна од лани.
Башка, леб што се вика јадат од вас...така да...тоа е тоа.
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
хехехе веќе и на Кавадарчани ги фати страв од денешниот натпревар ... :pos2::pos2::pos2::pos2: Абе да се знае кој е ШАМПИОН :baeh::baeh::baeh:
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
абе шо праиш муабет.
на сите коските му се тресат.
шо направите го тепате мзт.голема работа.да ве потсетам досега 3 победи имаме над мзт.
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
шо после бе.идите тука шо значи дека сигурно губите.али сепак мислам дека ќе биде неизвесно до самиот крај
честита победата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom