Фан Клуб : Фени Индустри

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
100000 % Deka ke gi tepate ... Ti selacista se glupi tupi i neupotreblivi :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Edvaj cekam da dojde sabota da mu gi izvadime crevata na mzt i na navivacite ce vidite otic e bidime podobri od niv i na terenot i na tribinite 100% siguren
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Абе видите Мзт не е Карпош Соколи па пред време да кажеме дека ќе ги тепаме затоа да не даваме вакви изјави дека со сигурност ќе победиме за фафорити дека сме сме тоа можат да го признаат и дечките од Ф.А ама да оставиме работите да течат по ред и се ќе си дојде на свое место сепак МЗТ е доста конкурентен во вториот дел тоа го покажува и победата над Струмица и затоа не треба да даваме проценти на сигурност дека ќе победиме со овој пост ќе се обидам да ја смирам тензијата ако успеам секако поздрав..
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Taman e rabotata jas ne vikam deka sme po jaka navivacka grupa od vas ali vo sabota nema da znaite od kaj vi fure toa neka vi e jasno i ce se uveris i sam
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Че биде бе шо се косите толку. Обична утакмица е и тоа, секоја победа е иста, само шо че има појака атмосфера:pijan::vozbud:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
100000 % Deka ke gi tepate ... Ti selacista se glupi tupi i neupotreblivi :pos2::pos2::pos2:
Струмичанец за Скопјанец вика сељачишта? Што се случува со светот. Си легнуваш, све нормално, се будиш за пола саат, све се испревртело. Хмммммм
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Да бе се спремаме за вас во сабота да избереме што подобар добиток за да ве услуже добро нели вие сте господа од Скопје па треба да имате некој впечаток од Кавадарци не се секирај ти сета че а наредиме ни.ТОРКО ЕДЕН ГЛУП::pusk:
epa posto si volen da ni udovolis,donesi ja majkati svinjata posto neli jas kako vepar sakam mrsni svinji kako majka ti:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.790
Поени од реакции
71.921
Струмичанец за Скопјанец вика сељачишта? Што се случува со светот. Си легнуваш, све нормално, се будиш за пола саат, све се испревртело. Хмммммм
Toa ti e brat, nenormalni raboti se slucuvaat za kratko vreme:pos2:
Feni sigurno go jademe u sabota!!!!!!!!!
NAPRED MZT!!!!!!!!!!!:baeh:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Aman be ti navivas za Vardar:tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest: :nesvest:

Де бе се е продадени души ти нели знаеш да го ебам сета ли сваќаш дека сите се за нигде тоа се вика не се знае кој кога ебе јебига такви си се они :pos2:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.790
Поени од реакции
71.921
Де бе се е продадени души ти нели знаеш да го ебам сета ли сваќаш дека сите се за нигде тоа се вика не се знае кој кога ебе јебига такви си се они :pos2:
KOMITI navivaat za FK VARDAR i RK VARDAR PRO, no ne i za kk Vardar. Koga ne znaes nezbori.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
epa posto si volen da ni udovolis,donesi ja majkati svinjata posto neli jas kako vepar sakam mrsni svinji kako majka ti:pos2: :pos2: :pos2:

:pos2::pos2::pos2::pos2: изгледа не знаиш да трпиш без караница а за овој пост ме имаш цитирано и сега не знаеше како да почниш кавга па ај пак за истиот пост ќе ми пишиш абе дете дете со такви каа тебе неам намера да се расправам ако сакаш не мајки шајки се спомни само тоа е и ти после ми кажуваш ние сме прости абе оди валкај а гумата и бриши прозори по раскрсници.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom