Фан Клуб : Фени Индустри

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
И јас се надевам дека ќе биде, треба сеа Aподобро да се организираме, да се види кој шо е, иде ли да навива некој или само така лебот го јаде или семки грицка, да се напрае селекција малце, не каа за Струмица коа се одеше се наполни автобусот деца и девојчиња отидоа до струмица на прошетка а после коа треба да се навива тука у салата нигде ги нема.
Abe ajde znam deka ti ke se nadevas , no dali ke bide taka toa e znak prasalnik , moze povtorno malive de4inja da si odat na eksku*zija ... zato mora da si napravete 4lenski kniski i koj saka da e naviva4 neka si izvadi kniska :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ти даваш совет а и ти праваш грешки треба да пишаш со кириличен фонд.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Фени - Мзт 109-98... Кол и Браун се неверојатни. Одлична игра.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Ептен добар натпревар во кој од страна на Фени имаше неколку добри атракции. Но за жал водевме со 20 до 22 разлика цело време за да на крајот со мала промена на нашиот состав не стигнаа на 11 разлика. Но сепак е пријателски натпревар. Стварно Талик Браун или по наше Трајче изигра невероватно добро а исто и Кол, а за центарот имам ногу критики и мислам дека не се совпаѓа во нашата игра.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Hill i Race речиси не покажаа ништо повеке шиптарот Тачи кој од речиси 1000 публика јако го исфиркаме покажувајчи му љубоб кон неговата мајка, сестра и се останато:pos2::pos2::pos2:. Ааа да не заборавам и Агоч изигра добро од 20 слободни 20 даде.
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Албанци ВО КАВАДАРЦИ НЕЌИМЕ ПА ПЛУС НА СЕТА ТАА И ДА СЕ РАДУВА ВО САЛАТА ЈАСМИН И СИ ГО ДОБИ СВОЕТО ТАЧИ :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Hill i Race речиси не покажаа ништо повеке шиптарот Тачи кој од речиси 1000 публика јако го исфиркаме покажувајчи му љубоб кон неговата мајка, сестра и се останато:pos2::pos2::pos2:. Ааа да не заборавам и Агоч изигра добро од 20 слободни 20 даде.

Хохо, мило ми е што сте изразиле љубов до Тачи, и до МЗТ.
Честито победа, и нека ви се множат со клетото МЗТ.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Џабе го фалеја толко Хилл ништо од него ?
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Хил со Трајче наш нема шанси.Трајче(Талик Браун) висок е 185/6 ама има голем скок и ја закуцуе и лепе по некоа банана:pos2::pos2::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Добри се Мзт, не се толку лоши, ама Хил беше дупка, посебно ме бендиса бананата шо ја лапна од Радуловиќ :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom