Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Не знам дали е направена за тенис, знам дека требаше да ја прават а за тренирање има и други сали по Скопје ќе се снајдат некако.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
100% od najsigurni izvori utre u 7 porucekta se igrae u jasmin
Fala lozar ti ako ne si daa zivi ce izgorime ako ne ne upravis nemozime sami fala za informacijata tebe te veruam pozz.UTRE CE GO SOKAPIME MZT so Donco Kolev Trajceto Brown i dedovi Stevo Rich mala sala zaiminjata pozz mafo..:vozbud:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Е ако се игра стварно во Кавадарци утре стварно ке треба да бегаме од часеви, зошто до сега не сум пропуштил ни една утакмица ни пријателска и редовна првенствена. Па така да мора да се оде и да се виде што знае Рич а каков е во моментот и МЗТ со новиот состав
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Utre odime vo jasmin da gi vidime 2cata cupci od mzt kako igraat ama i kako da igraat ne mozat so kompletniot tim na FENI koj igrae 1 za site i site za 1 sto se dokaza do sea deka nosi uspek
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Utre odime vo jasmin da gi vidime 2cata cupci od mzt kako igraat ama i kako da igraat ne mozat so kompletniot tim na FENI koj igrae 1 za site i site za 1 sto se dokaza do sea deka nosi uspek

Аааа уште да се двајца сеа уште еден црнец купиле слушам и ајле имат не ги знам сите ама мислам дека ке не можат со нас. Слушам дека димитровски го извадил гипсот и неколку дена е оде на терапија и кај во средината на март би требало да почне со тренинзи.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Секако одиме утре ама понатаму треба се повеќе публика да иде на утакмиците, по 3000 души да има, до сеа не се наполни салата каа шо треба, добро освен со Струмица, али се надевам дека со Мзт на девети фебруар ќе биде салата п'на до даска и ќе има два-триста Лозари, ама ниа вистинските ЛОЗАРИ!
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Аааа уште да се двајца сеа уште еден црнец купиле слушам и ајле имат не ги знам сите ама мислам дека ке не можат со нас. Слушам дека димитровски го извадил гипсот и неколку дена е оде на терапија и кај во средината на март би требало да почне со тренинзи.
ok fala na informaciite
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Секако одиме утре ама понатаму треба се повеќе публика да иде на утакмиците, по 3000 души да има, до сеа не се наполни салата каа шо треба, добро освен со Струмица, али се надевам дека со Мзт на девети фебруар ќе биде салата п'на до даска и ќе има два-триста Лозари, ама ниа вистинските ЛОЗАРИ!
sekako ce im pokazime koku se lozari i dali lozarite se samo drugari od malo ili ima povece lozari koi navivaaat za Feni
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Абе за финалето на купот верувам дека ке се собериме два-триста а може ке имаме и помош од чкембари. А и јас препорачувам најмалку по 3000 на утакмица и тогаш има салата да ја рушиме само треба сите да викат каа мене а не како на кино да бидат :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Nie sme jaki i bez ckembari i ne ni treba nivna pomos LOZARI SE LOZARI i vece od narednite utakmici se vracame site na scena da im pokazime na drugite navivacki grupi koj se LOZARI i kolku ne ima
 

Kajgana Shop

На врв Bottom