Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Од спорт само добиваме сигурни информации, за кои ние и претходно коментираме а немаме доволно информации како што се за Рич...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Vie od sport li cekate novosti za "vasiot" Feni:pos2: :pos2: :pos2:
Prasav dali ima nes novo oti poslednite denovi ne sum vo tek so nastanite sto se slucuaat vo klubot sega ako ti imas vrski ili tvoj covek vo klubot tvoj neznaci deka sekoj ima takvi vrski iskreno kazano ama 95% od clenovite na ovie forumi doznavaat od makedonski sport i potoa diskutiraat za slucuvanjata vo klubot. I uste nes ti nemozis da mi kazais jas so da napisam na ovoj forum dali se gluposti ili fakti tebe ama ic da ne ti e gajle gleaj si tamu rabotata i ne soli pamet koj sampion koj luzer bil...
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Pa ne znaete vo kolku saatot imat trening?Odi i vidi,piti.
Eve ti odgovor i na ova prasanje na treningot e zabraneto prusustvo na odredena stranaka koja ne e clen na klubot osven predvodnicite na navivacite kako toni i uste nekolku decki.Zosto e toa taka samo trenerot si znae.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Prasav dali ima nes novo oti poslednite denovi ne sum vo tek so nastanite sto se slucuaat vo klubot sega ako ti imas vrski ili tvoj covek vo klubot tvoj neznaci deka sekoj ima takvi vrski iskreno kazano ama 95% od clenovite na ovie forumi doznavaat od makedonski sport i potoa diskutiraat za slucuvanjata vo klubot. I uste nes ti nemozis da mi kazais jas so da napisam na ovoj forum dali se gluposti ili fakti tebe ama ic da ne ti e gajle gleaj si tamu rabotata i ne soli pamet koj sampion koj luzer bil...
Oh bre boze,i ti veruvas na Makedonski SPORT??????
Abe covek,ti znaes li sport taka si pisuvaat znaes li za Slobodanco kakvli gluposti tropat ja aj kosarkata nema veza tuka,ama za Pandev sami si izmisluvat intervjuaa,tocno e i jas zimam sport taka od so nema so da citam,ince veruvaj za Strumica edna informacija ne mi e od tamu.
Ako imas nesto pisi mi PP.
I toa luzer-sampion,ke vidis na krajot koj ke bide luzer koj sampion.
A za novi igraci vo Strumica koj se ke doznaete samo TRPENIE :smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Eve ti odgovor i na ova prasanje na treningot e zabraneto prusustvo na odredena stranaka koja ne e clen na klubot osven predvodnicite na navivacite kako toni i uste nekolku decki.Zosto e toa taka samo trenerot si znae.
Pa ti si clen na lozari taka?
Pa prasaj go toni i deckite,mozebi ke ti odgovorat:tapp: :tapp:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Pa ti si clen na lozari taka?
Pa prasaj go toni i deckite,mozebi ke ti odgovorat:tapp: :tapp:
Ti imase prasanje da odi da vidi covekot sto da vidi a jas iskreno kazano ne sum clen na lozari covekot sto pisise za rich sega pred malku e clen na lozari i mozebi on bi imal pristap na trening jas odgovoriv licno zamene deka jas nemam pristap na trening na timot a so se odnesuva za informaciite potocno za Tallik Brown jas ja obajaviv prv dodeka vo sport ja objaviaja posle 4 5
dena jas imam svoj izvor za doznavanje na informacii sto se slucuva vo klubot kako sto rekov posto ne sum vo tek so slucuvanjata poradi privatni pricini prasuvam dali ima nesto vo sport potocno nekoja novost..
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Колку за информација Тони ми е мене комшија, го прашав денеска и он не знае. Не може он секоја информација прв да ја дознава. Си има човекот и други обврски освен клубот.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
На тренинг мислам никој не смее да присуствува освен два-тројца од лозари,а и тие мислам не одат зошто имат други обврски. А други не смеат да одат зошто од кај знае тренерот или играчите на пример кој сум јас. Може ке помислат дека сум пратен од некој за да го следам нивниот тренинг и тн... Само пример кажувам а сигурно спортскиот новинар на КТВ Мики Виденовиќ кој што дава и информации и за спорт ке каже најсигурни информации после на спортската емисија на КТВ.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Kako sto mozete da vidite na forumot na strumica ima skluceno dogovor megu Lozar_so_tapija i Together lozari protiv Victorius i Hristov od Strumica za toa koj ke ja zeme titulata ve molam da kazete svo viduvanje na situacijata i dali ja podrzuvate.. pooz LOZARI
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ај да ојме на нотар да го завериме договорот :vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
еее може за да нема после јас не реков вака, јас не влегов во договорот, јас ова , јас она :vozbud::pos2::vozbud:

Не не, јас сум човек од збор, ако губам го исполнувам ветеното нема потреба од нотар да арчиме пари само. Ако губам се повлекувам, се надевам и вие истото ќе го направите ако изгубите:smir:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Немај гајле јас сум дал збор. Како сум кажал така ке биде, барем од моја страна. А иначе тоа за нотар беше мала шала:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom